Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rozrząd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zbliża mi się wymiana rozrządu. Dzwoniłem do ASO i robocizna wynosi 520zł, ale maja teraz 25% znizki dlatego wyjątkowo 390 był zapłacił. Ale koleś w ASO powiedział, że cena części zależy od tego jaki jest napinacz. Czy w AVB były od początku napinacze mechaniczne? Gdzie mogę to sprawdzić? Części z napinaczem mechanicznym lekko ponad 700zł, a z napinaczem hydraulicznym ponad 1000.

Dodam, że samochód z 2002roku

Opublikowano

w intercarsie pokazuje ze masz hydrauliczny, cena 400pare zl

Opublikowano

Zdejmij osłonę zrób jakieś zdjęcie zobaczymy co tam masz.

Opublikowano
Witam, zbliża mi się wymiana rozrządu. Dzwoniłem do ASO i robocizna wynosi 520zł, ale maja teraz 25% znizki dlatego wyjątkowo 390 był zapłacił. Ale koleś w ASO powiedział, że cena części zależy od tego jaki jest napinacz. Czy w AVB były od początku napinacze mechaniczne? Gdzie mogę to sprawdzić? Części z napinaczem mechanicznym lekko ponad 700zł, a z napinaczem hydraulicznym ponad 1000.

Dodam, że samochód z 2002roku

Na 99% masz hydrauliczny. Poza tym cena ASO bardzo dobra, ja bym się nie zastanawiał.

Opublikowano
  • Autor

Znalazlem fakture z ASO ktora dostalem od sprzedajacego i okazalo sie ze jednak nie hydrauliczny.

dziekuje za zainteresowanie.

Opublikowano

wymieniałeś rozrząd w ASO?? Ile zapłaciłeś za wszystko??

Opublikowano
  • Autor

umówiłem się na wtorek.

Robota + rozrząd (na mechanicznym napinaczu) + pompa wody + paski wielorowkowe Wycenili na lekko ponad 1300 zł.

Z czego robocizna 390zł, pompa wody kolo 200, rozrząd koło 600, Paski koło 140,

we wtorek napisze dokładnie ile wyszło

---------- Post dopisany 10-07-2012 at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2012 at 11:36 ----------

Tu jest dokładna cena wymiany rozrządu w AVB:

aaazg.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Jesli chodzi o robocizne to cena nie jest calkiem zla... 396zl... i gwarancja.

Natomiast powalajaca jest cena za rozrzad... 468.48zl.

Przeciesz to chyba tylko pasek zebaty dwie rolki i napinacz.

Pompa wody w normalnej cenie.

Ale dziwne ze tylko 1,5 litra plynu chlodniczego wymienili.

Genaralnie tragicznie nie jest.

Opublikowano
Jesli chodzi o robocizne to cena nie jest calkiem zla... 396zl... i gwarancja.

Natomiast powalajaca jest cena za rozrzad... 468.48zl.

Przeciesz to chyba tylko pasek zebaty dwie rolki i napinacz.

Pompa wody w normalnej cenie.

Ale dziwne ze tylko 1,5 litra plynu chlodniczego wymienili.

Genaralnie tragicznie nie jest.

nie jest tragicznie? moim zdaniem rewelacyjna cena i nie ma się co zastanawiać tylko robić w ASO przy takim kosztorysie. Robiąc w ASO masz na wszystko gwarancję, wpisane w bazę danych i masz pewność, że zastosowane części są tymi, które producent w danym momencie przewidział do tego samochodu (a to się wbrem pozorom zmienia, są wprowadzane modyfikacje, aftermarket nie zawsze za tym nadąża).

Kupowanie części w ASO i robota na własną rękę natomiast jest największą głupotą jaką można wymyśleć - VW uznaje reklamacje tylko, jeśli części były przez nich montowane i auto było diagnozowane przez nich. Inaczej bujaj się.

Jak ktoś chce oszczędzać to tylko zamienniki z pewnego źródła i dobry mechanik, chociaż z gwarancją w razie czego i tak trudniej jak w ASO.

Tutaj nie widzę powodu, żeby robić poza ASO.

A co do płynu chłodzącego G++ rozrabiamy z wodą. Widocznie wody nie policzyli :)

Opublikowano
  • Autor

teraz jest taka promocja, 25% rabatu na robociznę. dlatego taka cena.

ogólnie to mechanik policzył 800-1000 za robociznę, zależy ile czasu to zajmie, zadzwoniłem do ASO a tam taka niespodzianka.

Opublikowano

Ale to ASO Seat ? Dlatego taniej :wink:

Niby nie ma róznicy ale jest w cenie.

Tak samo jak siatkę do bagażnika kupował w ASO Skoda i sporo zaoszczędziłem.

ASO Seat czy ASO Skoda zrobi wpis w historię auta ?

Opublikowano

A co do płynu chłodzącego G++ rozrabiamy z wodą. Widocznie wody nie policzyli :)

To niestety wiem, ze plyn jest z wodą rozrobiony.

Ale zeby to dalo -35 stopni to trzeba by w stosunku 1:1 rozrobic.

Czyli 1.5 plynu i 1,5 wody to jest dopiero 3 litry... a gdzie reszta...?

Widocznie w tej cenie nie wymieniaja calego plynu tylko dolewaja brak.

Opublikowano
  • Autor

zauważcie ze na fakturze pisze że jest płyn 1.5l, ale w ilości tylko 0.2 szt.

tylko dolewka była

Opublikowano

Az sobie zadzwonie do aso jak bede mial robic , jak bedzie mala roznica to tam pojade, zawsze to gwarancja :)

Opublikowano
zauważcie ze na fakturze pisze że jest płyn 1.5l, ale w ilości tylko 0.2 szt.

tylko dolewka była

No wlasnie... i na to nalezy uwazac.

Bo ktos jak sie nie zna to pomysli ze mu plyn wymieniono... a to tylko dolewka

PŁYN CHŁODNICZY G12++ 1,5L (KONCENTRAT) AUDI WV SEAT SKODA - AG-MAR-SKODA

PS. W TDI... uklad chlodzenia to okolo 8 litrow

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.