Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Brudne opony, wstyd! :decayed:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 135,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bardzo dobrze, że nie wybrałeś folii chrom. Ta czarno-grafitowa z odcieniem niebieskim pasuje o wiele lepiej. Całość dopełniają czarne słupki tworząc jedną linię szyb bocznych co przy niebieskim lakierze ładnie się harmonizuje z nadwoziem. Ładny egzemplarz S-line.

Opublikowano
  • Autor

Gdy przyjechałem na miejsce i zobaczyłem RSa w moim kolorze to już mi się odechciało chromowego oklejania szyb :whistling:

c291198144.jpg

Po za tym, fachowiec od szyb powiedział ze z czarnymi będzie o wiele lepiej i miał racje, na żywo jest o wiele lepiej niż na foto, nie idzie tego tak uchwycić jak bym chciał :kwasny:

Opublikowano
Gdy przyjechałem na miejsce i zobaczyłem RSa w moim kolorze to już mi się odechciało chromowego oklejania szyb :whistling:

http://img194.imageshack.us/img194/1238/c291198144.jpg

Po za tym, fachowiec od szyb powiedział ze z czarnymi będzie o wiele lepiej i miał racje, na żywo jest o wiele lepiej niż na foto, nie idzie tego tak uchwycić jak bym chciał :kwasny:

kuzwa masz taki wpierdziel ze brak slow ja cie w tym czersku dopadne :facepalm::polew: byles i nie dales znaku :baseball::baseball::baseball::baseball::baseball:

no rs robi robote:slina: a ktos sie ze mna ostatnio spieral ze nie ma b7 rs w sedanie:whistling:

Opublikowano
  • Autor

na jednej ulicy 3 RS-y, można doła dostać :doh:

Opublikowano
na jednej ulicy 3 RS-y, można doła dostać :doh:

ja juz sie do tego przyzwyczailam:decayed: jeszcze kiedys tam esa byla:whistling: u mnie na osiedlu jest jeszcze jeden:wink:

Opublikowano
  • Autor

:whistling: nowy koreczek :decayed:

img0980d.jpg

Opublikowano

Ić stont :facepalm::kox:

Opublikowano

zderzak byś kupił, a nie korek :grin:

Opublikowano
  • Autor

:kox:

jaką tam masz za gałkę zmiany biegów? to jakaś ori?

tak oryginał z RS4 b7 :wink:

c291198149.jpg

Jędrek przyjdzie i na to czas :wink:

Opublikowano

tak oryginał z RS4 b7 :wink:

Kłamca! Sam tłukłem w rurkJe ameliniową, potem czy kylo szpachly i liter farbiska i efekto malino :kox:

Opublikowano

Fajniutki ten środeczek :slina:

Opublikowano

Jest mega :) i w dobrą strone mody pod maska - korek r8 :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Fajniutki ten środeczek :slina:

ten co wkleiłem to oryginał RS4 nie mój :wink:

---------- Post dopisany 01-06-2013 at 12:50 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 20:23 ----------

avus III czy oryginał s-line ? Co myślicie ? :eusathink:

Opublikowano
Fajniutki ten środeczek :slina:

ta gdzie w dyszlu tyle obrotów:doh:

Opublikowano
  • Autor

dsc1060c.jpg

to jest avus

3279756645.jpg

to jest oryginał s-line

:whistling:

Opublikowano

wg mnie sliny lepsze :wink:

Opublikowano

ja rowniez s line bralbym

Opublikowano

Jedne i drugie idealnie pasuja do B6.Bierz te co będą w lepszym stanie/kasie:wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.