Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Turbo-Szybkie pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie,poniewaz zapomnialem zostawic im dokumenty wiec nim w ogole nie jezdzili...ja sie przejechalem na okolo warsztatu jakis moze kilometr na pelnym gazie zeby sprawdzic czy turbo dziala...dziala jak talala tyle ze jak przyjechalem pod warsztat zaczelo dymic spod maski...

Mam nadzieje ze silnik był dogrzany bo zaraz bedziesz szukał nastepnej turbiny.

Możliwe ze mechanior odkręcając przewód olejowy turbiny rozlał trochę na obudowę kata.

Widoczne były wycieki oleju???

Opublikowano

Chocby nawet uwarzam ze jest ok,powiedzmy ze podczas wymiany mechanik mial uwalone rekawiczki i dokrecajac tlumik do turbo upierdzieli go itd.itp.

Pamietam jak mi uszczelniali pompe paliwa i podczas demontarzu pociekla ropka tu i uwdzie,po zlozeniu i pierwszym starcie siwy dym z pod maski utrzymywal sie przed dluzszy czas az wszystko sie nie wypalilo....i zapewniam ze tak samo jest u ciebie.

Opublikowano
  • Autor

ok teraz moge powiedziec ze wsztyko ok,tak jak pisaliscie to byly pozostalosci po oleju i jak sie wypalily to wszystko jest ok :) auto smiga jak talala miejmy nadzieje ze jak najdluzej :)

Opublikowano
:drinks: i tak dalej
Opublikowano
nie,poniewaz zapomnialem zostawic im dokumenty wiec nim w ogole nie jezdzili

To jeszcze nie jest równoznaczne - że nie jeździli, bo nie mieli dokumentów :wink:

Moze mechanika masz troche niechluja, bo jakby zadbal o czystosc przy pracy i po, to by tego nie bylo.

To niestety norma wśród mechaników, czyści i porządni to są jak klient na nich patrzy. Kiedyś widziałem w warsztacie sytuację dot. wkładania ochrony na siedzenie przez mechanika - żeby nie ubrudzić tapicerki. Oczywiście mechanik po skończonej robocie, kiedy wysiadł - p****olnął to "nakrycie" na brudną podłogę i czekało na następnego klienta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehehe to i tak zadkosc gdzie daja takie nakrycia...zazwyczaj tylko w ASO ;P a mam do was jeszcze jedno pytanko zeby nowego tematu nie zakladac...dostalem oferte kupna mojego starego zniszczonego turbo za 120zl...czy sie oplaca?

Opublikowano

od kogo ta oferta?

i co z nim bylo nie tak?

Opublikowano
  • Autor

od sklepu co skupuje zniszczone turbo...cos z zmienna geometria silnik wpadal w tryb awaryjnym i bylo malo mocy...ale samo turbo sie jeszcze samo w sobie krecilo

Opublikowano

kupuj

Opublikowano

Aha sorki,zle zrozumialem.

Kurcze gdybys wiedzial konkretnie co i jak to na forum komus bys sprzedal.

Opublikowano
  • Autor

wiem ze jest cos zepsute z zmienna gemotria na turbo da sie jeszcze jechac,tyle ze auto wpada w tryb awaryjny jak sie mocniej pogazuje

Opublikowano

kolego a ile placisz za to turbo uzywane?

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

hehehe to i tak zadkosc gdzie daja takie nakrycia...zazwyczaj tylko w ASO ;P a mam do was jeszcze jedno pytanko zeby nowego tematu nie zakladac...dostalem oferte kupna mojego starego zniszczonego turbo za 120zl...czy sie oplaca?

kolego ja swoje w kolo Oleśnicy na dolnym slasku zostawilem w rozliczeniu za 300 zl

Opublikowano
  • Autor

za uzywane turbo zaplacilem 700zl...ale to od znajomego w gre nie wchodzilo zadne rozliczenie...a ten zaklad w olesnicy skupuje turbo ? moze podalbys namiary?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.