Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa WODY KAGER!??


Siarus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Z racji ,iż nie znalazłem podobnego tytułu na forum pisze z zapytaniem, czy stosował ktoś do swojej niuni (w moim przypadku A4 b5 AFN 1,9 Tdi )

pompę wody Kager?? W salonie z częściami koleś właśnie taka mi poleca, do SKF musiałbym dołożyć jeszcze przeszło 120!! Chciałbym wymienić całość razem z rozrządem :) A to jak zwykle trochę kosztów jest!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie, szkoda generować dodatkowe koszty przez dziadowską pompę. Zainwestuj w coś lepszego. Polecam HEPU. SKF nie polecam, duża awaryjność przy niskich przebiegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Kagera i testuj. Refleksjami potem podziel się na forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta :doh: i po miesiącu będzie to znowu rozbierał. Zakładaj SKF, Ruville lub jak chcesz tańszą to polecam Meyle, mam taką u siebie i jestem zadowolony, też ma metalowy wirnik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta :doh: i po miesiącu będzie to znowu rozbierał. Zakładaj SKF, Ruville lub jak chcesz tańszą to polecam Meyle, mam taką u siebie i jestem zadowolony, też ma metalowy wirnik :wink:

U mnie Rouville rozsypało się po 40 tyś km, a u kolegi SKF po podobnym przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma Ruville już od około 60tk a ja jeżdżę na Meyle już od ponad 30tk i na razie spokój, może trafiłeś na jakąś podróbkę. Na pewno Kager tyle nie wytrzyma więc szkoda czasu i kasy na ten badziew. Ja raz miałem do czynienia z tą firmą i powiedziałem nigdy więcej. W poprzednim moim aucie zanim kupiłem gość wymieniał łożyska i po 200km !!! rozsypały się wiec dziękuję za taką jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma Ruville już od około 60tk a ja jeżdżę na Meyle już od ponad 30tk i na razie spokój, może trafiłeś na jakąś podróbkę. Na pewno Kager tyle nie wytrzyma więc szkoda czasu i kasy na ten badziew. Ja raz miałem do czynienia z tą firmą i powiedziałem nigdy więcej. W poprzednim moim aucie zanim kupiłem gość wymieniał łożyska i po 200km !!! rozsypały się wiec dziękuję za taką jakość.

Graty kupuje od 10 lat w tej samej firmie, więc o podróbce raczej nie ma mowy. Trafiła się jakaś wadliwa i padło łożyskowanie (pewnie china....). Odradziłem autorowi wątku w pierwszym poście zakup Kagera. Chyba, że chce dobrowolnie zostać królikiem doświadczalnym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh: wczorajszy jestem i nie doczytałem, fakt, musiałeś trafić na jakąś wadliwą bo dużo sobie chwali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Hepu. Z tańszych, tak jak kolega wspomniał - Meyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez polecam Hepu, nie polecam natomiast Meyle - kiedys jeszcze robili dosc sensowne rzeczy, ale ostatnio jakosc tej firmy mocno spadla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jako informacja co do firmy KAGER . Taka firma nie istnieje. Nie istnieje producent żadnej części o marce kager. Jest to firma handlowa dla której bardzo różne branże produkują części. Np. akumulatory robi BOSCH. Boscha nie polecam ale to podałem tylko jako przykład. Tak że w sprawie części pod nazwą KAGER należałoby zawsze dopytać o prawdziwego producenta .

A wracając do pomp wody to wymieniałem ostatnio w swoim aucie jeszcze po montażu w niemczech. Była kanadyjskiej produkcji i też miała plastikowy wirnik .Nie przeszkodziło to tej pompie pracować nie wiem jak długo ponad 90 000 km lub wiecej bo nie wymieniałem po zakupie a sam do wymiany zrobiłem ponad 30 000 , ale uszkodzeniu uległa dławica i w skutek tego padły łożyska a wirnik pozostał cały .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kager to marka foty

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:52 ----------

i najlepiej odpuść sobie te "półprodukty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze pompy to graf/metelii.Metelli właśnie robi dla hepu i skf niektóre modele.

U mnie montaż hepu omal nie zakończył się zerwaniem paska rorrzadu w renault laguna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...