Opublikowano 14 Maja 20179 l Dnia 5/12/2017 o 13:17, Kooga napisał: Panowie gdzie moge wylaczyc dźwięk/komunikat "ignite/zapłon"? MMI 3G+ VCDSem jeszcze nikomu się nie udało, a wiele osób o tym marzy Możesz wywalić komunikat o niezapiętych pasach, ale to mało pomocne w Twoim przypadku...
Opublikowano 14 Maja 20179 l 15 godzin temu, was002 napisał: VCDSem jeszcze nikomu się nie udało, a wiele osób o tym marzy Możesz wywalić komunikat o niezapiętych pasach, ale to mało pomocne w Twoim przypadku... Ten komunikat juz dawno wywalony Ogolnie nie mialem tego komunikatu, ale jak wymienilem licznik na ten z kolorowym fisem to jest ten komunikat i wylaczyc nie moge :/ Edytowane 15 Maja 20179 l przez Kooga
Opublikowano 17 Maja 20179 l taki komunikat mi sie wyświetla np gdy chce aktywować tylne światła razem z DRL. co z tym zrobić? na razie wycofałem sie z kodowania żeby nie zepsuć BŁĄD
Opublikowano 17 Maja 20179 l Dobrze że Cię przestrzegł, bo DRL wg. przepisów ma się świecić tylko z przodu. Można kliknąć tak.
Opublikowano 17 Maja 20179 l Może ktoś się orientuje czy można zakodować podwójne ryglowanie zamków "Safe Lock"? W audi a3 to miałem, a w a-piątce nie mam. Trochę to dziwne dla mnie że jak auto jest zamknięte i są spuszczone szyby, to można otworzyć drzwi pociągając za wewnętrzną klamkę. Z góry dzięki za odp.
Opublikowano 17 Maja 20179 l 13 godzin temu, komoornik napisał: Dobrze że Cię przestrzegł, bo DRL wg. przepisów ma się świecić tylko z przodu. W przypadku auto sprzed 2007r. nie masz racji , w po 2007 to nie jestem pewien, pewnie masz racje 13 godzin temu, komoornik napisał: Można kliknąć tak. w każdym przypadku mogę kliknąć "tak"? bo przy innych kodowaniach też mi to wyskakiwało
Opublikowano 27 Maja 20179 l Witam. Wczoraj zakupiłem audi a4 b8. Mam radio concert, czy jest możliwość w nim aktywacji bluetooth? Zacząłem szukać ale jest tyle wątków że głowa mała. Przycisk na kierownicy jest i także na radiu TEL. Ale pisze że Phone is not instaled. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 27 Maja 20179 l Autor 6 godzin temu, adrian2901 napisał: Witam. Wczoraj zakupiłem audi a4 b8. Mam radio concert, czy jest możliwość w nim aktywacji bluetooth? Zacząłem szukać ale jest tyle wątków że głowa mała. Przycisk na kierownicy jest i także na radiu TEL. Ale pisze że Phone is not instaled. Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka Na forum jest watek o Bluetooth
Opublikowano 27 Maja 20179 l Sprawdź czy na pewno go nie ma, od razu po włączeniu zapłonu wyszukaj na telefonie urządzeń bluetooth.
Opublikowano 27 Maja 20179 l Panowie nie mogę ustawić godziny w MMI 3G+ nic nie jest podświetlone żeby wejść i ustawić o co chodzi ??
Opublikowano 27 Maja 20179 l Bo na pewno masz zaznaczone z GPS. Sam się aktualizuje.Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 28 Maja 20179 l U mnie jest możliwość wyboru ręczny czy GPS Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
Opublikowano 28 Maja 20179 l Witam 1. DOŚWIETLANIE ZAKRĘTÓW 3. PRAWE LUSTERKO W DÓŁ PRZY WSTECZNYM 4. LAP TIME + TEMP. OLEJU 5. TEST WSKAZÓWEK PRZY ROZRUCHU 7. HAMOWANIE AWARYJNE - MRUGAJACE ŚWIATŁA STOPU I AWARYJNE. 16. DEZAKTYWACJA DODATKOWEGO RUCHU WYCIERACZEK 21. TYLNE ŚWIATŁA WŁĄCZONE PRZY WŁĄCZONYCH PRZEDNICH DZIENNYCH. 22. OSTRZEŻENIE O KOŃCZĄCYCH SIE KLOCKACH HAMULCOWYCH zrobiłem te kodowania, działają ale zauważyłem że przestało wołać że niezapięte pasy - ktoś wie które kodowanie ma powiązanie z pasami? i czy coś jeszcze mogło sie wykodowac? żeby się nie okazało że jakieś swiatła mi nie działają albo coś innego ważnego
Opublikowano 28 Maja 20179 l 5 godzin temu, Stasiu1986 napisał: A ja nie mam i nie wiem czemu Masz aktywowany czas sterowany radiowo.
Opublikowano 3 Czerwca 20179 l Kodowalem sobie różne rzeczy i zauważyłem że mam odznaczony washer fluid warning, to znaczy że mam wyłączona kontrolke od płyny do szyb i jak będzie mało to się nie zaswieci? Czy nie ruszać tego?Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto