Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak to jest, podobno jutro ( według wszystkich stron ) jest premiera Forzy w Polsce, dzisiaj przejeżdżałem obok Media i pomyślałem że wstąpię zapytać czy już Forzy pod ladą nie mają :decayed: Dostałem odpowiedź że premiera 29.10 i dopiero pytać w przyszłym tygodniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[h=2]Forza Horizon data premiery gry na X360:

[/h] 23 października 2012 ( światowa data premiery )

26 października 2012 ( data wydania w Polsce )

26 października 2012 ( Europejska premiera PAL )

23 października 2012 ( premiera w USA NTSC )

Także widać że u Ciebie w Media pracują nie kompetentni ludzie.... zresztą chyba jak w większości innych MM :P

W Toruniu w Media Markt i MediaExpert przyjmują takich ludzi że nawet sami dla siebie chyba nie chcą podszkolić się w tym, co sprzedają.... masakra.... zamiast doradzić - to czyta ci opis i prametry z opakowania, heh.... :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dandi88, dokładnie te same daty miałem cały czas przed oczami,dlatego trochę mnie to zaciekawiło :wink:

już niedługo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że fajna jest tylko sterowanie mimo wyłączenia wszystkich wspomagaczy dalej łatwo się prowadzi auta, mogli zostawić ster. z 4:wink: a tak spoko nawet wciąga i pewnie na jakis czas spokojnie będzie mi wypełniać wolne chwile:kox: może nawet wykupie golda by pograć przez neta:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj jakies 2,5h i na chwile obecna:

+ swiat jest ladny, dopracowany, trasy fajne

+ stacje radiowe bardzo spoko

+ 320km/h na autostradzie - mega wrazenie predkosci... nawet w FM4 tak jej nie czulem, jezdzilem wczoraj w kolko, od jednego konca do drugiego :grin:

+ calkiem przyjemne miasteczka

+ zdobywanie punktow i kasy za popularnosc, tricki itp. - bardzo spoko to jest

+ mimo, ze gra ma 30FPS to wcale tego nie widac, jest bardzo ladnie

- MALY SWIAT, jestem mega rozczarowany, w porownaniu do TDU 1 i 2 jest baaaardzo malo tras. W TDU jak objezdzalem cala wyspe to zajmowalo mi to ponad godzine (jadac jedna trasa dookola wyspy), tutaj mozna zrobic rundke dookola calej mapy w jakies 20 minut? Domyslam sie, ze problemem byla pojemnosc DVD (bo gra zajmuje az 7,2GB, jeszcze nie widzialem gry na X'a, ktora zajmowalaby wiecej niz 6GB), ale mogli zrobic ja na 2xDVD...

- jedna, dosc krotka autostrada

- brakuje momentow, w ktorych ruch drogowy sie kumuluje, jakis maly koreczek, sznur aut na trasie by sie przydal...

- skromny wybor aut w porownaniu do FM4

Nie gralem praktycznie w wyscigi turniejowe, wiec ich nie oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, tak jak pisałem wcześniej, tutaj jest postawiony model jazdy bardziej na FUN niż to co najważniejsze w FM4 czy GT5 czyli realizm.

Choć i tak w porównaniu z takim NFS dużo lepiej wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan, to zainwestuj jeszcze w GOLD'a i posmigamy online :naughty: Na 3 miechy za cene dobrej flaszki mozna sie szarpnac :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dzis zakupiłem, 179zł, była jeszcze kolekcjonerka za 299zł :facepalm: podobno gra wymiata, nie moge sie doczekac jak wroce do domu hehe:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogralem wczoraj jakies 2,5h i na chwile obecna:

+ swiat jest ladny, dopracowany, trasy fajne

+ stacje radiowe bardzo spoko

+ 320km/h na autostradzie - mega wrazenie predkosci... nawet w FM4 tak jej nie czulem, jezdzilem wczoraj w kolko, od jednego konca do drugiego :grin:

+ calkiem przyjemne miasteczka

+ zdobywanie punktow i kasy za popularnosc, tricki itp. - bardzo spoko to jest

+ mimo, ze gra ma 30FPS to wcale tego nie widac, jest bardzo ladnie

- MALY SWIAT, jestem mega rozczarowany, w porownaniu do TDU 1 i 2 jest baaaardzo malo tras. W TDU jak objezdzalem cala wyspe to zajmowalo mi to ponad godzine (jadac jedna trasa dookola wyspy), tutaj mozna zrobic rundke dookola calej mapy w jakies 20 minut? Domyslam sie, ze problemem byla pojemnosc DVD (bo gra zajmuje az 7,2GB, jeszcze nie widzialem gry na X'a, ktora zajmowalaby wiecej niz 6GB), ale mogli zrobic ja na 2xDVD...

- jedna, dosc krotka autostrada

- brakuje momentow, w ktorych ruch drogowy sie kumuluje, jakis maly koreczek, sznur aut na trasie by sie przydal...

- skromny wybor aut w porownaniu do FM4

Nie gralem praktycznie w wyscigi turniejowe, wiec ich nie oceniam.

Nie zauważyłem wcześniej Twojego podsumowania.

A jechałeś Veyronem? Ponad 400km/h robi robotę :kox:

Zaskoczyłeś mnie z tym małym światem bo choć nie grałem w TDU1/2 to byłem pewny że i tak wielka mapa jest i obszar w tej grze, to sobie mogę wyobrazić co tam się działo :)

---------- Post dopisany at 12:51 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ----------

No ja 3 nocka z rzędu do 3.30 grania.... Hehe. Wciąga gierka :-D

Ja dziś nadrobię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...