Treść opublikowana przez kamyl
-
[B5 AVV] Migająca czerwona kontrolka
Witam ja mam taki problem jak kolega Damian0911, tylko u mnie po spuszczenie hamulca ręcznego gaśnie. Akumulator nowy kupiony w kwietniu i płyn hamulcowy na max.
-
Audi A4 sedan/AVANT B5 8D w top gear?
nice
-
[ALL B7] Co to jest ? zdjęcia!!!
co do drugiego wydaje mi się że jest to ogrzewanie sprawdź teraz o zaparowanie szyby nie łatwo :>
-
[ALL] Zgubiony kluczyk
już po problemie, przekopałem chyba tonę śniegu i znalazłem. Temat do zamknięcia dzięki wszystkim za pomoc
-
[ALL] Zgubiony kluczyk
Witam, problem jak w temacie mam 2 kluczyk, ale w drugim nim nie ma transpondera. Teraz mam problem bo auto stoi, a mi jest na jutro potrzebne jakieś rady. Jeśli zły dział to sorry i proszę o przeniesienie
-
Historia naszych nicków
Kamyl od imienia Kamil pseudo te posiadam od 5 klasy szkoły podstawowej, z początku mnie wkurzało, a teraz jest git
-
Zima kontra nasze niunie:)
U mnie płyn zmarzł (letni), nie wiem jak go odmrozić. Odpala od razu, no i dziś też zaczęło coś skrzypieć w bagażniku
-
[B5 ADP] Problem z Kluczykiem
a może ktoś wrzucić zdjęcie jak to powinno wyglądać
-
[B5 ADP] Problem z Kluczykiem
czyli to sobie chyba jednak podaruję bo to nie moja dziedzina
-
[B5 ADP] Problem z Kluczykiem
w środku znajduje się na moje oko nic
-
[B5 ADP] Problem z Kluczykiem
tak mi mówił facet który sprzedawał mi samochód
-
[B5 ADP] Problem z Kluczykiem
Witam posiadam dwa kluczyki jeden taki jak na założonych zdjęciach: a drugi mam normalny bez elektroniki. Mój problem polega na ty,że kluczyk który jest na zdjęciu jest niby z systemem, który steruje odcięciem paliwa gdy próbuję odpalić samochód od razu gaśnie w kluczyku wymieniłem baterie i nadal nic. Może ktoś ma jakiś pomysł jak to rozwiązać z góry dziękuję za udzieloną pomoc i pozdrawiam wszystkich posiadaczy i fanów OOOO
-
Audi TT Pick-up
ale pewnie drogi w zakupie taki kibel jest, przyznać muszę ze projekt ciekawy ale dla mnie jest
-
Jakie macie skrzynie (statystyki) ?
Manual
-
Samochód do 13000zł
jak na razie to skłaniam się ku A3 focusie i golfie IV(ale golfa za 13 ciężko będzie w dieslu. Dzięki wszystkim za propozycje
- Samochód do 13000zł
-
Samochód do 13000zł
Samochód dla mnie albo dla siostry(jeszcze nie wiem co będzie jak coś gorszego od A4 to zostane przy A4) głównie ma służyć na dojazd do szkoły/pracy coś wielkości A4 żadnych miejskich wozidełek bo są małe
-
Własny interes - APTEKA
Żeby być właścicielem apteki nie musisz być mgr. kierownikiem apteki musi być magister farmacji z uprawnieniami kierowniczymi czy jak to się tam fachowo nazywa. Możesz też otworzyć punkt apteczny i tak kierownikiem może zostać technik farmacji ale nie wiem czy trzeba mieć aptekę
-
Samochód do 13000zł
Witam poszukuję samochodu do 13000 zł obojętnie jak marka za wyjątkiem A4, którą już posiadam. Wyposażenie jakie mnie interesuje to między innymi: 1.PP 2.ABS 3.Wspomaganie 4.Najważniejsze klimatyzacja Samochód planuje kupić na jesień lub wiosnę, wiec teraz proszę o propozycje żeby zczajić je jak wyglądają itp. a potem zadzwonię do kolesia żeby dany samochód przywiózł z Niemiec EDIT: Zapomniałem dodać ze miał by to być diesel
-
[ALL] Nawigacja za trzy stówy czy warto?
A co koledzy myślą o Lark FreeBird 35.6 bo mam okazje to dostać jako prezent i nie wiem czy zostawić cze od razu sprzedać albo dać komuś innemu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich mam na imię Kamil w poniedziałek przyjechało moje pierwsze Audi i mam nadzieje ze nie ostatnie, mam też nadzieje, że na tym forum znajdę odpowiedzi na wszystkie pytania