Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ładnie to wygląda, ale tak jak koledzy wyżej piszą dużo ciekawiej by było jakbyś to trochę niżej posadził:naughty::naughty:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nie mówcie, że wozicie ze sobą zestawy do mycia opon na trasie? Błagam... :doh::decayed:

Żebyś się nie zdziwił :banan:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
  • Autor

jest i nowa gałeczka RS4 i ramka carbon pod manual :naughty:

img0038yo.jpg

Opublikowano

Nie lubię tej gały :whistling:

Opublikowano
  • Autor
jest i nowa gałeczka RS4 i ramka carbon pod manual :naughty:

http://img845.imageshack.us/img845/328/img0038yo.jpg

a mialo byc amelinium?

A co sie stanie ze stara? moze ja bym przygarnal?

stara raczej pójdzie na sprzedaż ale Ty chcesz gałkę z a4 ? :eusathink: jak by to wyglądało :whistling:

Kaju Ty się nie znasz :whistling::decayed:

Opublikowano

Ale. Gala Jozek Piekna jest. Zalatw mi taka tylko liczbs biegow nie ta

Opublikowano

Imo brzydka ta gałka :wink:

Opublikowano
jest i nowa gałeczka RS4 i ramka carbon pod manual :naughty:

http://img845.imageshack.us/img845/328/img0038yo.jpg

a mialo byc amelinium?

A co sie stanie ze stara? moze ja bym przygarnal?

stara raczej pójdzie na sprzedaż ale Ty chcesz gałkę z a4 ? :eusathink: jak by to wyglądało :whistling:

Kaju Ty się nie znasz :whistling::decayed:

Strzelam na Ciebie focha do momentu potwierdzenia obecności na zlocie w sierpniu :whistling:

Opublikowano
  • Autor
jest i nowa gałeczka RS4 i ramka carbon pod manual :naughty:

http://img845.imageshack.us/img845/328/img0038yo.jpg

a mialo byc amelinium?

A co sie stanie ze stara? moze ja bym przygarnal?

stara raczej pójdzie na sprzedaż ale Ty chcesz gałkę z a4 ? :eusathink: jak by to wyglądało :whistling:

Kaju Ty się nie znasz :whistling::decayed:

Strzelam na Ciebie focha do momentu potwierdzenia obecności na zlocie w sierpniu :whistling:

Na razie nie chcę się zapisywać itd bo będzie jak do BT :whistling: dlatego jak już to podejmę decyzję bliżej tego terminu, nie ma z tym problemu ?

Opublikowano
jest i nowa gałeczka RS4 i ramka carbon pod manual :naughty:

http://img845.imageshack.us/img845/328/img0038yo.jpg

a mialo byc amelinium?

A co sie stanie ze stara? moze ja bym przygarnal?

stara raczej pójdzie na sprzedaż ale Ty chcesz gałkę z a4 ? :eusathink: jak by to wyglądało :whistling:

Kaju Ty się nie znasz :whistling::decayed:

Strzelam na Ciebie focha do momentu potwierdzenia obecności na zlocie w sierpniu :whistling:

Na razie nie chcę się zapisywać itd bo będzie jak do BT :whistling: dlatego jak już to podejmę decyzję bliżej tego terminu, nie ma z tym problemu ?

Nie, po prostu dłużej będę miał focha na Ciebie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1::tongue4:
Opublikowano

galka :slina::slina:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

img0171st.jpg

kolejny element układanki :whistling:

Opublikowano

ladny:thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Ta gałka :shock3: tez taka chce, sprzedasz co nie ? :grin: w końcu będzie kratka do kompletu :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Gałka jest na prawdę fajna, każdemu polecam :decayed:

---------- Post dopisany 27-04-2013 at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 22:06 ----------

Podobno laski piszczą :banan::kox: świeżo z USA :kox::kox::kox:

img0201j.JPG

Opublikowano

Lusterko rarytaśne :slina:

Opublikowano

jak zwykle:kox::kox::kox::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.