Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 1.6] Przedstawiam Wam moje śliczne koffanie <LOL&g

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Juz troche tu jestem na forum, ale dopiero dzis naszła mnie wena twórcza żeby przedstawić Wam moją "NIUNIE" :oops:

Pomyśleć ze jeszcze 3 miesiące temu śmigała po drogach Ingolstadt :grin:

Wiosną niunia otrzyma nowe aluski 17" <marzą mi się takie jak ma wojtas-audi>

Hmm a może macie jakieś sugestie co do wzoru alusków i delikatnej zewnętrznej stylizacji??

Pozdro for all :mrgreen:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6490991af426faed.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5517f60ca4a7db8a.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/43da0d733c4e0fda.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/92978887fc508e52.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1be46b0a0e6ce777.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dc2fbe362b4c0d5d.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/570ad75569196ae8.html

Opublikowano

Falgi raczej do zmiany (chociaż masz ładniejsze od moich :???: ) i pewnie zaraz zaczną się głosy że lampy tylne do zmiany. Chociaż Audi to Audi czy w tych samochodach zmiany są konieczne :?:

Opublikowano

fajna ale szkoda ze nie tdi :razz:

Opublikowano

Wygląd rzecz gustu - byle tylko silnik pracował tak jas nas do tego przyzwyczaiło AUDI

Opublikowano

seria jak seria :wink:

Opublikowano

No fajny wozik. Będę Cię wypatrywał na śląskich drogach.

Opublikowano

nie jest to avant, ale też audi :mrgreen:

Opublikowano

ładnie zadbana seria ale lampy przydało by sie zmienic przynajmniej tył na 1 lift :wink: a felgi to dobry pomysl

Opublikowano

Zadbane auto - a jestem tego aby trzymać się serii pewne zabiegi tylko stworzą podejrzenia przy odsprzedaży auta. ładniejsze felgi mile widziane 16" lub 17"

Opublikowano

Ładna , kolorek ładny ale ta felga to odrazu na allegro :mrgreen:

Opublikowano

Jak dla mnie to tylko kolor mi nie odpowiada, poza tym bardzo ładna :D

Ale opinie są jak dziury w du**e - każdy ma swoją ;)

Gratuluje nabytku :D

Opublikowano
  • Autor
No fajny wozik. Będę Cię wypatrywał na śląskich drogach.

w tychach jestem codziennie bo pracuje w FAP, w realu i obi tez zdarza mi sie bywac dosyc czesto, wiec moze sie kiedys gdzies "szczaśniemy" :mrgreen:

[ Dodano: 14-11-2006, 11:28 ]

Zadbane auto - a jestem tego aby trzymać się serii pewne zabiegi tylko stworzą podejrzenia przy odsprzedaży auta. ładniejsze felgi mile widziane 16" lub 17"

do zmiany jedynie pojdą felgi na 16" albo 17"

kierunki boczne na biale (choć mam co do tego mieszane uczucia jak to bedzie wygladalo przy tym kolorze auta) oraz mozliwe ze tylne lampy na te po drugim lifcie jesli uda mi sie je zdobyc w rozsadnej cenie :roll:

[ Dodano: 14-11-2006, 11:31 ]

Ładna , kolorek ładny ale ta felga to odrazu na allegro :mrgreen:

te alumy na ktorych stoi auto zaopatrze w zimowki a na lato kupie nowe felunie

hmm w zime na stalowkach... blee!! przez pol roku auto by mi sie nie podobalo!! :sad:

Opublikowano

moim zdaniem masz ten sam problem co ja >>zmiana felg<<

Opublikowano

przyjemne autko a co do zmian to te co piszesz i nic więcej i bedzie gicio :cool:

Opublikowano

może ktoś wyjmował przekładnie kierowniczą ? ciekaw jestem ile to zajmuje czasu? :mrgreen:

witaj kolego i chetnie bym widzial twoj 1 post w NEWBIE wiec smigaj tam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.