Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto z silnikiem V6 wyjmowal maglownice i jak...???


martin_rs4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pytanie jak w temacie....zastanawiam sie czy trzeba opuscic silnik ze skrzynia, czy maglownica wyjdzie bokiem! Moze ktos z was demontowal sam lub wie na 100% jak to wyglada.

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmowałem w swoim 2,8 30 v . Wyszła bokiem ,ale luzu jest naprawdę mało.Wychodzi w stronę kierowcy.

Regenerowałem swoją ok. 3 lata temu i do dziś wszystko ok.

Regenerował mi spec spod Torunia. Wyjęcie i założenie we własnym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się, że i mnie czeka to samo:facepalm: Czy 450zł za regenerowaną i zwrot starej to dużo? Bo tyle mi krzykneli. Mam nadzieje, że u mnie też wyjdzie bokiem:wink: Bo obiło mi się o uszy, że trzeba skrzynie zrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz kolego namiary na tego speca?

braciak woził mi ta maglownicę. Wiem ze zakład w Złotorii niedaleko Torunia. Płaciłem 450 PLN. Minęło 3 lata i wszystko OK.

---------- Post dopisany at 01:10 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ----------

Właśnie dowiedziałem się, że i mnie czeka to samo:facepalm: Czy 450zł za regenerowaną i zwrot starej to dużo? Bo tyle mi krzykneli. Mam nadzieje, że u mnie też wyjdzie bokiem:wink: Bo obiło mi się o uszy, że trzeba skrzynie zrzucać.

dojście faktycznie kiepskie. Do odkręcenia węży trzeba mieć dobre klucze i tak wygięte żeby dało się podejść.

Z dołu maglownica jest przykręcona jedną śrubą która może sprawić trochę kłopotu , ale się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...