Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ALPINE W A4


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Wszystkim,

wymieniłem ostatnio oryginalne radio na Alpine. Po podłączeniu wszystkich kabelków tak jak należy okazało sie ze nie gra mi lewy tylni głośnik( ten z którego wychodzi masa kabelków) Co może być przyczyna? I co mam zrobić by po wyjęciu kluczyka radio zapamiętywało mi stacje?????

dziękuje za podpowiedz i POZDRAWIAM SERDECZNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam aby Ci się nie kasowało radio musisz zamienić czerwony kabelek od radia z żółtym i będzie po kłopocie wtedy będzie się wyłączało po wyjęciu kluczyka i będzie pamiętało wszystko a co do tyłu to masz ori wzmaka na tym głośniku? Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz zeby zapiemietywalo stacje ale nie chcesz zeby radio przestalo grac po wyjeciu kluczyka, to tak tez da sie zrobic. (Niestety nie pamietam jak, gdzies chyba w starszych postach to bylo, moze trzeba bylo polaczyc czerwony kabelek z zoltym? Nie mam pewnosci, poszukaj na forum ... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arecki555 musisz sobie kupić żeńską kostke mini iso i wpiąć się w wolne miejsce w brązową kostke do radia i kabelek sygnałowy podpiąć pod niebieski kabelek od radia. Ja u siebie wpinałem się przewodami jeśli też by Ci się chciało bawić w zrób to sam mogę podesłać Ci zdjęcia. Wtedy zagra Ci tył. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: zdjęcia już wysłane przepraszam tylko że tak długo trwało ale przez moją prace i ten sezon nie bardzo miałem czas ale postaram się też na forum w odpowiednim miejscu umieścić taki temat. Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolicie, ze podepne sie pod ten temat z moim zapytaniem. mianowicie sprzedawca w sklepie z caraudio, twierdzil iz radia ALPINE przechwytuja funkcje ori..(wysw. na zegarach etc.)? zatem chcialem kolegi zapytac czy uzyskal taki rezultat i jesli to nie tajemnica, jaki model zastosowal w swoim a4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za szybka odp.

slowem istnieje taka opcja(juz myslalem, ze sprzedawca mnie naciaga).

nasuwa sie pytanie jak wyglada dostepnosc takiego Ai-net interfejsu i ew. koszt zakupu oraz stopien trudnosci instalacji?

jesli ktos zdecydowal sie na takie rowziazanie prosze o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro faktycznie nie ma, na stronie producenta coś tam jest, ale nie jestem pewny czy to aby na pewno to, poza tym nie ma tam cen. Gdybyś ty coś znalazł, to też wrzucaj konkrety tutaj. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...