Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chip audi a4 b8 lift 136


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje rady odnośnie chipu dzisiaj zakupiłem audi a4 b8 lift 2012r ma przejechane 7tyś silnik 2.0TDI 136 PS ,skrzynia manualna. Pytanie czy robic teraz chipa czy lepiej jeszcze przejechac z tys km? Noi oczywiście potrzebuje rady do kogo się z tym zgłosić w ok. krakowa/ katowic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gwarancja jest ,samochod jest z marca tego roku czyli jeszcze niecale dwa lata.

Jak silnik będzie dłubany to możesz ją stracić , lepiej popytaj w ASO :wink:

A tak poza tym pewnie wyjdzie 180 KM :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwarancja fabryczna wygasa jak i ewentualna "dobra wola" po okresie gwarancyjnym. ale sa firmy ktore daja swoja gwarancje. ale tylko na silnik i do okreslonych przebiegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie pociotki szmelcwagena mozna dozbroic w gwarancje do 5 lat???? w seacie

Jako ze seat (i chyba skoda) oferuje czipa z zachowaniem gwarancji to nie jest wykluczone, ze dla audi (z dokupiona gwarancja) tego nie zrobia (tym bardziej, ze w a4b8 sa te same silniki co w exeo) - jezeli kluczem do szczescia ma byc czip i gwarancja na samochod to w google wpisz"EXCELLENTE"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio w ASO pytali czy mam modyfikacje programu-popytałem i wyszło na to,że można mieć program i nie traci się gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio w ASO pytali czy mam modyfikacje programu-popytałem i wyszło na to,że można mieć program i nie traci się gwarancji

nie wiem gdzie pytałeś ale w/g mnie to nie prawda bo ja pytałem już w 2 różnych ASO i tylko program robiony w MTM uznają :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...