Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z temperaturą silnika


piotrekneo18

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jak na blacie pokazywał 80 to na klimatroniku pokazywało 78, jak podniosło się na klimie do 80-81 to na zegarach 90, i ta wyzsza temp miałem na postoju a niższa podczas jady, po wymianie termostatu oto mam 92 na klimatroniku. Obstawiam walniety termostat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy poradziliście sobie jakoś w tym temacie bo mam podobny problem. Autko bardzo długo się nagrzewa. Jak spadnie temperatura tak do 5 stopni to po przejechaniu 20 km ledwo 90 na blacie. Czytałem o tym trochę więc postanowiłem wymienić termostat, kupiłem niby oryginalny na allegro gościu sprzedawał. Zmieniłem i to samo na postoju to nie możliwością żeby osiągnął 90 a przy jeździe to musi sporo czasu minąć. Jak są wyższe temperatury na dworze to tak człowiek nie zwracał uwagi bo dosyć szybko 90bwskakuje i trzyma a jak niższe to jak wskoczy na 90 to jak się zatrzymam na parę minut to spada do 80 nawet jak są mrozy to 75. Pomoże ktoś w tym temacie???? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba porównać wskazania czujników g62 i g2. Może to nje termostat, a czujnik temp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wczoraj wymieniłem czujnik g62 i dalej bez zmian. Mógłbyś podpowiedzieć jak zrobić to porównanie tych czujników i gdzie się znajduje ten czujnik g2??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, przem8 napisał(a):

Trzeba porównać wskazania czujników g62 i g2. Może to nje termostat, a czujnik temp. 

Kolego wczoraj wymieniłem czujnik g62 i dalej bez zmian. Mógłbyś podpowiedzieć jak zrobić to porównanie tych czujników i gdzie się znajduje ten czujnik g2???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że vcdsem. W grupie silnik i instruments masz wskazania tych czujników. G62 i g2 to jeden zintegrowany czteropinowy czujnik.

Jeśli masz zegary jaeger to mogą byc uszkodzone i pokazują głupoty. 

Edytowane przez przem8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...