Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Forza Horizon


Rekomendowane odpowiedzi

pogralem w demo i wydaje sie spoko ale ten model jazdy..... nie wiem czy w pelnej wersji sa uszkodzenia mechaniczne czy jak w demo tylko kosmetyczne ale to tez niezla lipa. powiem tak - gdyby tak wygladał N4S The Run, to bylaby to mega za***ista gra. ale od forzy raczej oczekuje czegos innego i póki co to na 3 sie dobre forze (forzy?) kończą :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze na dokladke wyjdzie za 4 dni nowe

Need For Speed: Most Wanted

Need For Speed: Most Wanted - Gameplay Trailer - YouTube!

Grałem przed chwilą już w pełną wersję bo się dziś pojawiła i nie ma szału, grafika gorsza niż w Horizon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu, where the f*ck are you ? :grin:

Kurna choróbsko mnie zmogło... ale idę z progressem do przodu :banan:

PS. dodałbyś wreszcie mojego gamertaga do tematu:

http://a4-klub.pl/multimedia-komputery-gry-hi-fi-tv-foto-telefonia-internet-gadgety-122/ps3-and-xbox360-klubowicze-81596/

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyłeś mnie z tym małym światem bo choć nie grałem w TDU1/2 to byłem pewny że i tak wielka mapa jest i obszar w tej grze, to sobie mogę wyobrazić co tam się działo :)

za cholere nie moge znalezc w sieci filmiku z calym przejazdem dookola wyspy w TDU... ale swiat byl taki:

https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=218081809985938592241.00049bff1df6e411c0a84

...i teraz wyobraz sobie, ze objechanie wyspy dookola zajmuje Ci spokojnie godzinkę... zapierdalajac oczywiscie :) dluuugie autostrady, krete drogi w lesie, czy na wybrzezu, duze miasto, male miasta... czasem zwykle pola... mega urozmaicony swiat. W Horizonie tego nie ma :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa faktycznie nie jest wielka. Jednak poziom wykonania tego co jest po prostu urzeka :slina:

Tutaj mój profil:

Forza Motorsport - My Forza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyłeś mnie z tym małym światem bo choć nie grałem w TDU1/2 to byłem pewny że i tak wielka mapa jest i obszar w tej grze, to sobie mogę wyobrazić co tam się działo :)

za cholere nie moge znalezc w sieci filmiku z calym przejazdem dookola wyspy w TDU... ale swiat byl taki:

https://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=218081809985938592241.00049bff1df6e411c0a84

...i teraz wyobraz sobie, ze objechanie wyspy dookola zajmuje Ci spokojnie godzinkę... zapierdalajac oczywiscie :) dluuugie autostrady, krete drogi w lesie, czy na wybrzezu, duze miasto, male miasta... czasem zwykle pola... mega urozmaicony swiat. W Horizonie tego nie ma :/

Co to za wyspa:grin:

No to grubo:slina:

Która lepsza część była? To sobie ją skołuje i sprawdzę bo mnie zaciekawiłeś :naughty:

Ale zgodzisz się ze grafa w "Horajzonie" przebija wszystkie gry tego typu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... teraz TDU 2 nie bedzie zachwycac. Model jazdy i grafika duzo slabsze niz Horizon.

Ja gralem w TDU1 w 2007 r. i sie mega jaralem ta gra, bo wyspa byla potezna, a gra miala za***isty klimat, swietna muzyke.

TDU2 nas rozczarowalo, bo o ile graficznie bylo duzo lepsze, to model jazdy nadal przecietny i juz nie mialo tego "czegos" co TDU1.

Natomiast za***iste w TDU jest to, ze jezdzisz normalnie po wyspie w ruchu ulicznym i spotykasz innych ludzi.

W Horizonie tego nie ma i to jest mega slabe :kwasny:

za***iście byloby poscigac sie w ruchu ulicznym z normalnym gosciem, a nie SI.

Co to za wyspa:grin:

Hawaje :) bardzo dokladnie odwzorowane w najbardziej charakterystycznych miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wyspa:grin:

Oahu Hawaje real:

https://maps.google.com/maps?ll=21.460737,-157.920227&spn=0.805184,1.674042&t=h&z=10

Oahu Hawaje gra:

http://4.bp.blogspot.com/-fszChS2chRY/Tm-1jgzzNAI/AAAAAAAAAL4/iTIHeECCgko/s1600/TDU-Island-Map2.jpg

W TDU 1 miałem ponad 140 godzin grania aż padł mi save, potem na drugim miałem jeszcze więcej :polew:

Jedyneczka miała mega klimat, można było z ziomkami śmigać bez celu godzinami. Niedawno na konsoli zcalakowałem po raz trzeci TDU :kox:

Niestety serwery TDU1 zostały wyłączone.

W TDU 2 najbardziej podobał mi się wygląd wyspy z pierwszej części :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to moze ustawimy sie jakas wieksza grupa na jazde w Horizonie ?

Proponuje ustawke na srode wieczor (czwartek wolny, to bedzie czas).

Moj gamertag: BackJauerPL

W kontaktach mam Renia, Gracjana, ale cyba nikogo wiecej :) PABLO sprobuj kupic GOLDa :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO sprobuj kupic GOLDa :grin:

I tu Cię mam kolego, LT 3.0 nie jest wykrywalne, kabel do konsoli ale w moim wypadku lepiej przez wifi to bym musiał dokupić Wireless Networking i śmigamy na goldzie :naughty:

:grin::arrow2:Konfiguracje Xbox Live | Artykuły

:arrow2:WIRELESS NETWORKING ADAPTER XBOX 360 WIFI X360 PS3 (2736304476) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Tylko pytanie czy nie ma gorszego łącza przez to.

---------- Post dopisany 30-10-2012 at 10:17 ---------- Poprzedni post napisany 29-10-2012 at 18:11 ----------

http://antyweb.pl/forza-horizon-z-punktu-widzenia-gracza-30-jest-mocno-przecietna/

Co myślicie o tej recenzji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 dniach ujeżdżania mam te same wrażenia:kwasny: Pierwsze chwile było łał ale szybko się nudzi, sterowanie arkadowe oraz brak uszkodzeń zabierają realizm do którego sie przyzwyczaiłem grajać w prawdziwą forze :facepalm: W każdym razie ja już odpuszczam z tą grą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra jak ktoś się chce odstresować, ponapierdalać po bandach i dalej na pełnym gazie gnać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy, ta gra nie ma aspiracji symulatorowych, ma dawać frajdę i tu się sprawdza :thumbup1:

PS. zwykła forza też wiała nudą po przejechaniu kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...