Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja furka :) 1z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przyszła pora na mnie:) na forum jestem juz od 2011 roku ale nie bylo czasu zbytnio zeby pokazac moja furke:) szału nie robi ale mi sie podoba:) a wiec tak:

Audi a4 b5

-rok produkcji: końcówka grudnia z 1995

-silnik: 1.9 tdi 1z 90 ps:) ovc.

-Przebieg akutalny: 265000 na dzien 28 maj 2012r:)

Po kupnie wzielem sie ostro za robote bo była zaniedbana, a wiec co zrobiłem:

Silnik:

-wyciety kat

-zaslepiony egr

-wymienione uszczelnicze pompy i ustawienie dawki paliwa na 3.6 mg

-wymieniony olej na x-cess motul 8100

-rozrzad nie wymienialem bo gosciu mi dal fakture z warsztatu ze przy 240000 byl wymieniany

-wszystkie filtry oczywiscie

Wyglad:

-kierunki biale orginalne audi

-swiatla tyl poliftowe valeo orginalne:)

-chrom na zegary w liczniku

-sprzed audio glosniki hertza i sub mds 08 intertechnik radio jvc kd-r411 w podswietleniu czerwony i oczywiscie drzwi wygrluszone tagze sprzecik gra bardzo miło:)

-w przedni grill wsadzilem swiatla do jazdy dziennej w miejsce halogenow bo nie bylo w ogole.. Swieca super

-fotele od polifta jasne

-kratki nawiewu od polifta podswietlane.

-dekory okleiłem folia stickerbomb :) czarno białe:)

-boczki od polifta :)

Bujam sie ponad rok i naprawde jestem zadowolony a najbardziej ze spalania:) po wymianie uszczelek w pompie i regulacji dawki paliwa nie spalil mi wiecej niz 6 l w co nikt nie wierzy oczywiscie a jezdze do 3 tys obr/min zawsze zalewam 30 litrow i robie od 540 km do 580 km:) tak wiec rewelka:)

W planach:

-kiera od s4

-

20120526_131842.jpg

<br /><br />

20120526_131902.jpg

<br /><br />

20120526_131918.jpg

<br /><br />

20120526_131928.jpg

<br /><br />

20120526_131949.jpg

<br /><br />

20120526_132013.jpg

<br /><br />

A tu jak swieca ledziki w miejscach halogenow:)

View image: 20120603 170430

View image: 20120603 170656

prosze o ocene czy sie wam to widzi:)

Opublikowano

jeszcze zespolone lampy przód.:naughty:

Opublikowano

Ładna, tylko ten chrom na zderzaku bym wyrzucił w pizzzdu:decayed:

Opublikowano
jeszcze zespolone lampy przód.:naughty:

:brawo::oklasky:

Opublikowano
  • Autor

Lampy czaje sie na orginalne valeo poliftowe a nie chce kupowac depo bo sa za 350 zł nowki:) a ten chrom mnie sie pasie własnie:D

Opublikowano

Zderzak ogarnij :whistling: ...chrom i ledy wyebaj w kosmos :whistling::wink:

Opublikowano

Auto fajne, ale ten emblemat S4 z grilla to wyrzuć, bo raz że ta A4 S-ką nigdy nie będzie a dwa że przyklejony jest tragicznie w nieodpowiednim miejscu:wink:

Ogólnie autko ładne, lampy wrzuć na przód polifty, albo od S4 jak nie chcesz się bawić w cięcie błotników i będzie fajnie :wink4:

Opublikowano

Optycznie bardzo podobna do mojej przed wszystkimi zabiegami, daj wyraźniejsze foty ledów i zdjęcie jak to świeci.

Ogólnie fajna baza do modów.

No i wnętrzem się pochwal!

Opublikowano

ładna :wink: taka jak moja :decayed: bez awaryjnej jazdy zeciorem życzę :hi: ja jestem ze swojego zadowolony :wink: ale jeszcze sporo pracy sobie umyśliłem żeby go dopieścić :wink:

Opublikowano

super ale wieksze alu i gleba:)

Opublikowano

teraz nie łatwo zabłysnąć jakimś fajnym felunkiem :wink: wzory ori audi już się wiele razy przewinęły jak BBS chyba że wybrać coś z oferty Alcara bo wybór mają ogromny :wink: a może felunek z Merca :decayed: bo to ten sam rozstaw śrub

Opublikowano
  • Autor

zdjec na weekend dam wiecej:) bo srdek bede robil i tam jest emblemat a4 pisze a nie s4 :D dzieki za opinie ledy fajnie swieca dnaweekend zrobie sesje:D

Opublikowano

pozaklejaj szybki

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widzialem ze na sprzedaz :wink:

obys szybko pogonil.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.