Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b6 1.9 tdi - bose, s-line, bixenon, RNS-E, zawias AP kit -40/-30 nowe foto


spin444

Rekomendowane odpowiedzi

ja polecam gwint :) Latem latasz nisko, na zimę podkręcasz i jest jak seria:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jakie masz ori zawieszenie ? Chodzi mi o oznaczenie, bo mam też AVB 1BA, śledze Twoje mody i jestem ciekaw na co się zdecydujesz z wyborem zawieszenia i jak to będzie u Ciebie wyglądało, bo też chce obniżyć :wink: PS. Przód masz wyżej niż tył ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, jakie masz ori zawieszenie ? Chodzi mi o oznaczenie, bo mam też AVB 1BA, śledze Twoje mody i jestem ciekaw na co się zdecydujesz z wyborem zawieszenia i jak to będzie u Ciebie wyglądało, bo też chce obniżyć :wink: PS. Przód masz wyżej niż tył ?

też mam zawieszenie 1BA i tez przód mam wyżej niż tył dlatego zastanawiam się nad alternatywą dla eibacha bo w kilku autach które widziałem pomimo obniżenia -30 mm to nadal przód jest wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam 1BA AVB i śledzę wątek :)

Mówisz, że przód Ci pikuje :) Może zwyczajnie masz z tyłu springi zajechane...

Nie myślałeś o używanym zestawie 1BE na początek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest łatwo trafić z zawieszeniem 1BE żeby ładnie usiadło... Temat rzeka. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zapodasz nowy zestaw sprężyn pod 1BE wg nominalnej klasy wagowej, to powinno być chyba ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było takie proste... Tak jak mówię, yemat rzeka. Sporo osób próbowało i niestety ze z łym skutkiem mimo (teoretycznie) prawidłowych kategorii wagowych.

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-b7-akcja-zbiorowa-rozkminiamy-zawieszenie-1ba-vs-1be-kat-mas-osi-191457/ :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie Panowie, czytałem już troche tu na forum o sprężynach do 1BA i właśnie nie ma opinii w 100% potwierdzających, że jak założymy Eibacha np to że równo siądzie, tak samo jakby założyć amorki+sprężyny z s-line'a założmy. Dlatego również szukam alternatywy, były w mojej głowie myśli nad gwintem, ale to już jako ostateczność w moim przypadku bo dojazd w zimie nie łatwy :wink: A co myślicie o amorkach Kayaby/Bilstein B6 + springi Eibach -30 ?

---------- Post dopisany at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany at 16:45 ----------

Nie myślałeś o używanym zestawie 1BE na początek?

Powiem Ci, że myślałem ale czy ktoś mógłby sie wypowiedzieć czy nie bedzie problemu w zamian za 1BA ? Bo różne opinie czytałem i dużo osób pisze, że to nie rozwiąże problemu i że też nie spasuje. Szukam odpowiedzi na to, dlaczego może nie spasować przy wymianie amo+springi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego się obawiam że zainwestuje kasę a nierówno usiądzie w przypadku springów eibach

intensywnie myślę nad zakupem tego kitu AP -40 przod -30 tyl chyba nikt na forum jeszcze tego nie ma wiec był by okazja na przetestowanie i podzielenie sie opinia z kolegami z forum :)

---------- Post dopisany 24-02-2014 at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany 14-02-2014 at 14:08 ----------

Z racji tego że nikt na forum jeszcze nie testował tego kitu postanowiłem osobiście je przetestować i kit AP -40/-30 zamówiony dziś został :D

ap sport suspension

jak tylko dotrze będzie montaż i podzielę się wrażeniami i fotkami przed i po jak autko usiadło.

---------- Post dopisany 06-03-2014 at 13:12 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2014 at 11:34 ----------

jakby ktoś chciał nabyć taki kit to zapraszam do sklepu (najniższa cena):

Audi A4 Avant B6 (8E) 10/2001- 40 mm/30 mm 1050 KG SKLEP TUNING : najlepszy sklep z czciami do tuningu, filtry, halogeny, kierunkowskazy, lampy, rozprki, produkty najwyszej jakoci!

---------- Post dopisany 13-03-2014 at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany 06-03-2014 at 13:12 ----------

Dzisiaj nadszedł dzień i wpadł zawias AP kit zawieszenia -40 przód -30 tył

foto dzisiaj o poranku - zawias 1BA

file.html

a tu już zawieszenie AP -40/-30 zaraz po zamontowaniu

file.html

mam nadzieję że jeszcze troszkę usiądzie :D

pierwsze wrażenie z jazdy po zrobieniu 60 km bardzo dobre jest niżej i sztywniej ale nie ma betonu nierówności wybiera bardzo dobrze niweluje ładnie efekt podnoszenia przodu przy przyspieszaniu

co do hamowania się nie wypowiem bo wpadł zestaw tarcze ferrodo i klocki trw więc docieram .

Jestem zadowolony z zakupu kitu AP dobra jakość w dobrej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed niestety nie zrobiłem ;/ ale myślę że 1BA było jak w serii 68 cm do nadkola

zrobię po i napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zamier kupic taką tapicerkę jak u Ciebie i mam pytanie co do tylniej kanapy, czy wchodzi bez problemu? czy trzeba cos modzić? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tapicerka z B7 wchodzi bez problemu do B6 różnią się tylko wzorem reszta jest to samo

w sumie to prawie te same auta :)

---------- Post dopisany 19-03-2014 at 19:07 ---------- Poprzedni post napisany 17-03-2014 at 09:11 ----------

przed była seria wiec ok 68 cm teraz jest równo do każdego nadkola od ziemi 64,5 cm

wiec siadło równo -35 mm choc miało być -40/-30 względem serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczy mi krwawią gdy widzę te koła..

haha taaa mini replika lambo

ale wiosna idzie więc s-line felgi wpadną jak co roku :D oszczędzę Twoje oczy kolego Fr0styyy i podmienię fotki na letnich felach

---------- Post dopisany 24-04-2014 at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2014 at 07:32 ----------

wiosna 2014

file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mapki z 2013 i jest spoko :) jeszcze mnie nie zawiodła u mnie na wieś pod sam dom prowadzi idealnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się sprawuje ta navi? Mieszkam niedaleko i jak jest z pokryciem dróg na prowincji?

NAVI spisuje sie bardzo dobrze... mam u siebie i jestem bardzo zadowolony - zapomnialem co to AutoMapy czy Sygic'y. Moim zdaniem lepiej wybiera trasy niz tradycyjna navi. Twoja "prowincja" jest na mapie - jechalem do Poznania przez Kalisz i mi sie mignela na mapie Twoja miejscowosc.

PS. Bylem u Ciebie w Kuczewoli z dwa lata temu A6 C5 sedan, granatowym, ze Zdunskiej Woli. Swiat jest maly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...