Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak wyjąć pompowtryski?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

w jaki sposób albo czym mogę wyciągnąć pompowtryski bo musze dać je do sprawdzenia :wink: odkręciłem mocowania ale nie mam pomysłu jak je wyciągnąć

Opublikowano

Ja brałem 2 dość długie drewienka w kształcie klina, końce wkładałem w sprężyne pompki i kantowałem o brzeg głowicy, wychodzą, ale trzeba użyć dość sporo siły. Można też śrubokrętem, ale trzeba uważać, żeby nie pokaleczyć głowicy

Opublikowano
  • Autor

a istnieje jakieś narzędzie specjalne bo nie chce uszkodzic głowicy bo jest delikatna

Opublikowano

a korekcje PD-ków sprawdzałes ?

Opublikowano
  • Autor
a korekcje PD-ków sprawdzałes ?

a mógłbyś troszkę jaśniej co i jak bo za bardzo się też nie znam??:)

Opublikowano

Moja propozycja to w serwisie youtube.com poszukaj filmiku "TDI PD". Szkoda tylko, że filmik jest w języku węgierskim.

Opublikowano
a korekcje PD-ków sprawdzałes ?

a mógłbyś troszkę jaśniej co i jak bo za bardzo się też nie znam??:)

Jesli sie na tym nie znasz, to proponuje nie bierz sie sam za to.

Wpisz w google wymiana pompowtryskiwaczy, a dowiesz sie wszystkiego.

PS. Cyt. " Ustawienie z lekka kijowe z powodu braku podejścia do obrotu wałem, ale drugi samochód linka holownicza i wrzucona 5 dają radę "

Kolego devastation... co Ty na to...?

Opublikowano

Danu co to za cytat ?

nie bardzo qumam ?

Opublikowano
Danu co to za cytat ?

nie bardzo qumam ?

Czesc Tomku...

Cytat jest z jednego forum VW. Jak jeden facet nie znala sie na ustawieniu czegos tam, po wymianie tych pompek. To zamiast obracac silnikiem poprzez cos tam (to juz Ty bedziesz wiedzial najlepiej) zapiał linke do drugiego auta. Wlaczyl 5 bieg... i tak sie ciagali, a on ustawial te pompki. Chyba teraz juz wiesz o co chodzi. Lepiej nie potrafie Ci tego wytlumaczyc...

Pozdrawiam Dana

Opublikowano

ja wyciągałem dwoma dużymi śrubokrętami podważając z obu boków, wyskakiwały. Raz złapałem takim małym kluczem zaciskowym od góry przesz szmatę i powolnymi ruchami prawo lewo ciągnąłem w górę, sekunda i wyskakiwały. Da się to zrobić bez tego klucza.

Opublikowano
ja wyciągałem dwoma dużymi śrubokrętami podważając z obu boków, wyskakiwały. Raz złapałem takim małym kluczem zaciskowym od góry przesz szmatę i powolnymi ruchami prawo lewo ciągnąłem w górę, sekunda i wyskakiwały. Da się to zrobić bez tego klucza.

A powiedz mi prosze jak potem ustawiales te pompowtryskiwacze...?

Opublikowano

Do wyciągania ja mam spec ściągacz.

Opublikowano
Do wyciągania ja mam spec ściągacz.

Rozumiem, ale czy wymieniales juz pompowtryskiwacze...?

Opublikowano

Wymieniałem wyciągałem już tego sporo bez spec narzędzi radze nie podchodzić.

Opublikowano
Wymieniałem wyciągałem już tego sporo bez spec narzędzi radze nie podchodzić.

Dziekuje Marcin za odpowiedz.

Powiedz jeszcze prosze. Jak to jest z ustawieniami po wymianie takiej pompki.

Czy mozna to wyjac i wlozyc bezkolizyjnie. Czy nalezy zrobic jakies ustawienia?

I gdybys mogl napisac w skrocie jakie to sa ustawienia.

Napewno kolegow chcacych wymienic pompowtryskiwacz to zainteresuje.

Pozdrawiam

Opublikowano

Musisz dołożyć nowe uszczelki mam po 35zl szt

Później kupić w ASO nowy typ śrub regulacyjnych(jeżeli to ajm czy atj to maja stary typ) późnej ustawienie suwmiarką lub na oko.

Następnie znaleźć punk maksymalnego wciśnięcia tłoczka pompowtryskiwacza dokręcić do oporu i odkręcić o 180st.

Jak wyregulować pompo wtryski silnika BKC w Skodzie Octavia? - Poradnik Techniczny

Opublikowano

tam pisza 180 stopni

ja odkrecam na 210

Opublikowano

w boschu(ESI-Tronic) pisze na 180 stopni

Opublikowano

na 180 jest ciasno

lepiej zapodac na 210

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.