Opublikowano 8 Stycznia 201412 l Autor Panowie o kabelkch jest inny watek na FORUM Kazdy nastepny post bedzie kasowany .
Opublikowano 8 Stycznia 201412 l Panowie o kabelkch jest inny watek na FORUM Kazdy nastepny post bedzie kasowany . jasne, trzeba pilnować porządku BTW Grzegorz popraw w manulu do obniżania lewego lusterka bity w które trzeba aktywować (powinny być bit 2 i bit 3), teraz jest tam tak: BYTE 4 zmiana 40 na 4C. Chyba że moim sterowniku jest inaczej.
Opublikowano 8 Stycznia 201412 l BTW Grzegorz popraw w manulu do obniżania lewego lusterka bity w które trzeba aktywować (powinny być bit 2 i bit 3), teraz jest tam tak: BYTE 4 zmiana 40 na 4C. Chyba że moim sterowniku jest inaczej. 40 (hex) = 1000000 (bin) 4C (hex) = 1001100 (bin) Bity liczymy od prawej do lewej, zaczynając liczyć od '0'. Czyli wszystko się zgadza
Opublikowano 8 Stycznia 201412 l Pany ja mam pytanie. W panelu w samochodzie (3G) mam przycisk CAR no i oczywiście SETUP no i teraz jak wcisnę CAR i potem SETUP to mi wywala że dalsze ustawienia są zablokowane. Pytanie czy da się to odblokować i czy tak właściwie jest po co to odpalać?
Opublikowano 8 Stycznia 201412 l Pany ja mam pytanie.W panelu w samochodzie (3G) mam przycisk CAR no i oczywiście SETUP no i teraz jak wcisnę CAR i potem SETUP to mi wywala że dalsze ustawienia są zablokowane. Pytanie czy da się to odblokować i czy tak właściwie jest po co to odpalać? Kabelkiem VCDS odblokujesz wchodząc w : Ukryte MENU w MMI 3G 5F-Inf.Elektr.--->ADAPTACJA 10---> Channel 6 zmiana z 0 na 1 a resztę masz opisane w pierwszym poście
Opublikowano 10 Stycznia 201412 l Dzięki:decayed: to rozumiem że to jest to tzw. czerwone menu tak? zielone menu, kolego
Opublikowano 11 Stycznia 201412 l Dzięki:decayed: to rozumiem że to jest to tzw. czerwone menu tak? To co piszesz to zwykłe menu " czerwone " A do odblokowania zielonego potrzebujesz kabelek VCDS i laptopa
Opublikowano 11 Stycznia 201412 l Zielone menu mam odblokowane:wink:. Zielone się dusi dwa przyciski na raz, a mi chodziło że najpierw naciskam CAR a potem SETUP (oddzielnie) i tam mi wywala że jest niedostępne dlatego wywnioskowałem że czerwone:decayed:
Opublikowano 12 Stycznia 201412 l Zielone menu mam odblokowane:wink:. Zielone się dusi dwa przyciski na raz, a mi chodziło że najpierw naciskam CAR a potem SETUP (oddzielnie) i tam mi wywala że jest niedostępne dlatego wywnioskowałem że czerwone:decayed: Jak masz zielone odblokowane to nic więcej nie odblokować się nie da No chyba że się mylę ?
Opublikowano 14 Stycznia 201412 l Może ja wkleję filmik to będzie dokładnie wiadomo o które menu mi chodzi
Opublikowano 31 Stycznia 201412 l Mam problem ze ściemnianiem ledów przy kierunkach. Gdy zaznaczem lub odznaczam bajt podany wyżej, to albo świecą na full albo gasną całkiem. Co jeszcze sprawdzić?
Opublikowano 31 Stycznia 201412 l Autor Regulacje masz w ADAPTACJI 10 : Jasność diód LED przy włączonych światłach mijania (Fabrycznie mamy 9%) 09-Cent.Elektr. ---> Security Access-16 (kod 20113) --->Adaptacja 10--->Channel 3 wartości w zakresie 0-100 poniżej 5% LED zgaśnie
Opublikowano 31 Stycznia 201412 l To mam 9 i ledy ściemniają się przy włączonych mijania. Chodzi o to, że nie ściemniają się przy włączonym kierunku.
Opublikowano 31 Stycznia 201412 l No i jak ten siódmy jest zaznaczony, to gasną całkowicie. A drugi bit mam nieopisany, on coś ma do rzeczy?
Opublikowano 31 Stycznia 201412 l Wpisałem w bajt 3 - 95, jak u Ciebie i gaśnie całkiem. ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:21 ---------- Trzeci od prawej jest 1. ---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ---------- I jak tam panowie, podpowiecie coś? Może coś z adaptacjami?
Opublikowano 1 Lutego 201412 l Autor ja nie wiem poszperaj cos jeszcze w kodowaniu ---------- Post dopisany 01-02-2014 at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 19:56 ---------- Sprawdz jeszcze 4 Bit
Opublikowano 1 Lutego 201412 l ja nie wiem poszperaj cos jeszcze w kodowaniu---------- Post dopisany 01-02-2014 at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 19:56 ---------- Sprawdz jeszcze 4 Bit http://s24.postimg.org/9g5ij4jm9/image.jpg Znalazłem wczoraj i wklejam dla potomnych: Central Electronics 09 Coding 07 Long Code helper Byte 02 - Check bit 6 (Side Marker as DRL) Dzięki za pomoc Grzegorz.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto