Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rdzewek takie ma ale jakosc mi sie nie widza

Auto wyglada jak nadmuchany balon.

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
nie podobają mi się :whistling:

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 22:18 ----------

Bentley continental gt felgi vw audi passat a4 19' (3278503682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to jest chyba najlepsza fela do b6 , niestety kasa :kwasny:

Koleś w passacie B6 ma taką w chromie... ohydne to koło jest..

Opublikowano

:wink:

DSC01664.jpg

Opublikowano
Przeca to nie subaryna :facepalm:

bardziej chodzi mi o złoty kolor do niebieskiego super albo czorne :decayed:

Opublikowano

czorrrrne to od razu o calaka mniejsze są :kwasny: srebro, ewentualnie satyna :decayed:

---------- Post dopisany at 20:07 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

Albo hemoglobina, mistyfikacja... taka... sytuacja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Przymierzyliśmy od kumpla s-line :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

img1428hz.jpg

Opublikowano
Przymierzyliśmy od kumpla s-line :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

http://img28.imageshack.us/img28/2261/img1428hz.jpg

te z 4 nie brudzace sie :grin::decayed: mi o wiele bardziej podchodza te:whistling:

Opublikowano

jednak słabo :thumbdown:

Opublikowano
Przymierzyliśmy od kumpla s-line :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

http://img28.imageshack.us/img28/2261/img1428hz.jpg

jak dla mnie jest ok :wink: celuj w 20cali i na glebe go

Opublikowano
Przymierzyliśmy od kumpla s-line :eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink::eusathink:

http://img28.imageshack.us/img28/2261/img1428hz.jpg

zakładaj AVUSy, a nie kombinujesz... ta felga znudzi Ci się po tygodniu :)

Opublikowano

Juzek, jak tak patrze na pierwszy post i później te 41 stron dalej, to nie widze jakis wielkich zmian:whistling:

:decayed:

przez tyle stron zapisanych to ona juz powinna leżeć i mieć wypas koło:grin: a tu dalej fabryka w wersji komfort:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kowi, dla mnie jest bardzo wazne wnetrze auta, tam siedze i tam spedzam wiekszosc czasu. Nie lubie miec podrapanych plastikow, czy cokolwiek mialo by mi nie dzialac. Duzo kasy i serca poszlo wlasnie tam. Spokojnie wygladem zewnetrznym tez sie zajme ale to jak zrobie wszystko co chce we wnatrz auta :wink:

Opublikowano
Kowi, dla mnie jest bardzo wazne wnetrze auta, tam siedze i tam spedzam wiekszosc czasu. Nie lubie miec podrapanych plastikow, czy cokolwiek mialo by mi nie dzialac. Duzo kasy i serca poszlo wlasnie tam. Spokojnie wygladem zewnetrznym tez sie zajme ale to jak zrobie wszystko co chce we wnatrz auta :wink:

coś czuję, że prędzej sprzedasz to auto :decayed:

Opublikowano

Ja bym tu widział Sporteci 19zoll

Tak poza tym to na glebe z nim
:decayed:

Opublikowano

przy lepszej glebie to i dtm zrobi tu robotę :wink: a na pewno lepszy niż s-line

Opublikowano

3278529945

:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Nieee :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

ładne ale szukam 18 cali :wink:

znalazłem fotkę podobnego avanta jak mój na avusie :

33007317535.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.