Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nastawnik i wariator faz rozrządu ALT 2.0


Devito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z wymienionymi elementami. Objawy są takie , że słychać po dłuższym postoju pracę silnika przez chwile jakby nie miał ciśnienia. Drugim objawem jest wrażenie jakby nie miał pełnej mocy i zbiera się zbyt wolno. Wariator to podobno części pod pokrywą głowicy a nastawnik na zewnątrz z tyłu głowicy. Mam pytanie może ktoś to robił i ma jakieś doświadczenie w tym temacie . Będę wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpytaj się użytkownika gregorypeck - on u siebie ostatnio taki "remoncik" robił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z wymienionymi elementami. Objawy są takie , że słychać po dłuższym postoju pracę silnika przez chwile jakby nie miał ciśnienia. Drugim objawem jest wrażenie jakby nie miał pełnej mocy i zbiera się zbyt wolno. Wariator to podobno części pod pokrywą głowicy a nastawnik na zewnątrz z tyłu głowicy. Mam pytanie może ktoś to robił i ma jakieś doświadczenie w tym temacie . Będę wdzięczny za pomoc.

mam to samo ale to normalka w ALT.Olej spływa na dół.Kiedy odpalasz po dłuższym postoju to chodzi na sucho zanim ciśnienie nabije olej do góry,a potem chodzi już cicho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli hałasuje przez 2 sekundy to nic złego się nie dzieje, jak terkocze na ciepłym ciągle to już jest problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi ale czytałem oczywiście forum i już sam nie jestem pewien czy to tylko nastawnik czy jeszcze może pompa oleju? Pewnie okaże się dopiero jak wymienię nastawnik ale trudno dostać używany a nowy kosztuje kupe kasy tak , ze może to chwile potrwać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...