Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Zmiana radia Concert CD na "duże"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam takie pytanko...

Aktualnie mam takie radio w swoim autku (+ zmieniarka w schowku i 9 glosnikow, jednak NIE Bose):

concertcdgrunfv1.jpg

Jednak zastanawiam sie nad zmiana na takie cos:

360489386

Da sie w ogóle??

Co bedzie mi do tego potrzebne?? (Oprócz radia oczywiście ;) )

Tzn trzeba cos przerabiac?

Przeglądalem archiwum tematów, ale nie moglem natknac sie na podobny temat.

Pozdrawiam!

Opublikowano

Poszukaj danych w Warsztacie w wątku alvaro o montażu RNS-E. Sa tam wszystkie informacje o przeróbce 1din na 2din.

Opublikowano

Bezsensowne przejście bo nic nie wniesie - lepiej pomyśłec o RNS-E

Opublikowano
  • Autor

lepiej pomyśłec o RNS-E

Taaa, tylko ze RNS-E kosztuje ponad 2 tys z montazem :przebiegly:

A takie radyjko mozna miec za 450, czyli w cenie zwyklego concerta (oczywiscie uzywane), wyglada po prostu ladniej niz zwykle, choc fakt faktem- zadnych nowych opcji nie wnosi.

Opublikowano

Bezsensowne przejście bo nic nie wniesie - lepiej pomyśłec o RNS-E

Adadur znowu marudzi. :evil:.. Symphony gra dużo lepiej niż concert i ja na Twoim miejscu bym wymienił. Chociażby po to, żeby przejść na 2din. Naturalnie ten stan byłby przejściowy do momentu włożenia RNS-E :decayed: Myślę ze za takie "pieniondze" to warto.

Opublikowano

jak za taką kasę to pakuj :wink4:

Opublikowano

bo nic nie wniesie

Podobno czyta mp3 :naughty: ale lepiej ładuj się w RNS-E, lepiej dozbierać i mieć :kox: na pokładzie

A tak z drugiej strony to do tego radyjka 2 din chyba ktoś z przecinakiem i młotkiem podchodził w lewym dolnym rogu :polew:

Opublikowano

A takie radyjko mozna miec za 450,

Radyjko nawet taniej, ale zmiana din1 na din2 to koszt okolo 500PLN(kosz, klimatronik, kostki, robocizna) w mocno optymistycznej wersji... :tongue4:

Opublikowano

Tas2die4 może RNS-E szarpnie fundusze ale jakbyś tylko miał stycznośc z tym kombajnem multimedialnym to z pewnością byś celował w RNS-E.

Zakup osobnego navi i tego radia to i tak wydatek 1300-1500zł

Opublikowano
  • Autor

Wiem wiem, uwierz ze chcialbym RNS-E.. ale dzis mialem pierwsza w zyciu stluczke i mam juz okolo 600 zl do wydania na naprawe... :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.