Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Program " Wydaje Ci sie ze umiesz jezdzic?" TVN Turbo Prośba o logi


smolar22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj dostałem maila ze zakwalifikowałem sie do programu " Wydaje Ci sie ze umiesz jezdzic?" TVN Turbo

Chciałem Was zapytac prosic o jakies wskazówki . Raczej moja audica jest standard i nie chce jej przerabiac.

Wiem ze będą jakieś drifty jednak moim Avantem srednio to widze .. Moze ma ktos jakiegos mechanika lub sam potrafi

Może ktoś zrobilby mi logi autka czy wszystko ok ?

A i czy jest mozlwie aby pekła głowica silnika ?

Macie jakies rady jak nie męczyć za bardzo autka ?

Moze macie jakis pomysł ? Postaram się godnie reprezentować AUDI !!

Pozdro

---------- Post dopisany at 21:55 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

A może jest ktośz Was, kto móglby mi dac lekcje szczególnie odnosnie slalomu , bo juz zapomnialem czy mamy jezdzic przy pachołkach samych czy lepiej z odstepem aby wiekszy kąt był ?

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super program i fajnie, że Ci się udało zakwalifikować ale nie wiem czy bym swoje auto tak męczył driftami :whistling: Ale oglądam z chęcią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no własnie tym się martwię !! . Podobno tylko eliminacje, potem juz dają autko i nie czas sie liczy ale wszystko styl itp. wiec moze pojadę sobie spacerowo :) hehe ?

Szkoda mi mojej pięknej sline :) I jeszcze sprzegło mam juz na koncówce, wiec tez problem. Dlatego zastanawiam się czy jechać czy nie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na takie coś jechał nawet z moim Tiptronikiem zawsze to jakaś frajda :naughty: A od tych 'driftów' przecież nic sie nie stanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co sie zglaszales i teraz biadolisz ze ci sie auto sypie i nie chcesz go meczyc?

zasady programu sa jasne, zglaszasz sie i smigasz swoim autem, dlatego mnostwo osob sie zglasza aby zaprezentowac czasem swoje ciekawe sprzety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat sobie sprzeglo po programie wymienisz :decayed:

Dawaj dawaj, i powodzenia! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co sie zglaszales i teraz biadolisz ze ci sie auto sypie i nie chcesz go meczyc?

zasady programu sa jasne, zglaszasz sie i smigasz swoim autem, dlatego mnostwo osob sie zglasza aby zaprezentowac czasem swoje ciekawe sprzety

Dokładnie....

Swoim autem śmigasz tylko w pierwszej eliminacji. Jak przejdziesz dalej to już rywalizujesz z innymi ich autami ( raczej ze szkoły SJS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już po :) Całkiem spox poszło wg mnie chociaz widać było ludzi ktorzy juz wczesniej znali ten tor lub jezdza , startują w rajdach. Tak czy owak widać było ze Jury mnie nie pojechało jakos

ale wszystko wyjdzie w praniu :) Co ciekawe i niezbyt fajne to 38 C w pełnym słoncu przez 10 h , przy 3 próbie juz prawie mdlałem :) i najgorsze ze nie mozna było nawet raz spróbowac

co było masakrą, bo nie znając toru, nawierzchni itp. musialo sie jechac. Wkrótce zamieszczę Wam filmiki :) z tego :) Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...