Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów-brak mocy pow. 3200/min

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, proszę o analizę logów. Samochód nie ma mocy, na 4 biegu obroty nie wzrastają powyżej 3200/min. Odkurzyłem filtr powietrza (20 tys. ma przejechane), wyrzuciłem katalizator, i wymieniłem wąż silikonowy przed egr, ponieważ było zaolejone i powstał niewielki otwór. Na liczniku 207 tys, ale ma raczej więcej przejechane. Dymienia nie zauważyłem. Logi robione na 3 biegu, mam nadzieję, że dobrze, dzięki.

Faults:

1) 18062-Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654-35-10 Intermittent

2) 17664_ Engine Coolant Temp Sensor (G62) Open or Short to plus P1256-35-10 Intermittent

3) 17978-Engine Start Blocked By immobilizer

4) 17964 - Charge Pressure Control: Negative Deviation P1556-35-10 Intermittent

Statyczne:

Log (0 - 003)

Log (0 - 004,007,013)

Log (0 - 014,018)

BS:

Log (0 - 000)

Log (0 - 003)

Log (0 - 004)

Log (0 - 011)

Dynamiczne:

Log (0 - 000)

Log (0 - 001)

Log (0 - 003)

Log (0 - 004)

Log (0 - 008)

Log (0 - 010)

Log (0 - 011)

Opublikowano

Z tego co widze to masz całkowity brak podciśnienia posprawdzaj wężyki czy któryś nie jest luźno lub przetarty. Turbo wogóle nie wstaje całkowity brak doładowania.

Opublikowano

Brak podciśnienia?:facepalm: jak turbo wogule nie dmucha..najpierw popatrz czy nie masz gdzieś strzelonego węża od turba do kol.ssącego .A nie majstrowałeś coś sam ?

Logi robimy na nagrzanym silniku ok 90* a ty masz o wiele mniej...jeszcze

kąt wtrysku jest za mały

Opublikowano

logi do d*py robione w trybie awaryjnym dlatego zero doladowania

Opublikowano
  • Autor

przy wyjmowaniu katalizatora wężyk od gruszki turbiny trochę się poobcierał, ale wygląda na cały, nie świeci się żadna kontrolka, że jest tryb awaryjny... sprawdze przewody jutro

Opublikowano
Brak podciśnienia?:facepalm: jak turbo wogule nie dmucha..najpierw popatrz czy nie masz gdzieś strzelonego węża od turba do kol.ssącego .A nie majstrowałeś coś sam ?

Logi robimy na nagrzanym silniku ok 90* a ty masz o wiele mniej...

Jakbyś był spostrzegawczy to zauważył byś że przepływka również pokazuje mały przepływ powietrza jakby była dziura w dolocie to przepływka pokazywała by zawyżone wartości a byłoby brak ciśnienia.

Opublikowano
  • Autor

czyli najprawdopodobniej przewód podciśnienia?

Opublikowano

no tak ale podciśnienie jest potrzebne do zaciagania sztangi w górę co wiąże się z ujmowaniem i regulacją doładowania tak?a takiego nie ma wogule

Opublikowano

Logi dynamiczne trzeba powtórzyć.

Opublikowano

Olać temparaturę. 003 i 008 pokazują, że powinienieś ciągnąć 011 i 008 bez problemu ale jednak nie - powtórz logi z ww. grup i z grupy 008 i 010 i pilnuj by było w 010 wskazanie 100 % a będzie widać w 011 czy logowanie było prawidłowe. Jak masz wątpliwości czy 010 jest ok to loguj 003 z 011 i 008 z 010 a będzie dobrze. Nawet jeśli ktoś inny odczyta to będzie i tak OK.

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

Tomek zluzuj się bo zarobisz WARNA...edit by Przemo

Opublikowano

termostat na razie ok

statyczny kąt wtrysku popraw przed zimą zęby dobrze zapalał, świece żarowe też sprawdź bo pewnie do wymiany

poza tym wszystko gra, przebieg może być realny bo kondycja silnika wzorowa

skasuj błędy i za jakiś czas sprawdź czy któryś wrócił

Sztomel nie pal tego świństwa tyle:P

Opublikowano
  • Autor

wiedziałem, że kąt jest zły, ale zima przy -25 zapala bez problemu jak nawet postoi 3 dni. Dzieki

Opublikowano

jak stoi w garażu to nie dziwne:P

Opublikowano
  • Autor

stoi pod drzewem i gnije, fakt czasami trzeba akumulator podładować, bo pada do "0"

Opublikowano

nie wolno dopuszczać do całkowitego rozładowania, nie dobrze dla auta jak stoi na trawie bo tam wilgoć choć nasze auta rdza nie tyka:]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.