Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z temp. nawiewu proszę o POMOC


Cristoforo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Problem taki...jak ustawiam nawiew LO wieje chłodnym powietrzem czyi prawidłowo a jak ustawię 18C to wieje ciepłym wręcz mocno ciępłym praktycznie nie ma różnicy czy to 24 czy 18C...klapy wszystkie chodzą i słychać...klima działa..nie mam Vaga tylko zwykły skaner i nie pokazał żadnych błędów..do Vaga będę miał dostęp w tym tygodniu...

Pewnie któryś z silniczków nawala itd. i pytanie czy są jakieś silniczki odpowiedzialne za tą pracę ale trzeba demontować deskę w audi a4 b6 2001 :kwasny: ????????????????????? czy można jakoś inaczej do tego się zabrać bo mnie przeraża demontaż dechy...

konsolę środkową mam już wyjętą schowek i pod kierownicą panel czy to wystarczy?

Będę wdzięczny za pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz błędów w sterowniku klimy to podejrzewam że wystarczy zrobić nastawy podstawowe klap klimatyzacji.

Wchodzisz do grupy 08. Potem Basic Settings dajesz 001 i GO.

Przelecą wartości i na koniec będą same zera. Potem sprawdź jak działa klima.

Warunek konieczny to brak błędów w sterowników.

A temat był omawiany wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć zwykły skaner nie pokaże błędów tak dokładnie jak VAG

na skanerze wyszło mi 0 0 0 0 a pod zerem były jakieś 201 145 148 152 tyle wskazał mi skaner

czekam na VAG więc będzie lepsza diagnoza

przyczyna taka, że 18C Leci bardzo ciepłe powietrze ze wszystkich jednoczesnie kratek...reszta działa ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego zrób nastawy. Napisz jaki masz skaner to poszukam czy nie ma możliwości przeprowadzenia nastaw podstawowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś wymieniałem radio na 2DIN i wymieniałem oczywiście panel klimatronica ...po podłaczeniu jakby wszysto wróciło do normy..zobaczymy jak jutro rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cristoforo nie wiem czy dochodza wiadomości do Ciebie, chyba nie. moj kom 791552285

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...