Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Nawigacja za trzy stówy czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

ludzie po co wam nawigacja te wszystkie nawigacje kłamia :thumbdown:.Atlas samochodowy to podstawa i troche rozeznania w terenie a nie sluchanie glupich komunikatow elektronicznej zabawki. :hi:

powiedział co wiedział :polew:

powiem ci jedno jezdze duzo bo w miesiacu robie od 13-15 tys km i nie uzywam tego wynalazku a widze ludzi ktorzy tego uzywaja i nie wiedza gdzie maja sie podziac na drodze czy skrecic juz czy moze kawalek dalej i nie wyskakuj mi tu z takimi tekstami bo wiem co mowie i kazdy zawodowy kierowca to potwierdzi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jezdze z atlasem czy to sam czy z tata nie ma to jak mapa na papierku albo poprostu sie spytac przechodnia albo jak ja na CB ale zadko to robie bo czasem tez w bład wprowadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale niektórzy bzdury gadają... nawigacje typu Manta Akira za ok 300 zł opłaca się kupywać !! odblokowujesz do Windowsa i wrzucasz co chcesz... nie jest to takie trudne

pół godzinki lekturki tego forum http://www.my-navia.pl/

i masz w swojej navi co chcesz... nie ma sensu wydawać większą kase jak się nie używa takiego sprzętu zawodowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie leży u mnie na stole tel Lark 35.0. Kumpel dał mi sprzęcik, żeby mu wrzucić sensowną mapę. Na początku myślałem, ze to wielkie g. z biedronki za 300zł.... Myliłem się - na forach zbiera dobre opinie, ma wręcz zaje***tą czułość gps- wszędzie git sygnał, 1gb wbudowanej pamięci, banalną obsługę i beznadziejną mapę w standardzie - wrzucasz AM 5 i śmiga aż miło!!

potwierdzam...zrobiłem już wiele takich... nic lepszego za 300zł nie dostaniecie - a nawet poniżej tysiąca... te sprzęty nie dość że (niektóre) mają super kontrast i wręcz niespotykaną czułość GPS (zimny start w 20 sekund) to jeszcze mapy super... (mowa o automapie oczywiście)

jak ktoś chce być legalny to 300zł gps + 300zł automapa i nie ma nic lepszego... a pirat skończy na 300zł.

czy wgrac AM mozna bez problemu do lark 35.0 czy trzeba go najpierw odblokowac ?

w przypadku LARK'a to nawet nie można mówić o odblokowaniu... zmienia się po prostu ścieżkę do pliku (podajesz do automapa.exe) i jak klikniesz w menu ikonkę "NAWIGACJA" to zamiast MapyMap uruchamia się automapa... cała filozofia :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego o nawigacji dowiesz sie tu: http://www.my-navia.pl/

Ja mam larka 35.3. Jest super. wgrałem AM503 ,fotoradary , suszarki i na dodatek obsługuje karty SD 4 GB!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem navi za 300 zl ale Mio Moov 200 PL i kolega wgrał mi Automape i smiga lux jak narazie, jestem zadowolony, szybko sie uruchamia i jeszcze nie wyprowadzila mnie nigdzie w slepe pole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znowu śmigam na tomtomie one xl teraz poszła aktualizacja softu i mapy to mam i zmianę pasa ruchu oraz IQ Routes i powiem tak tutaj w UK i w europie śmiga rewelacja w PL są lepsze mapy chociaż teraz spokojnie się jeździ wszędzie :) Nawigacja ma pomóc w wytyczeniu trasy ja zawsze sprawdzam i się upewniam jaką trasę mi zapodała :rolleyes:

:hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje potestować zamiast Auto Mapy program IGO8 ma bardzo dobre mapy i fajny interfejs jak dla mnie dużo razy okazał sie lepszy od AM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy taka navi da rade:

Od 199 zł: nawigacja MediaTek z 4 GB pamięci,

Specyfikacja:

- CPU: MediaTek MT3351 533MHz

- RAM: 128MB

- rozmiar ekranu: 4,3”, 5”, 7”

- typ ekranu: dotykowy oporowy

- rozdzielczość: 800x480

- slot kart SD: microSD

- nadajnik FM transmiter FM (76-108Mhz)

- Pojemność dysku wewnętrznego 4GB

- USB: USB klient 2.0/gniazdo miniUSB\

- moduł GPS SIRF STAR IV GPS Receiver

- Wymiary urządzenia: 186x115x13 mm

- W zestawie: nawigacja GPS – kabel USB – ładowarka domowa – ładowarka samochodowa – uchwyt do szyb – uchwyt do urządzenia – słuchawki – opakowanie

- zainstalowany system operacyjny Windows CE 5.0

- odtwarzane pliki ASF, AVI, MP4, WMV, MPEG, 3GP, WMA9, MP3

- WAV, JPG, GIF, BMP, PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadałem kilka Lark'ów i naprawde fajne nawigacje.... lecz jakiś czas temu zakupiłem sobie navi SmartGPS SmartGPS SG 660 w Euro RTV AGD zapłaciłem żeby was nie skłamać 170 zł... wrzucam systematycznie co nowszą AutoMape i sprawdza się to idealnie.... super alternatywa do droższych nawigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...