Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AWX + BRD + wirus


RalphA4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie zastanawiam czy przypadkiem nie rozjechało się któreś kodowanie ecu albo licznik podczas wgrywania softu, bądz może być tak że inny soft jest załadowany nie o takim numerze jak ecu i też będą schody. Ja testowałem u siebie i takie bolączki były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co w takim wypadku zrobic ? jak to ewentualni sprawdzic ? bo nie chce Alemu zawracać d*py od tak

---------- Post dopisany 30-06-2012 at 10:04 ---------- Poprzedni post napisany 17-06-2012 at 22:41 ----------

Witam,

Po przejechaniu 1500km komp przestał wariować tak jak na początku, co prawda nadal pokazuje chwilowe spalanie nie dokladnie ale co najważniesze średnie już sie unormowało i jest ok. Wiec ciezko mi powiedziec co bylo przyczyna ale napewno pomogl dystans przejechany. Dziekuje za wszystkie odp i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program jest w h... mocny szczegolnie duzo Nm jak na Awx sprzeglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale w planach mam wymiane skrzyni na 6 to wtedy wymienie tez sprzeglo

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Ostatnio doszła mi jeszcze dosyć dziwna przypadłość, otoż raz na jakis czas aczkolwiek coraz czesciej, samochod sie dusi, objawia sie to tak ze w momencie dodatnia gazu autko przyspisza po czym na chwile jak by mu braklo paliwa,szarpnie i zaraz zaskoczy i jedzie dalej normalnie. Nie ukrywam ze nie mam pojecia co to moze byc.

oczywiscie kilka teori mam ale nie jestem specem dlatego mile widziana fachowa opinia:

1. Myślałem nad wtryskami, moze sie ktorysz przycina co doje taki efekt

2. Kolega mi powiedzialm że u niego też czasem sie tak dzialo w jego Nissanie 200sx (troszke podlubany ok350KM) i niby turbo przeladowywalo

3. Ewentulanie moze juz cos z sprzeglem sie psuje, i to efekt uslizgu ? no nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

program jest w h... mocny szczegolnie duzo Nm jak na Awx sprzeglo

Igo tez ma 400++ na sprzegle z AJM czyli takie samo jak AWX i smiga juz 2 rok:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale w planach mam wymiane skrzyni na 6 to wtedy wymienie tez sprzeglo

---------- Post dopisany at 09:50 ---------- Poprzedni post napisany at 09:21 ----------

Ostatnio doszła mi jeszcze dosyć dziwna przypadłość, otoż raz na jakis czas aczkolwiek coraz czesciej, samochod sie dusi, objawia sie to tak ze w momencie dodatnia gazu autko przyspisza po czym na chwile jak by mu braklo paliwa,szarpnie i zaraz zaskoczy i jedzie dalej normalnie. Nie ukrywam ze nie mam pojecia co to moze byc.

oczywiscie kilka teori mam ale nie jestem specem dlatego mile widziana fachowa opinia:

1. Myślałem nad wtryskami, moze sie ktorysz przycina co doje taki efekt

2. Kolega mi powiedzialm że u niego też czasem sie tak dzialo w jego Nissanie 200sx (troszke podlubany ok350KM) i niby turbo przeladowywalo

3. Ewentulanie moze juz cos z sprzeglem sie psuje, i to efekt uslizgu ? no nie wiem

Sprawdź przepływkę, może chwilowo tnie dawkę. Ewentualnie wężyki podciśnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem zdania ze moze to byc przepływomierz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otoz sprawa wyglada nastepujaco po ogledninach samochodu i paru probach, doszlismy ze przetarl sie kable od klapy gaszacej, dlatego czasem sie zamykala. Nachwile obecna problem nie powrocil chodz dzis dopiero pierwszy dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...