Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja brał bym avusy - dosyć mało tego na drogach a slinów jest już troche ;)

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

najlepiej by było doradzić jak byś pokazał te felunie na swoim samochodzie :wink:

Opublikowano

mnie sie oba bardzo podobaja i chyba zwieksza przewaga na s line ale avusami tez bym nie pogardzil dla odmiany

Opublikowano

a ja bym zostawił DTM i kupił zderzak :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tu kiedyś poprzedni właściciel miał wrzucone 17 oryginał s-line :

4f32e038489152f3med.jpg

c3707641fe21900cmed.jpg

trochę słabej jakości fotki, ale lepszych nie mam :facepalm: a tu VT z avusem :wink:

img0020wg.jpg

Opublikowano

Avus :thumbup1:

Opublikowano

AVUS III:kox:

Opublikowano

Sliny oklepane już, bo tego pełno wszędzie, Avusy miałeś na B5 - prosimy o bramkJe numer CZY :decayed:

Opublikowano

Mysle, ze przede wszystkim przydaloby sie posadzic to auto z 2-3cm nizej, to wtedy DTMy tez robilyby robote :naughty:

Opublikowano
tu kiedyś poprzedni właściciel miał wrzucone 17 oryginał s-line :

http://s14.postimg.org/3uwa2cub1/4f32e038489152f3med.jpg

http://s14.postimg.org/h0bs8go6l/c3707641fe21900cmed.jpg

trochę słabej jakości fotki, ale lepszych nie mam :facepalm: a tu VT z avusem :wink:

http://s10.postimg.org/rh4w5sled/img0020wg.jpg

z tych dwóch to jak najbardziej Avus :wink:

Opublikowano
Mysle, ze przede wszystkim przydaloby sie posadzic to auto z 2-3cm nizej, to wtedy DTMy tez robilyby robote :naughty:

+1 bo DTMy robią robotę:wink: lepiej zderzak kupić:decayed:

Opublikowano

Dokladnie. Ja bym nie sprzedawal... w Kovala aucie na lekkiej glebie srebrne DTMy wygladaly za***iście.

Opublikowano

Tutaj nie kola a pakietu s line potrzeba !!!!!

Opublikowano
Tutaj nie kola a pakietu s line potrzeba !!!!!

dobrze godo polać mu:decayed:

Opublikowano
Tutaj nie kola a pakietu s line potrzeba !!!!!

Dobra seria nie jest zła!

Opublikowano
  • Autor
Tutaj nie kola a pakietu s line potrzeba !!!!!

dobrze godo polać mu:decayed:

Zupelnie sie z tym zgadzm, bedzie s-line jak i bedzie siedzial nizej :decayed: wszystko w swoim czasie ;) na razie wnetrze dopieszczam i mam nadzieje ze we wtorek wpadnie nowy grat

:wink: a co do kola to po prostu mi jakos mi ten dtm nie lezy w moim aucie :whistling:

Opublikowano
Tutaj nie kola a pakietu s line potrzeba !!!!!

dobrze godo polać mu:decayed:

Zupelnie sie z tym zgadzm, bedzie s-line jak i bedzie siedzial nizej :decayed: wszystko w swoim czasie ;) na razie wnetrze dopieszczam i mam nadzieje ze we wtorek wpadnie nowy grat

:wink: a co do kola to po prostu mi jakos mi ten dtm nie lezy w moim aucie :whistling:

erenesee :decayed: ja się zgodzę, na czarnym robiłyby robotę, ale na Twoim kolorze przezayebiście wygląda czarna stal :naughty: albo z dyplomatkami, jak w Maksia B6 - robiły mnie jego stalówki retro stajl :banan:

Opublikowano

do takiego furacza (kolor) tylko takie :kox:

3243749432

Opublikowano

Przeca to nie subaryna :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

nie podobają mi się :whistling:

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 22:18 ----------

Bentley continental gt felgi vw audi passat a4 19' (3278503682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to jest chyba najlepsza fela do b6 , niestety kasa :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.