Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
1 godzinę temu, TomeK_R napisał:

próbował ktoś może,bo jestem ciekaw  :)

masz orginalny alarm w samochodzie?

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam MMI basic/basic Plus i da się jakieś dodatkowe funkcje w tym odblokować?  Najbardziej mnie interesuje test zegarów podczas uruchomienia auta, wskaźnik w mmi poziomu oleju i naładowania aku, doświetlanie zakrętów. ;)

Opublikowano
9 godzin temu, Rafaello19944 napisał:

Mam MMI basic/basic Plus i da się jakieś dodatkowe funkcje w tym odblokować?  Najbardziej mnie interesuje test zegarów podczas uruchomienia auta, wskaźnik w mmi poziomu oleju i naładowania aku, doświetlanie zakrętów. ;)

Kolego wszystko znajdziesz w necie i na you tube.

Opublikowano
1 minutę temu, damian19886 napisał:

Kolego wszystko znajdziesz w necie i na you tube.

Damian właśnie szukałem i znalazłem tylko do tych większych mmi a do mojego nic :/

Opublikowano
6 minut temu, Rafaello19944 napisał:

Damian właśnie szukałem i znalazłem tylko do tych większych mmi a do mojego nic :/

Jakie masz mmi? 3 g basic? bez twardego dysku?

Opublikowano
Teraz, damian19886 napisał:

Jakie masz mmi? 3 g basic? bez twardego dysku?

Szczerze? To sam nie wiem.. Mam mmi to mniejsze czerwone i z navi 

Opublikowano
5 minut temu, Rafaello19944 napisał:

Szczerze? To sam nie wiem.. Mam mmi to mniejsze czerwone i z navi 

Chyba nie ma możliwości kodowania mmi 2g basic.

Opublikowano

 

Teraz, damian19886 napisał:

Chyba nie ma możliwości kodowania mmi 2g basic.

Kurcze szkoda :/

Opublikowano

Panowie, potrzebuje przekodować moduł klimatyzacji 8k1820043AQ w a4b8 lift z 8z6 - Hot country na 8z5 - Normal country.

Chodzi tutaj o działanie klimy podczas chłodzenia. Dla "hot country" sieje lodem, w lecie OK, ale teraz średnio fajnie.

Opublikowano

Witam !

Orientuje się ktoś może jak w vcds wyłączyć sprawdzanie żarówek przednich przeciwmgielnych ?

Opublikowano

a co Ci się kolego dzieje z tymi żarówkami?

Opublikowano
W dniu 22.10.2017 o 18:49, TomeK_R napisał:

Witam !

Próbowalem ostatnio uaktywnić tą funkcje:  

Problem mam taki że przy kodowaniu nie chce mi wejść kod +4.. próbował ktoś ? działa to u Was ?

 

ja próbowałem tak jak ktoś wcześniej pisał Jak nie posiadasz ori. alarmu to nie bedziesz miał potwierdzenia nawet ja +04 przyjmie Ci kodowanie.

Opublikowano
W dniu ‎13‎.‎11‎.‎2017 o 08:27, ELA7V30 napisał:

a co Ci się kolego dzieje z tymi żarówkami?

założyłem ledowe i wyświetla błąd.. kolega kupił tańsze i niema błędu.. chce wyłączyć sprawdzanie,ale nie mogę tego nigdzie znalesc w vcds.. we wstecznych też mam led i udało się wyłączyć sprawdzanie.

Opublikowano
W dniu ‎11‎.‎11‎.‎2017 o 12:40, TomeK_R napisał:

Witam !

Orientuje się ktoś może jak w vcds wyłączyć sprawdzanie żarówek przednich przeciwmgielnych ?

 

probowalem to ale w bicie 18,19 niema takich funkcji... :(  

Opublikowano
20 godzin temu, TomeK_R napisał:

 

probowalem to ale w bicie 18,19 niema takich funkcji... :(  

spróbuj moim zdaniem odznaczyć Bajt 18 Bit 2. Ja jak sobie założyłem HID-y w przeciwmgielne to miałem błąd. Potem zastosowałem żarówki LED i faktycznie nie mam żadnego błędu i ładnie reagują w szczególności z kierunkami jak dostaną polecenie doświetlenia zakrętów. Poprawnie się załączają i wyłączają.

Opublikowano
2 godziny temu, ELA7V30 napisał:

spróbuj moim zdaniem odznaczyć Bajt 18 Bit 2. Ja jak sobie założyłem HID-y w przeciwmgielne to miałem błąd. Potem zastosowałem żarówki LED i faktycznie nie mam żadnego błędu i ładnie reagują w szczególności z kierunkami jak dostaną polecenie doświetlenia zakrętów. Poprawnie się załączają i wyłączają.

Ale właśnie w 18 I w 19 niema tej formuły świateł przeciwmgielnych..

Opublikowano

TO NAPISZ MI JAK WYGLĄDA KODOWANIE U CIEBIE W 18 I 19..........

sorki za wielkie litery

 

Edytowane przez ELA7V30

Opublikowano
2 godziny temu, ELA7V30 napisał:

TO NAPISZ MI JAK WYGLĄDA KODOWANIE U CIEBIE W 18 I 19..........

sorki za wielkie litery

 

w tej chwili niemoge tego sprawdzić,bo samochód mam daleko.. a jak  u Ciebie wygląda tak samo jak na filmie YT ?

Opublikowano

powiem Ci że jestem w pracy i nie mogę tego sprawdzić ale chodzi mi po głowie że jeżeli nie masz podpowiedzi to w bayt 18 bit 2 możesz mieć ustawiony na 1 i ręcznie zmień go na 1 lub jeśli jest na 0 przekoduj na 1 i wróć procedur, może pomoże jak to piszą chłopaki.Natomiast w 19 nie wiem co ty chcesz zmieniać tam nic nie ma ............

Opublikowano

interesuje mnie deaktywacja dodatkowego ruchy przednich wycieraczek po "umyciu" szyby spryskiwaczem.... szukam trafiłem na jedna kodowanie, gdzie trzeba było wejść w 09-potem w 07 kodowanie i znaleźć wischer i zmienić kodowanie z 0006593 na 00063455 ale niestety nie mam takiej opcji "wischer"...

 

pomoże ktoś? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.