Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
panowie potrzebuje zmienic w swoim angliku srednie spalanie z gal/mil na litr/km. ktos podpowie

nie chce nigdzie grzebac zeby szkody nie narobic

:-)

Zmieniasz to w 17 Instruments ---> Long Coding Helper reszte masz w podpowiedziach .

panowie potrzebuje zmienic w swoim angliku srednie spalanie z gal/mil na litr/km. ktos podpowie

nie chce nigdzie grzebac zeby szkody nie narobic

:-)

wystarczy w MMI ustawisz

z poziomu MMI wybralem juz dawno jednostke litr i km , kodowanie zaakceptowane ale alj w komputerze g/mil jest !!!

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witaj ciasnyWiesiek !!

udało Ci sie zamienic te cholerne golony na litry ?

mam ten sam problem jak zmieniema kodowanie pokazje mi ze zaakceptowane a żadnej zmiany na liczniku nie widać

korzystam z Vag-com-Professional PL -wywaliłem za kabel 650zl i nawet tego nie potrafi zrobić grrrrrr :-)

Opublikowano

Zrestartujcie MMI. Albo inaczej, reset ustawień do default. Oczywiście po kodowaniu.

Opublikowano

Superr!!! restart Mmi zadziałał !!! nareszcie jestem szcześliwy :-D wielkie dzieki Hohe !!!

Opublikowano

Super, cieszę się, że mogłem pomóc.:wink:

Opublikowano

Aktywacją beep poprzez sygnał z syreny alarmu (jak posiadamy fabryczny )

46-Moduł Komfortu --->ADAPTACJA 10 ---> Channel 63 ---> jeśli wartośc jest 3

co to znaczy jeśli jest wartość 3 ?

u mnie jest kodowanie 40.

Opublikowano
  • Autor

Masz cos w podpowiedziach w tym kanale ?

Jak nie , to spróbuj dodac 4 do istniejacej wartosci .

Opublikowano

Pozmieniałem co się dało u siebie :banan: ale jak chciałem ustawić "Awaryjne tylne światła STOP oraz kierunkowskazy" to ta opcja nie zadziałała... :kwasny: to jest tylko do Avanta jak w filmiku czy do sedana też powinna zadziałać?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Powinno działac :wink: jaki masz kabelek ? moze nie masz podpowiedzi .

Kabelek mam od kolegi tu z forum. Jest jakaś minimalna prędkość żeby to przetestować? A może za słabe hamowanie było?

Opublikowano

Panowie tak na chlopski rozum jak moge sprawdzic czy mam w mmi 3g wskaznik naladowania akumulatora ,cisnienia opon, podswietlenie nig itd ,czy trzeba odblokowac najpierw ukryte menu ? Bo w tej chwili nie mam takich opcji..

Opublikowano

Gracjan, za dużo pytań zadajesz:wink:

"A na oko to chłop w szpitalu umarł"

Musisz przeczytać ten wątek od poczatku i sprawdzić dokładnie podzespoły i sterowniki które masz.

Zielone menu jest tylko częścią procedur, które trzeba wykonać, aby poszczególne elementy włączyć. Jak je masz!

Jak dużo będziesz sie bawił i przedstawiał, a zwłaszcza w bootloader to mmi pójdzie na śmietnik...

Opublikowano
  • Autor

Pierwsze podepnij kompa i odblokuj UKRYTE MENU :wink:

Ukryte MENU w MMI 3G

5F-Inf.Elektr.--->ADAPTACJA 10---> Channel 6 zmiana z 0 na 1

Opublikowano

Gracjan, do czujnika ciśnienia opon - jaki masz pompę ABS - kod 3 literki?

jaki masz sterownik centralnej elektryki (ostatnia literka)?

Akumulator zrobisz :wink:

Opublikowano

Dzieki koledzy poczytam watek ,sprawdze pompe, a sterownik centr. Elektryki gdzie mam szukac ? Jestem swiezy ;) Pozdrawiam

Opublikowano

Jak nie podlaczales jeszcze kabelka to zielone menu masz zablokowane, Wrc napisał Ci jak je odblokować.

Pompę kod masz na wlepie w książce serwisowej (jeden z kodów),

Vcds pokaże Ci np: nr CE lub masz go w logach, jak juz jakieś robiłeś. Możesz tez odkręcić zasłonę pod kierownicę, zdjąć moduły i odczytać z nalepki.

Jak będziesz podłaczał sam i to pierwszy raz to uważaj aby nic nie wcisnąć na czym sie nie zasz, zapisuj wszystkie zmiany kodowania jakie robiłeś aby w razie czego powrócić do ustawień przed zamiana bitów.

Opublikowano

Dzieki ,no wlasnie jeszcze nic nie grzebalem ,zobaczymy ;)

A jak z tym miernikiem aku ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.