Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie podobają mi się :whistling:

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 22:18 ----------

Bentley continental gt felgi vw audi passat a4 19' (3278503682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to jest chyba najlepsza fela do b6 , niestety kasa :kwasny:

No ale same oponki z 2 koła przyjdą jak nie więcej:whistling:
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak chcesz, to opierdolę Ci moje pięć szesnastek, zapas nówencja z oponą z 2001 roku - rarytasik :grin:

dscf6935h.jpg

Opublikowano
nie podobają mi się :whistling:

---------- Post dopisany 02-06-2013 at 00:30 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 22:18 ----------

Bentley continental gt felgi vw audi passat a4 19' (3278503682) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

to jest chyba najlepsza fela do b6 , niestety kasa :kwasny:

No ale same oponki z 2 koła przyjdą jak nie więcej:whistling:

dobra guma na 19" to 3k.

Opublikowano

do jozek726.

pytanie z kosmosu, odbiegajace od tematu jak widze ale czy mogl bys mi powiedziec co to za naklejka na bocznej szybce z tylu, bo na zdjeciach nie widac dokladnie co tam pisze... :whistling: fajnie to wyglada, podoba mi sie onaa wiec pytam...:wink:

Opublikowano
  • Autor
do jozek726.

pytanie z kosmosu, odbiegajace od tematu jak widze ale czy mogl bys mi powiedziec co to za naklejka na bocznej szybce z tylu, bo na zdjeciach nie widac dokladnie co tam pisze... :whistling: fajnie to wyglada, podoba mi sie onaa wiec pytam...:wink:

img1452vu.jpg

a tu brakuje mi tej osłony na ako, może ktoś ma na zbyciu :decayed: a jak nie to kupie sobie z ASO :wink:

img1448f.jpg

Opublikowano

osłona aku 20kilka złociszy w ASO nowka pachnąca

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

qzl9.jpg

nmh2.jpg

vjat.jpg

Opublikowano

kiedyś dostaniesz wiesz :decayed: w moich okolicach i nic się nie meldujesz :baseball:

widzę Łapalice nic się nie zmieniły od lat :facepalm:

no i kółka :kox:

Opublikowano

Jak dla mnie DTMy lepsze :wink:

Opublikowano
  • Autor
kiedyś dostaniesz wiesz :decayed: w moich okolicach i nic się nie meldujesz :baseball:

widzę Łapalice nic się nie zmieniły od lat :facepalm:

no i kółka :kox:

Byłem tam pierwszy raz :wink: tak w sumie wyszło to od razu, niespodziewanie :decayed:

Opublikowano

jak cie dopadnę to cie kiedyś kopne w tyłek wiesz :decayed: swoją droga w człuchowie niezłe nimi kręciliście :grin::kox: a poważnie no miejsce piękne nie byłam już tam długo ale widzę że bez zmian

Opublikowano
  • Autor

nikt nic z tym nie robi to zostało bez zmiany :wink: a szkoda bo faja miejscówka :wink:

Opublikowano

to już tak ponad 20 lat stoi:facepalm: no jest w okolicy kilka ciekawych miejscówek :wink:

Opublikowano

avus to avus :)

Opublikowano

zacznij coś modzić w końcu z zewnątrz bo nuda :decayed:

Opublikowano

Jakiegoś eslajna albo escztiery :decayed:

Opublikowano
  • Autor
zacznij coś modzić w końcu z zewnątrz bo nuda :decayed:

doczekasz się, doczekasz :whistling:

ale koło jest nowe :grin:

Opublikowano

piekne kolo :wink::decayed:

Opublikowano

avuski zajebiaszcze :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.