Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FMIC do naszych A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Słuchajcie

jest możliwość zrobienia zamówienia grupowego w firmie EL-TEC w Piastowie.

Chciałbym się dowiedzieć kto z Was byłby zainteresowany zrobieniem sobie FMIC pod wymiar i montaż? Wiadomo im więcej tym taniej.

Teraz tak, wymiary do B5 i B6 benzyn będę miał dokładne z firmy Race-tec czyli najlepszy ICek, który jest montowany w USA.

Jeżeli chodzi o B5 i B6 tdi to będę się jeszcze konsultował z Mastersem.

Wpisujcie się ale tylko Ci na 100% zdecydowani!!

cena samego IC w detalu 700 zeta (plus koszty orurowania i montażu)

Opublikowano

rozumiem, że to jest bez orurowania ? i że "w detalu 700zł" oznacza, że przy kilku sztukach może być trochę taniej ?

Opublikowano
  • Autor

rozumiesz prawidłowo :)

Opublikowano

na kiedy planowane jest zamówienie ? Bo od tego wiele zależy

Opublikowano
  • Autor

Z A4 Warsaw Team jest jak narazie 4 chętnych. Zbieramy chętnych.

Chcesz też zrobić montaż czy wysłać Ci sam intercooler?

Opublikowano
Z A4 Warsaw Team jest jak narazie 4 chętnych. Zbieramy chętnych.

Chcesz też zrobić montaż czy wysłać Ci sam intercooler?

zależy kiedy by przyszło do płacenia :D

na razie się nie decyduję, tylko wypytuje o szczegóły.....

Ale skoro jest już 4 chętnych to rozumiem, że to raczej dość "szybka impreza",

Opublikowano
  • Autor

no stary na wiosne trzeba nowe softy wgrać i śmigać :P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

witam,

nie wiem co oznacza FMIC ?

Będę wdzięczny za wyjaśnienie. :cool:

Opublikowano

FMIC to jest maska robiona pod wymiar..zakładasz maske która mniej waży niż fabryczna co dodaje koni..Proponuje Ci przyłączyć się do nas a Twoja fura będzie szybsza :) OT!

Opublikowano

Adaś ja nie wiem z czego ty dzisiaj wróżysz ale widać ze dobre to przywies na spota we wtorek :mrgreen:

co do FMICA to tu taj masz zdjecie pogladowe i wyjasnienie http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3555&start=15

Opublikowano

ja byłbym chetny ale tylko całość (FMIC + rury i montarz) - za ile ikiedy?

tak orietacyjnie bo budżet mam ograniczony a plany ogromne :twisted:

Opublikowano
  • Autor

my tylko z montażemi rurami:)

wciąż czekamy na wycene w el-tecu, gościu musi dać taniej dla 5 furek, prawda?? :)

dam info jak tylko będe znał szczegóły

Opublikowano

Opłaci sie to montować w 1.8 :roll: pewnie nie :neutral:

Opublikowano
Opłaci sie to montować w 1.8 :roll: pewnie nie :neutral:

Przecież nie masz T to nie ma po co :mrgreen:

Opublikowano
Opłaci sie to montować w 1.8 :roll: pewnie nie :neutral:

Przecież nie masz T to nie ma po co :mrgreen:

Nie znam sie tak tylko pytam. Myślałem że to chłodzi powietrze :?: albo i nie hmmm

Opublikowano
Nie znam sie tak tylko pytam. Myślałem że to chłodzi powietrze albo i nie hmmm

Chłodzi, ale rozgrzane a zimniejsze od "świerzego" które Twoja wyłącznie zasysa to i tak niebędzie, więc dlatego nie masz chłodnicy doładowania.

Opublikowano

jaki bedzi koszt calosci do TDi??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.