Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Ku przestrodze kupowaniu na forum


Korzeń

Rekomendowane odpowiedzi

dobra nie kłóćmy się było minęło i nie ma powrotu żałuje że tak się stało trudno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie kłóćmy się było minęło i nie ma powrotu żałuje że tak się stało trudno

Dokładnie - nie ma co się kłócić :good:

Najciekawsze jest to, że Tuli nie pofatygował się za bardzo żeby chociaż odezwać się w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra nie kłóćmy się było minęło i nie ma powrotu żałuje że tak się stało trudno

ale kto się kłóci ?[br]Dopisany: 17 Sierpień 2008, 15:14 _________________________________________________

dobra nie kłóćmy się było minęło i nie ma powrotu żałuje że tak się stało trudno

Dokładnie - nie ma co się kłócić :good:

Najciekawsze jest to, że Tuli nie pofatygował się za bardzo żeby chociaż odezwać się w tym wątku.

To właśnie świadczy o nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem sprzedawca powinien odzyskać towar który sprzedawała a kaska powinna wrócić do kupującego.

Jak to ktoś pisał.....jesteśmy jedną społecznością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak

Macie neta, pocztę, GG, itd itd...

W czym problem powiedzieć podeślij mi fotki to się zastanowię czy kupić

A tak sprzedający w dobrej wierze wysyła coś powiedzmy o wartości 100 za 40 i myśli że jest ok a z drugiej strony klient kupił coś za 40 za co miał dać 100 i się cieszy że sfrajerował sprzedawce a później rozczarowania.

Myślę że nie tędy droga aby komuś coś zarzucać -- zawiodła komunikacja

wiem że to nie allegro ale fotka tego co sprzedajemy wielce wskazana

np fotosik

Nikogo nie chcę bronić ani ganić ale dobre chęci nie wystarczą a do tego tak bywa jak się kota w worku kupuje. A w ogóle nie wiem czy dobrze przeczytałem to paczka była pobraniowa-- trzebabyło nie odebrać....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem sprzedawca powinien odzyskać towar który sprzedawała a kaska powinna wrócić do kupującego.

Jak to ktoś pisał.....jesteśmy jedną społecznością.

Nieczęsto sie z Tobą zgadzam, ale tym razem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak

Macie neta, pocztę, GG, itd itd...

W czym problem powiedzieć podeślij mi fotki to się zastanowię czy kupić

A tak sprzedający w dobrej wierze wysyła coś powiedzmy o wartości 100 za 40 i myśli że jest ok a z drugiej strony klient kupił coś za 40 za co miał dać 100 i się cieszy że sfrajerował sprzedawce a później rozczarowania.

Myślę że nie tędy droga aby komuś coś zarzucać -- zawiodła komunikacja

wiem że to nie allegro ale fotka tego co sprzedajemy wielce wskazana

np fotosik

Nikogo nie chcę bronić ani ganić ale dobre chęci nie wystarczą a do tego tak bywa jak się kota w worku kupuje. A w ogóle nie wiem czy dobrze przeczytałem to paczka była pobraniowa-- trzebabyło nie odebrać....

Pozdrawiam

4 dni mi zdjęcia wysyłał

Jak inicjator tego tematu proszę o kłódeczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...