Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Temperatura w dolocie przy założonym FMIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam pytanie do posiadaczy aut z FMIC.

Jaką macie temperature w dolocie przy upalnych dniach ? np 30 stopni na zewnatrz.

Pozdrawiam,

Opublikowano

nie wiem jaką mam ale spadków nie czuje

Opublikowano
  • Autor

ja też nie czuje spadków , ale z ciekawosci zmierzyłem wczoraj temp. w swoim aucie.

Przy temperaturze zew. 34 stopnie i przy ostrym pałowaniu mialem na moment równe 40 stopni, po czym po chwili spadla do 39 i w tej granicy caly czas sie utrzymywala, a nie powiem bo piłowalem ją dosyc ostro.

Opublikowano

dokladnie nie pamietam ale na seryjnym SMIC miałem grubo ponad 70. teraz z 35 *C

Opublikowano

bez jaj ze spadkow nie czujecie przy 30C+ nawet przy fmicu nie ma czym jechac przy tej temp

Opublikowano
bez jaj ze spadkow nie czujecie przy 30C+ nawet przy fmicu nie ma czym jechac przy tej temp

jestem tego samego zdania

spadek jest wyraźny, kto nie czuje, niech polata po mieście o 13 a póxniej zrobi to samo o 23:whistling: całkiem inny samochód

Ale to nie oznacza ze FMIC nie robi roboty:wink:

Opublikowano
  • Autor

sluchajcie,róznica pewnie jest,ale ja osobiscie naprawde jakoś mocno jej nie czuje ( w prównaniu z SMIC )

Opublikowano

Polataj na trasie to poczujesz:wink: albo złap sie z serią na trasie:decayed:

Opublikowano
  • Autor

moze zle napisalem...

chodzi mi o to ze z FMIC caly czas czuje jak fura ciągnie , nie ma wielkich spadków mocy, a w SMIC czulem spadek bardzo wyraznie.Teraz latanie w upalne dni to jest przyjemnosc...

Opublikowano

panowie proszę was codziennie furą 350km i nie ma spadków

Opublikowano

jak masz 400ps to nie czujesz :decayed:

Opublikowano

400 nie mam ale mam chinke IC za to

Opublikowano

tez mam chinke i sie nie grzeje dolot bo spr ostatnio,ale roznica jest duza miedzy 20-30C na dworze

Opublikowano
  • Autor

mam prośbę ,

sprawdzcie temperatrure vag-iem jak bedzie ~30 stopni,

dla porównania, bo ciekawi mnie jakie beda róznice

Opublikowano

sprawdzalem przy normalnej jezdzie jest 4-5C wiecej, przy bucie 10C jak pojedziesz 3 i 4 spod

Opublikowano

to skąd takie spadki u ciebie??? robiłeś jakieś pomiary,filmiki??

Opublikowano

dupohamownia mi tak mowi

Opublikowano

w sobotę robiłem właśnie pomiary temperatury i tak w Leonie arl z programem na 190/400 w dolocie 43-45 stopni przy +30na dworze. W Ibizie asv na seri i seryjnym mini-coolerku po paru przejazdach przy logach 66stopni :| w moim arlu też nie przekracza 45stponi na seryjnym fmicu, ale i tak jak jest +30 to widzę w lusterku małą zasłonę jak depnę konkretnie;)

Opublikowano

też się zastanawiałem czy z moim FMIC'em jest może coś nie tak, bo przy temp. 30+ czuje spadek mocy, no i troszkę większy batory:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.