Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralnym zamkiem.


ciaciek92

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowym użytkownikiem Audi i forum :) W nowo nabytym samochodzie występuje następujący problem:

- drzwi zamykają się tylko poprzez przekręcenie kluczyka od strony pasażera, od strony kierowcy zamyka tylko drzwi kierowcy.

- próba otwarcia samochodu od strony kierowcy kończy się włączeniem alarmu (wyłącza się jedynie poprzez włożenie kluiczyka do stacyjki)

- nie zamyka się z kluczyka, (sprawdziłem... brak baterii) Jakie powinny tam iść baterie? Czy po wsadzeniu baterii będzie się normalnie zamykał?

Pozdrawiam:)

Wczoraj wieczorem podłączyłem auto pod komputer... Nie wyszedł żaden błąd, dzisiaj mam w planach dostać się do pompki centralnego i sprawdzić jej stan , ewentualnie coś pogrzebać przy zamku ( może jakiś brud się tam dostał...). Może jakieś inne propozycje? Może miał ktoś podobny problem? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od bateryjek w pilocie. wchodza z tego co mi sie wydaje cr1620 ale najlepiej jak pojdziesz do sklepu gdzie klucze dorabiaja to ci zalozy odrazu. potem wloz kluczyk do stacyjki i przekrec zaplon wylacz wyjmij kluczyk i zamknij sie od srodka juz z pilota powinno dzialac a jak nie to wloz kluczyk w zamek i zamknij samochod z kluczyka a otworz z pilota powinien sie zakodowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, dzisiaj spróbuje... Łatwiej będzie zamykać z pilota niż bawić się w zamykanie od strony pasażera. Tylko zagadką jest, dlaczego wcześniejszy właściciel nie wsadził baterii ?

Już wiem, po włożeniu baterii pilot nie działa. Próbowałem zakodować pilota ale nie dało to żadnego efektu. Co dziwne, po wciśnięciu przycisku nie świeci się dioda. Czy pilot jest zepsuty? Jutro będę zdejmować boczek drzwi i sprawdzać probówką przewody, może tam jest przyczyna tego, że zamyka tylko drzwi od kierowcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwalona krańcówka w drzwiach kierowcy ( styki załącz/wyłącz ) lub , co bardziej prawdopodobne , nadłamany kabelek/kabelki w przepuście drzwiowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij od bateryjek w pilocie. wchodza z tego co mi sie wydaje cr1620 ale najlepiej jak pojdziesz do sklepu gdzie klucze dorabiaja to ci zalozy odrazu. potem wloz kluczyk do stacyjki i przekrec zaplon wylacz wyjmij kluczyk i zamknij sie od srodka juz z pilota powinno dzialac a jak nie to wloz kluczyk w zamek i zamknij samochod z kluczyka a otworz z pilota powinien sie zakodowac

Nie wiem skąd wytrzasnąłes taką procedure, zwłaszcza że autor wątku nawet nie określił co ma za alarm. Wogóle brak podstawowych informacji na wstępie: co to za auto, który rok, jaki alarm. Jak czytam to wszystko to... a potem gadają że na forach to same głupoty piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...