Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe turbo tylko jakie???


Amol_24

Rekomendowane odpowiedzi

niestety nie mam zadnego wolnego DP

K03S jest dostepne

Jutro (piątek) ok połdunia się odezwę telefonicznie w sprawie turbo.

A jeszcze, sorki troche nie ten temat, ale desvastation mam pytanko, czy brać tego DP czy cos z nim nie tak i szukac innego?

Downpipe Audi A4 A6 VW Passat 1.6 1.8T 2.0 (2421438251) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DP mozna zamontowac ale musiałbyś usunąc programowo druga sonde w ECU

co prawda DP ma nia miejsce ale bez ingerencji w soft bedzie chu....jnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sonde zamontowac na podkladce o dlugosci gwintu , nie powinno byc problemu wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 rozne odpowiedzi :/

To w koncu bedzie to normalnie działało z sona w DP w takim B6 czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DP i tulejke dystansową i będę montował w krótce, zobaczymy czy będzie działać. Jak nie to wyjme i poczeka na korektę softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze no mam dylemat...

Sorki za OT, ale

Ogolnie robie generalny remont silnika, i turbo musze zregenerowac, dlatego chce wziac to K03s od devastationa, wywale przy okazji kata i chce DP wrzucic, ale nie wiem co teraz, podpowiedzcie co tam powinienem dorzucic, wymienic zeby sprawnie smigało. Mam pełną serię na chwile obecną fura rozebrana stoi czeka na graty...

1. K03 -> K03s

2. kat -> DP (czy jakis zamiennik kata)???

co do tego? nie chce nic tam mieszac do 400KM, ale troche mocy wiecej by sie przydało :)

Podpowiedzcie co jesz tam zrobic, zeby to jakos w miare sprawnie smigało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie wtrysków na te od BEXa lub TT i założeniu FMIC 220-230KM, bo Bfb Ma tylko jeden ICek który nie daje rady:kwasny: temp. w dolocie 48*C

Na FMIC 24*C.

Kurde gdy nie lot na wesele siory to bym z miejsca wziął. Zobacze jak bedzie z kasą po powrocie z PL to się odezwę jeśli jeszcze będzie.

Tomek a na ile warranty dajesz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chodzi o to ze te 200kucy by mi spokojnie starczyło, i nie wiem co robić, czy brac K03s czy K03, i po prostu program, musze jeszcze coś zamiast tego kata wrzucić... :/ i pojecia nie mam co? A co z TIPem? wypadało by też wrzucić pewnie dla swietego spokoju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 200Km wypluje ale na jednym iC bedzie mulił zwłaszcza jak bedzie 20-30*C na zewnątrz.

Wrzuć chociaż drugi IC od bexa a Tip musi być bo ori jest wąski i zasysa się do środka

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:26 ----------

DP nie koniecznie możesz sobie darować przy 200KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...