Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dzieki ,no wlasnie jeszcze nic nie grzebalem ,zobaczymy ;)

A jak z tym miernikiem aku ?

Musisz pierwsze zapoznać sie z VCDS aby jakiego byka nie zrobić :wink:

Tu masz temat o AKU ===> http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-aktywacja-wskazania-naladowania-akumulatora-214982/

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Według Elsawin , można zrobić aby wyświetlało poziom stanu oleju na wyświetlaczu MMI. Czy ktoś to zrobił?

Opublikowano
  • Autor

Mozna to zakodować ale nie wiem co trzeba jeszcze w kabelkologii zrobić , jakoś nigdy mnie to nie interesowało :wink:

Ja tam wole szabelke :decayed:

074bnu.jpg

Opublikowano

Podobno samo kodowanie nie pomaga silnik musi być bez miarki ojeju standardowej "szabelki" ale ile w tym prawdy? nie wiem

Opublikowano

U mnie jest seryjnie, bardzo wygodne. Na mmi w menu car oraz po otwarciu maski np na stacji na chwile sie pojawia raport na fisie.

Opublikowano
U mnie jest seryjnie, bardzo wygodne. Na mmi w menu car oraz po otwarciu maski np na stacji na chwile sie pojawia raport na fisie.

jaki raport ?

Opublikowano

Poziomu oleju ;)

Opublikowano

witajcie. juz pytałem kiedyś w Troop b8 ale niestety niczego sie nie dowiedziałem...

wiecie jak i gdzie zakodować by podczas zamykania auta zamigały światła kierunków:/

musiałem przez przypadek wyłączyć podczas kodowania czegoś i w podpowiedziach niczego nie mogę znaleźć :/

dodam jeszcze że próbowałem się dostać do Comfort/Conv.--> 35-Centr.Locks w celu sprawdzenia czy tam coś może trzeba zmienić ale niestety VCDS nie może się z tym połaczyc...

Opublikowano
  • Autor

35-Centr.Locks nie bedziesz miał tego sterownika :wink: musisz szukać w KOMFORCIE 46 .

Wszystko masz w podpowiedziach :

key1.jpg

CO_O.jpg

CO_C.jpg

CLF.jpg

Opublikowano
35-Centr.Locks nie bedziesz miał tego sterownika :wink: musisz szukać w KOMFORCIE 46 .

Wszystko masz w podpowiedziach :

http://s7.postimage.org/o98qb0mjr/key1.jpg

http://s12.postimage.org/w7p3prc7d/CO_O.jpg

http://s15.postimage.org/x2klzo2gn/CO_C.jpg

http://s11.postimage.org/uhrra25sf/CLF.jpg

a który odpowiada za miganie podczas zamykania bo nie widzę na screenach jakiegoś "turn signal" a z anglikiem u mnie lipa :/

Opublikowano

ja nawet nie wiem czy w ogóle gdzieś przestawiałem zauważyłem ze nie miga po zmianie luster na składane... być może od zakupu auta nie migało tylko tego nie zauważyłem...

Opublikowano

Ja bym proponował wyzerować te personalizacje kluczy, powinno pomóc. Pod warunkiem, że to ty coś namieszałeś.

Opublikowano

Hohe a w którym to miejscu sie zeruje? bede musiał potem cały komfort od nowa kodować?

Opublikowano

Zeruje się w adaptacjach, jeśli dobrze pamiętam i nic nie trzeba potem ustawiać. Ja kiedyś przez przypadek, wyłączyłem tzw komfortowe kierunkowskazy, to szukałem rozwiązania tydzień i dopiero to mi pomogło. Spróbuj.

Opublikowano

Reset niestety nic nie dał... napisałem jeszcze na motor-talk.de może tam ktoś coś...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie jestem pewny czy juz gdzies tu tego nie widzialem...Jak można wyłączyć ten denerwujący dodatkowy ruch wycieraczki po użyciu spryskiwaczy ?

Opublikowano

Wycieraczki są w podsterowniku 09 mce

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
Jest to w Adaptacji 10 w MCE 09 jesli o to chodzi :wink:

http://img525.imageshack.us/img525/9343/98675957.jpg

Dzięki serdeczne- właśnie o to chodziło ?

iPhone Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.