Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Na wsteczny polecą cree, ale to jeszcze nie teraz. Michał, a te kierunki byś poszerzył jeszcze o 2-3 paski? Przymierz na tej mojej Twojej lampie próbnej, czy cały obszar kierunku załapie te 5 pasków, jak da radę, to spoko, a jak nie, to jeśli masz gdzieś tam coś luźnych LEDów, to dorzuć, w sobotę się rozliczamy :wink:

Opublikowano

takie tam spy foto ;P zdjecie hu... oddaje rzeczywistosc ale cos widac ;)

ledy.jpg

:decayed::kox::naughty::whistling:

Opublikowano
  • Autor

Znam temat zdjęcie/rzeczywistość :wink:

Opublikowano

ledy.jpg

:decayed::kox::naughty::whistling:

Opublikowano
  • Autor

Kto co lubi, mi się właśnie tak nie podoba :wink: Michał też mi to proponował do moich lamp, ale chciałem zostać przy wyglądzie jak na żarówce, to tak zrobiliśmy. Ostatecznie nawet Michał ma to samo co ja :wink:

Opublikowano

zobaczymy jak na dupsku siadzie w poliftowych jak to bedzie gadalo

wy macie mniej diodek i biale

wiec inny efekt robi

Opublikowano
  • Autor
zobaczymy jak na dupsku siadzie w poliftowych jak to bedzie gadalo

wy macie mniej diodek i biale

wiec inny efekt robi

To się kuźwa chyba zdziwisz :kox: oboje mamy na czerwonych diodach robione :wink:

Opublikowano

eee to sie zdziwilem ;P moze cos mi sie namieszalo :grin:

Opublikowano

Karol teoretycznie by weszło jeszcze jeden pasek... ale kurde nie mam ledwo udało mi się zlepić to co jest bo te twoje taśmy wiesz jakie były... a swoje całe wyrobiłem.

A tak teraz patrze że ciekawie wyglądają te gęste diody ale pytanie czy już nie za dużo by było...

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

zobaczymy jak na dupsku siadzie w poliftowych jak to bedzie gadalo

wy macie mniej diodek i biale

wiec inny efekt robi

Mniej nie znaczy gorzej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No właśnie za dużo by było, myślę, że to, co mamy jest w sam raz, nie ma co kombinować już. To nawet nie dorzucaj, tylko zostaw na pięciu, jak teraz są :wink: polutuj i w sobotę wpadaj na flache

Opublikowano

Bidzio zobaczymy co to z tego mojego rezania wyjdzie... w razie W moge zmienic uklad na taki jak Wy macie ;)

Opublikowano
  • Autor
Bidzio zobaczymy co to z tego mojego rezania wyjdzie... w razie W moge zmienic uklad na taki jak Wy macie ;)

Szczerze? Przyjemny do wykonania i wystarczająco efektowny :wink:

Opublikowano
No właśnie za dużo by było, myślę, że to, co mamy jest w sam raz, nie ma co kombinować już. To nawet nie dorzucaj, tylko zostaw na pięciu, jak teraz są :wink: polutuj i w sobotę wpadaj na flache

no są już polutowane. co do kierunku to fajnie wygląda jak ledy są kawałek od klosza nie tuż przy nim.

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Bidzio zobaczymy co to z tego mojego rezania wyjdzie... w razie W moge zmienic uklad na taki jak Wy macie ;)

Szczerze? Przyjemny do wykonania i wystarczająco efektowny :wink:

przyjemny jak są fajne ledy:facepalm: bo czasem może się lekko ciśnienie podnieść :polew:

---------- Post dopisany at 21:54 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

Bidzio zobaczymy co to z tego mojego rezania wyjdzie... w razie W moge zmienic uklad na taki jak Wy macie ;)

Szczerze? Przyjemny do wykonania i wystarczająco efektowny :wink:

przyjemny jak są fajne ledy:facepalm: bo czasem może się lekko ciśnienie podnieść :polew:

Opublikowano

a co w kierun wrzucacie? tez te same co w stop/pozycje?

Opublikowano

no Karol ma US to czerwone w kierunki ja jeszcze nie wiem ale może pomarańczowe dam.

Opublikowano
  • Autor
a co w kierun wrzucacie? tez te same co w stop/pozycje?

Dokładnie to samo, a że jesteśmy leniwi i zamiast obliczać jaki opornik dawać wolimy się napić wódki, to idziemy na łatwiznę i żarówkę wrzucamy w błotnik, a do niej dolutowujemy pleksi z LEDami :decayed:

Opublikowano

hehehe tez tak chyba zrobie... bede mial dyskoteke w schowkach bo u mnie inglostad zrobilo kontrole spalonych zarowek a grzejnikow wstawiac zamiast zarowek jakos mi nie pasuje :polew:

Opublikowano
  • Autor

Zatem... ZA INGOLSTADT!! :kox:

Opublikowano

tez właśnie mysle zeby zrobic takei lampy i kierunki tez:) ale zobacze jak bedziesz mial u siebie czy bedzie to z kierunkami fajnie wygladac:kox:

Opublikowano
  • Autor
tez właśnie mysle zeby zrobic takei lampy i kierunki tez:) ale zobacze jak bedziesz mial u siebie czy bedzie to z kierunkami fajnie wygladac:kox:

Będzie, Bidzio, masz klienta :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.