Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Panowie wymieniać czy nie ?????


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę was o radę:

moje radio Concept II CD 10 głośników , jest już mocno pościerane a poza tym jak reguluje głośność to często sie ścisza :kwasny: oraz czasem coś nie łapie lewy głośnik w drzwiach ..... ale do setna :grin:

potrzebuje czytnika mp3 bo mam już dosyć niemieckiego radia hahah, ma 2 wyjścia

1 kupić emulator za 326zl i wszystko zostawić jak jest

2 kupić alpine cde-120r i ten zestaw do przekładni Audi A4 od 2001 adapter iso złącze kostka Łódź (2320434398) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

zaznaczam ze nie słucham głośno muzyki,nie jestem fanem basu - chce tylko aby było dobrze

czekam na radę:P

takie podrapane radio ma zalety , nikt go nie chce :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw dobry tylko ta ramka jest kiepska szukaj ori z chromem. Jak godzisz się na to że nie będzie wyświetlało się info z radia na fisie to zmieniaj śmiało.

Jak coś to dorób sobie plus po stacyjce żeby radio ładnie się włączało i gasiło po wyjęciu kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny dylemat z tym, że moje radio nie jest tragicznie zniszczone. Wybrałem pierwszą opcje -> emulator. Ma to swoje plusy: komunikaty na liczniku FIS, wszystko ładnie się zgrywa kolorystycznie z podświetleniem, poprostu pasuje wszystko do siebie.

Jak bym miał to zmieniać to tylko na RNS-E. Ale na to trzeba więcej funduszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym pozostał przy jakimś ORI rozwiązaniu, jednak wszystko się ładnie będzie komponować, komunikaty na fis'ie, osobiście mam ConcertII z emulatorem mp3 i jedyne do czego można się przyczepić to brak tag'ów, ale to szczegół :wink:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chcesz rozwijac swoje car audio to komunikaty na fisie to zwykla pier**la

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inwestuj w dobry zestaw odseperowany i bedziesz zadowolony szukaj czegos co ma malo rms jesli chcesz to zasilacz samym radiem sa dobre zestawy znanych firm ktore cec**ja sie malym zapotrzebowaniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ma to byc pod samym radyjkiem to osobiscie polecam u-Dimension EL comp. 6 Twoje radyjko spokojnie je ogarnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dokonałem wyboru :P dla mnie optymalny

wybór padł na radio alpine cde-120 rr + kostki,adapter na tyle głośniki,ramka - a dlaczego tak:P

radio org. szwankuje , potencjometr i głośność,podrapane i brak mp3-- emulator mp3 w kwocie radia:grin: głośniki zostawiam

Jestem pewny że to będzie lepiej grac niż 10 letnie audi concert cd...wiem ja było gdy miałem jeszcze volvo s40 po wymianie na alpine byłem w szkoku:grin:

mam nadzieję ze uda mi sie to podłączyc pod stacyjkę :grin:ten zestaw ma możliwość rozpięcia przewodów Audi A4 od 2001 złącze iso ramka radiowa Łódź (2338409970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dziekuje za odpowiedzi...:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusa po stacyjce musisz sam pociągnąć z wiązki stacyjki. Cienki czerwony przewód. Ramkę kup ori audi bo ta jest kiepska.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z tą przejściówką i wepnij go w kostkę iso zasilania o ile pamiętam to pin 4 zobaczysz jak będzie żółty w kostce radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob tak jak kolega klaczek84 pisze. Napewno bedziesz bardziej zadowolony niz na serii. Ogolnie nie jestem zwolennikiem seryjnych naglosnien. Oczywiscie niektorym styknie ale jesli szukaja konkretnych wrazen to polecam nieseryjne klocki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz mnie trafi :facepalm: dzisiaj okazało sie ze jeden twister brzęczy i 1 głośnik buczy :facepalm:

poszukuje jakiegoś zestawu głośników ale taki abym nie musiał przerabiać -- doradźcie jaki lub może kupić pojedynczo ? nie jestem audiofilem :grin: ma grać nie buczeć i tyle :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup ori głośnik na allegro są używki sprzedawane na sztuki. A w dziale sprzedam widziałem cały zestaw za 150 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych to tylko pierwsze. Dużo roboty nie jest musisz pozbyć sie kostek i polutować przewody.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...