Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Moje skromne audi. Kliknij, zerknij i oceń :) JEST CARBON!!!


AdrianAudi

Rekomendowane odpowiedzi

klamki w kolor na poczatek :wink: gril poliftowy juz jest, to teraz czas na zespolone polifty :wink: bezawaryjnosci!

klamki muszę nad tym pomyśleć i sprawdzić koszty :decayed: Co do zespolonych poliftów mogę uznać tylko xsenony ze spryskami :) Po 1wsze bezpieczeństwo i wygoda :dancing:

---------- Post dopisany 19-06-2012 at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany 12-06-2012 at 15:24 ----------

Właśnie przed chwila wpadła nowa modyfikacja wizualna. Okleiłem panel folia 3M Carbon (podpatrzone w dziale warsztat :kox:). Ogólnie nie jest to takie proste jak ktoś chce zrobić idealnie ale da się. Mi to trochę zajęło ale jestem z efektu naprawdę zadowolony :decayed:

Foto

dsc00941e.jpg

Teraz pod młotek idzie rączka ręcznego. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

---------- Post dopisany 10-09-2012 at 11:53 ---------- Poprzedni post napisany 19-06-2012 at 18:40 ----------

Wyszło dobrze ale folia się do tego nie nadaje i po kilku dniach nadaje się do wyrzucenia.

Autko miało drobną awarię. Pęknięcie przewodu od wspomagania. Objawiło się to głośną pracą silnika przy obr. 1000-1500 obr + oczywiście spadek poziomu płynu do wspomag. Awaria ogarnięta można śmigać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A climatr działa Ci teraz dobrze? bo chyba zakleiłeś sobie czujnik..... jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Teraz dekory i będzie git :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A climatr działa Ci teraz dobrze? bo chyba zakleiłeś sobie czujnik..... jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi.

Teraz dekory i będzie git :naughty:

masz rację:decayed: bierz igłę i rób dziurki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często wyganiam pająki z komina :) Ale w trasie raz mi się udało zejść do 7,3 l. /100 km

Przy okazji wczoraj doszedł nowy mod który powinien być fabrycznie.

Centralny zamek + domykanie szyb z pilota :whistling:

W aucie od dłuższego czasu zagościły zapachy

california-scents-original-spillproof-organic-air-fresheners-coronado-cherry.jpg

Bardzo długo pachą i paleta jest bardzo szeroka. Pozatym chowany pod taboretem, niewidoczny, a pachnące auto. Z tego co zauważyłem kobietom nie podoba się zapach cherry więc kupie teraz jakiś inny.

Nieuchronnie zbliża się termin wymiany oleju i chyba znów postawie na valvoline chyba, że jest coś lepszego :) w co raczej wątpię. O castrolu słyszałem za dużo złego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu można np. Zapach do Auta CALIFORNIA SCENTS - 30 do wyboru (2849639453) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja kupuje u siebie w mieście od chłopaka na osiedlu. niezłe ceny ma i nie płaci się za przesyłkę. Ale można kupić więcej to i tak groszowe ceny. I pachnie tyle co 3x wunderbam. A no i regulacja intensywności.

Ostatnio sporo zainwestowałem w auto min:

-wymiana zawieszenia, wszystkie wachacze, tulejki etc. (nie znam się na tym zbytno na częściach o ile pamiętam febi)

-naprawa tłumika

-jeden spryskiwacz szyby słabo spryskiwał teraz jest ok

-wymiana uszczelki silnika (auto zostawiało niewielkie kropelki oleju) teraz znów od wymiany do wymiany

-zakup kompletu opon zimowych baruma nówki

-wszystkie filtry, klima

-nowe tarcze hamulcowe z przodu

-serwis gazu

Generalnie dołożyłem w jeden rok +- 4000zł

Btw. w rodzinie znalazła się honda accord 04r. 2.0 kupiona w stanie fabrycznym. Generalnie spora różnica w dynamice i komforcie. Następne auto jakie kupie to nie a4 b6 ani a6 c5, ani nawet a6 c6 tylko accord kombi 2,4 vtec :) jak dla mnie to faworyt.

Edytowane przez AdrianAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że krywlany :)

Chlapaki jakoś tak wstawiłem i zostały. Hak mam zdjąć i tak odkładam od momentu zakupu. Swoją drogą zderzak z tyłu jest nowy, bo typ mi wjechał. Poszło z OC. BTW bardzo szybko to działa dostałem w zamian fabie na czas naprawy. Fajnie się nią śmigało myślałem, że to gorsze auto.

Edytowane przez AdrianAudi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...