Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jednorazowo przyciskiem Reset na manetce.

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dnia 5/12/2017 o 13:17, Kooga napisał:

Panowie gdzie moge wylaczyc dźwięk/komunikat "ignite/zapłon"? MMI 3G+

VCDSem jeszcze nikomu się nie udało, a wiele osób o tym marzy ;) Możesz wywalić komunikat o niezapiętych pasach, ale to mało pomocne w Twoim przypadku...

Opublikowano
15 godzin temu, was002 napisał:

VCDSem jeszcze nikomu się nie udało, a wiele osób o tym marzy ;) Możesz wywalić komunikat o niezapiętych pasach, ale to mało pomocne w Twoim przypadku...

Ten komunikat juz dawno wywalony :D
Ogolnie nie mialem tego komunikatu, ale jak wymienilem licznik na ten z kolorowym fisem to jest ten komunikat i wylaczyc nie moge :/

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

taki komunikat mi sie wyświetla np gdy chce aktywować tylne światła razem z DRL. co z tym zrobić? na razie wycofałem sie z kodowania żeby nie zepsuć

BŁĄD

Opublikowano

Dobrze że Cię przestrzegł, bo DRL wg. przepisów ma się świecić tylko z przodu.

Można kliknąć tak.

Opublikowano

Może ktoś się orientuje czy można zakodować podwójne ryglowanie zamków "Safe Lock"? W audi a3 to miałem, a w a-piątce nie mam. Trochę to dziwne dla mnie że jak auto jest zamknięte i są spuszczone szyby, to można otworzyć drzwi pociągając za wewnętrzną klamkę.

Z góry dzięki za odp. :)

Opublikowano
13 godzin temu, komoornik napisał:

Dobrze że Cię przestrzegł, bo DRL wg. przepisów ma się świecić tylko z przodu.

W przypadku auto sprzed 2007r. nie masz racji :P, w po 2007 to nie jestem pewien, pewnie masz racje :)

13 godzin temu, komoornik napisał:

Można kliknąć tak.

w każdym przypadku mogę kliknąć "tak"? bo przy innych kodowaniach też mi to wyskakiwało

Opublikowano

Tak.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Wczoraj zakupiłem audi a4 b8. Mam radio concert, czy jest możliwość w nim aktywacji bluetooth? Zacząłem szukać ale jest tyle wątków że głowa mała. Przycisk na kierownicy jest i także na radiu TEL. Ale pisze że Phone is not instaled.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, adrian2901 napisał:

Witam. Wczoraj zakupiłem audi a4 b8. Mam radio concert, czy jest możliwość w nim aktywacji bluetooth? Zacząłem szukać ale jest tyle wątków że głowa mała. Przycisk na kierownicy jest i także na radiu TEL. Ale pisze że Phone is not instaled.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 


Na forum jest watek o Bluetooth :wink:

 

 

Opublikowano

Sprawdź czy na pewno go nie ma, od razu po włączeniu zapłonu wyszukaj na telefonie urządzeń bluetooth.

Opublikowano

Panowie nie mogę ustawić godziny w MMI 3G+ nic nie jest podświetlone żeby wejść i ustawić o co chodzi ??

Opublikowano

Bo na pewno masz zaznaczone z GPS. Sam się aktualizuje.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak mam i niby to tylko w zielonym menu da się zmienić 

IMG-20170527-WA0026.jpeg

Opublikowano

U mnie jest możliwość wyboru ręczny czy GPS adbb10294f3c5aa9abc9d0c38ff6e88c.jpg

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

A ja nie mam i nie wiem czemu 

Opublikowano

Witam

1. DOŚWIETLANIE ZAKRĘTÓW

3. PRAWE LUSTERKO W DÓŁ PRZY WSTECZNYM

4. LAP TIME + TEMP. OLEJU

5. TEST WSKAZÓWEK PRZY ROZRUCHU

7. HAMOWANIE AWARYJNE - MRUGAJACE ŚWIATŁA STOPU I AWARYJNE.

16. DEZAKTYWACJA DODATKOWEGO RUCHU WYCIERACZEK

21. TYLNE ŚWIATŁA WŁĄCZONE PRZY WŁĄCZONYCH PRZEDNICH DZIENNYCH.

22. OSTRZEŻENIE O KOŃCZĄCYCH SIE KLOCKACH HAMULCOWYCH

 

zrobiłem te kodowania, działają ale zauważyłem że przestało wołać że niezapięte pasy - ktoś wie które kodowanie ma powiązanie z pasami? i czy coś jeszcze mogło sie wykodowac? żeby się nie okazało że jakieś swiatła mi nie działają albo coś innego ważnego :)

Opublikowano
5 godzin temu, Stasiu1986 napisał:

A ja nie mam i nie wiem czemu 

Masz aktywowany czas sterowany radiowo.

Opublikowano

Wiem o tym ale nie wiem jak to zmienić 

Opublikowano

Kodowalem sobie różne rzeczy i zauważyłem że mam odznaczony washer fluid warning, to znaczy że mam wyłączona kontrolke od płyny do szyb i jak będzie mało to się nie zaswieci? Czy nie ruszać tego?ad6c82cc1aaff60245640371975f4200.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.