Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

W POLIFCIE  niestety nie ma adresu 10 PDC i wizualizacji nie właczysz

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Wyświetleń 1,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemka 

Sprawa dość banalna chciałem aktywować test zegarów wchodząc w kanał 17 potem kodowanie,pomocnik kodowania i co dalej nie mam opcji zaznaczenia testu wskazówek zegara jak rozumiem w Byte 1 bite 0 mam zmienić 0 na 1 pozdr

Edytowane przez ivan1977

Opublikowano

Witajcie,

banalna sprawa, orientujecie się czy można skalibrować termometr zewnętrzny? Notorycznie zawyża o 1*C

 

 

Opublikowano

Witam. Czy ktoś się orientuje w jaki sposób mogę zrobić kodowanie testu zegarów. U mnie w logowaniu nie ma byte 06

20191207_150306-2656x1494.jpg

Edytowane przez resiak82

Opublikowano
4 minuty temu, resiak82 napisał:

Witam. Czy ktoś się orientuje w jaki sposób mogę zrobić kodowanie testu zegarów. U mnie w logowaniu nie ma byte 06

20191207_150306-2656x1494.jpg

Tak, wejdź w longcode 2

Opublikowano

A gdzie znajdę te longcode 2?

Opublikowano
5 minut temu, resiak82 napisał:

A gdzie znajdę te longcode 2?

 

Screenshot_20191207-144118_Samsung Internet.jpg

Opublikowano
7 minut temu, Patryk11113 napisał:

 

Screenshot_20191207-144118_Samsung Internet.jpg

Byte 1 bajt 0 zapisz

Opublikowano

Ok dzięki, spróbuje później 

Opublikowano

Panowie, jak przeprowadzić kodowanie aby silnik nie gasł po otwarciu drzwi?

Próbuje według tej instrukcji:

ale wyrzuca mi że kod jest nieprawidłowy:

twitter-card-glyph_m1%402x.png

6554b6be8c0d829a8bf63ae0c82cf121_link.pn A4

WWW.DROPBOX.COM

Dropbox is a free service that lets you bring your photos, docs, and videos...
Opublikowano
19 godzin temu, Patryk11113 napisał:

Byte 1 bajt 0 zapisz

A więc wszedłem w longcode2 wyszedł jakiś błąd, ale po kliknięciu ok udało się wejść. Czy teraz powinienem wejść w byte1 i zaznaczyć ptaszkiem 0? Dobrze to rozumuje?

20191208_105631-1024x576.jpg

20191208_105802-1024x576.jpg

20191208_105814-1024x576.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, resiak82 napisał:

A więc wszedłem w longcode2 wyszedł jakiś błąd, ale po kliknięciu ok udało się wejść. Czy teraz powinienem wejść w byte1 i zaznaczyć ptaszkiem 0? Dobrze to rozumuje?

20191208_105631-1024x576.jpg

20191208_105802-1024x576.jpg

20191208_105814-1024x576.jpg

Tak byte1 bajt 0

Opublikowano
1 godzinę temu, Patryk11113 napisał:

Tak byte1 bajt 0

Niestety u mnie nie działa, może przez to że jakiś błąd wyskakuje przed wejściem w longcode2? Wchodzę w byte1  bajt 0 zaznaczam, akceptuję i nic. Wchodzę ponownie i ptaszek z bajt 0 jest odznaczony

Opublikowano
4 minuty temu, resiak82 napisał:

Niestety u mnie nie działa, może przez to że jakiś błąd wyskakuje przed wejściem w longcode2? Wchodzę w byte1  bajt 0 zaznaczam, akceptuję i nic. Wchodzę ponownie i ptaszek z bajt 0 jest odznaczony

To nie błąd tylko info że brak podpowiedzi , zaznacz w byte 1 bajt 0 i wyjdź tylko z lcode 2 i zapisz

Opublikowano
3 godziny temu, Patryk11113 napisał:

To nie błąd tylko info że brak podpowiedzi , zaznacz w byte 1 bajt 0 i wyjdź tylko z lcode 2 i zapisz

Zrobiłem tak jak napisałeś, niby przyjmuje kodowanie, ale niestety nie działa, po ponownym wejściu w longcode2 w bajt 0 jest odchaczone

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, potrzebuje pomocy z kodowaniem w polifcie akustycznego otwierania drzwi. Jako z zamykaniem się uporałem(jeden sygnał dźwiękowy to z otwieraniem nie dałem rady.

Opublikowano

Cześć, mam problem. (A4B8 2008/9)
Coming/leaving home włącza się w ciągu dnia, tzn. wyłączam zapłon, otwieram drzwi (coming/leaving home sterowane drzwiami kierowcy) i załącza się coming home. Otwieram samochód zapala się leaving home. 

W kodowaniu przez VCDSa wydaje się być wszystko okej. 
Prośba o pomoc w tym temacie.

Opublikowano
4 godziny temu, michu1201 napisał:

Cześć, mam problem. (A4B8 2008/9)
Coming/leaving home włącza się w ciągu dnia, tzn. wyłączam zapłon, otwieram drzwi (coming/leaving home sterowane drzwiami kierowcy) i załącza się coming home. Otwieram samochód zapala się leaving home. 

W kodowaniu przez VCDSa wydaje się być wszystko okej. 
Prośba o pomoc w tym temacie.

Odłącz czujnik przy lusterku i sprawdź czy też się załączy

Opublikowano
W dniu 3.01.2020 o 17:48, maciej0933 napisał:

Panowie, potrzebuje pomocy z kodowaniem w polifcie akustycznego otwierania drzwi. Jako z zamykaniem się uporałem(jeden sygnał dźwiękowy to z otwieraniem nie dałem 

46- adaptacje ,kanał 63 dodaj 4

Edytowane przez Patryk11113

Opublikowano
10 minut temu, Patryk11113 napisał:

Odłącz czujnik przy lusterku i sprawdź czy też się załączy

Światła mijania załączają się normalnie. Czy może być tak, ze światła są ok a odprowadzanie świruje? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.