Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem ze skrzynią automatyczną


mala_czarna

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich.. mam pewien problem.. gdy samochod jest zimny migają wszystkie literki od biegów.. p, r, d, s.. wszystko.. a dzisiaj zauwazylam ze skrzynia sama zaczela w czasie jazdy przezurzac bieg z D na S.. czy ktos mogly mi cos podpowiedziec?

pozdrawiam natalia

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

*przerzucać

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

*przerzucać

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

ktos sie zna moze na a4? i moze mi pomoc??

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

ktos sie zna moze na a4? i moze mi pomoc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia wchodzi w tryb awaryjny.Bez paniki,sczytaj bledy i skontaktuj sie z Bartem-S,to nasz fachowiec od CVT.

Masz pewnie uszkodzenie sterownika.Ale najpierw podepnij pod Vag-bo moze juz byc zmeczona skrzynka,ale nie chce prorokowac.Kontaktuj sie z Bartem-S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wlasnie jak zapalam samochod to wyswietla ze wszystko OK

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:36 ----------

a druga sprawa jest taka ze po 15min wszystko juz normalnie dziala i samochod jedzie jak trzeba:)

---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

a druga sprawa jest taka ze po 15min wszystko juz normalnie dziala i samochod jedzie jak trzeba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy byl wymieniany olej w skrzyni? p.s vag a pozniej pisz do bartka-S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez to przerabialem pare dni temu i skonczylo sie na naprawie sterownika (blad czujnika F125)

seidzialem nad nim od wieczora do rana ale bylo warto*:wink:

Takze kolezanko nie martw sie,problem raczej do ogarniecia*:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.. mam pewien problem.. gdy samochod jest zimny migają wszystkie literki od biegów.. p, r, d, s.. wszystko.. a dzisiaj zauwazylam ze skrzynia sama zaczela w czasie jazdy przezurzac bieg z D na S.. czy ktos mogly mi cos podpowiedziec?

pozdrawiam natalia

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 16:34 ----------

*przerzucać

---------- Post dopisany at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

*przerzucać

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

ktos sie zna moze na a4? i moze mi pomoc??

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

ktos sie zna moze na a4? i moze mi pomoc??

Uszkodzony sterownik skrzyni - z objawów wnoszę, że padło to co klęka najczęściej (połączenia czujnika zakresu przełożeń). Do naprawy i nie jest to nic strasznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nie chcialem zasmiecas form nowym tematem wiec pisze tutaj.

Wiec mam troche podobny problem. Zaraz po wlaczniu silnika w mojej Audi 1.8t swieca sie wszystkie biegi a po przelaczeniu na ktorys z biegow jest tak sam z tym ze samochod praktycznie nie jedzie i tak jakby byl na jalowym biegu. Nie mam pomyslu co to moze byc. Moze ktos pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie uszkodzony sterownik ,z czytaj błędy VAgiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...