Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie przyzna się... :wink::naughty:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

mam nadzieje że jutro będzie to zobaczycie :decayed:

Opublikowano

...jeszcze czekam na jedną paczkę :decayed: jak przyjdzie się pochwale :naughty:

Chyba tylko ja wiem co to bedzie, ale ne powiem bo mnie zabije;D

Opublikowano

...jeszcze czekam na jedną paczkę :decayed: jak przyjdzie się pochwale :naughty:

Chyba tylko ja wiem co to bedzie, ale ne powiem bo mnie zabije;D

nie tylko ty bo ja to wiedzialem pierwszy hehe:wink:

Opublikowano

To ja chyba też wiem jak Paweł się odezwał... :wink4::whistling:

Opublikowano
  • Autor

...jeszcze czekam na jedną paczkę :decayed: jak przyjdzie się pochwale :naughty:

Chyba tylko ja wiem co to bedzie, ale ne powiem bo mnie zabije;D

nie tylko ty bo ja to wiedzialem pierwszy hehe:wink:

racja :wink:

:kox: kolor tylko gleba się prosi :wink: te 18 coś giną :whistling: albo tak fota zrobiona

może foto tak zrobione :wink: ogólnie to mam teraz ramkę grila chrom i coś mi nie leży :whistling:

Opublikowano

może foto tak zrobione :wink: ogólnie to mam teraz ramkę grila chrom i coś mi nie leży :whistling:

Bo chrom był modny 20 lat temu :whistling:

:polew:

Opublikowano

dobrze jest z chromem nie panikuj:grin:

Opublikowano
  • Autor

zrobię foto i wrzucę jak to wygląda :decayed:

Opublikowano
To ja chyba też wiem jak Paweł się odezwał... :wink4::whistling:

hehe widze Grzesiu ze zalapales szybko :decayed:

Opublikowano
:wink: Ale przesyłka jeszcze chyba nie dotarła bo Łukasz milczy. :naughty: No cóż, czekamy... :whistling:
Opublikowano
  • Autor

no czekałem, czekałem ale nic nie dotarło do mnie :kwasny: bo ja to w gorącej wodzie kompany jestem :facepalm:

Opublikowano
no czekałem, czekałem ale nic nie dotarło do mnie :kwasny: bo ja to w gorącej wodzie kompany jestem :facepalm:

Widać, bo nawet się nad ortografią nie zastanawiasz :decayed:

Opublikowano

czy tu na tym forum chodzi o ortografie??? tu chodzi o modyyyyyyyyyyyyyyy:decayed::decayed::polew:

Opublikowano

Przecież tylko daje przykład jego gorącego kapania :decayed:

Opublikowano
  • Autor

czasem mi się tam coś popierdoli, wybaczcie :boobs:

No i jest ramka w chromie :whistling: dołu jeszcze nie mam bo nie wiem czy nie zrobić z powrotem czarnego ? :whistling:

img9589p.jpg

Opublikowano
czasem mi się tam coś popierdoli, wybaczcie :boobs:

No i jest ramka w chromie :whistling: dołu jeszcze nie mam bo nie wiem czy nie zrobić z powrotem czarnego ? :whistling:

http://img541.imageshack.us/img541/2493/img9589p.jpg

Za bardzo kombinujesz, bez chromu jest sto razy lepiej :wink:

Opublikowano
  • Autor
czasem mi się tam coś popierdoli, wybaczcie :boobs:

No i jest ramka w chromie :whistling: dołu jeszcze nie mam bo nie wiem czy nie zrobić z powrotem czarnego ? :whistling:

http://img541.imageshack.us/img541/2493/img9589p.jpg

Za bardzo kombinujesz, bez chromu jest sto razy lepiej :wink:

może i masz racje :wink:

Opublikowano

Jak dół byłby też w chromie to może byłoby jednak ok :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.