Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ucho!!!! graty RNS-E`a :)

A nawiązując, że kobita tak do Ciebie mówi, to Ameryki nie odkryła.... przeciaż to było wiadomo od dawna :)

Pozdro Usziku :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dobra sztuka, dużo tych modów jak na 3 strony tematu i wszystkie na plus. Twój przykład chyba przekonał mnie do przjeścia na biksenon :naughty: kupiony czy rezany u Qwertego ?

Opublikowano
  • Autor

bixenon ori tylko po małym moim rezaniu :wink:

Opublikowano

Ładna sztuka mam zamiar też założyć taki wydech i zderzak

Opublikowano
  • Autor

Trzy w jednym :decayed:

1.tapicerki drzwi sline speed/bose od kolegi Wojtek_A4

:hi:

image.jpg

2. bose

41_2.jpg

3. przełączniki trafiły w końcu do auta

38_2.jpg 38_3.jpg

Opublikowano

Kurde nie widzą mi się te przełączniki w chromie. Nie pasuje mi to za bardzo. Reszta na plus:wink:

Opublikowano

Mnie się podoba.

Opublikowano
  • Autor
Kurde nie widzą mi się te przełączniki w chromie. Nie pasuje mi to za bardzo. Reszta na plus:wink:
Mnie się podoba.

roboty w h... z nimi, a efekt kwestia gustu

mi się podoba,ale już bym się nie brał za to :wink:

bo zamiana nie jest do końca P&P :kwasny:

Opublikowano

a mi się podoba, fajnie się to komponuje :thumbup1: ,też bedę takie u siebie robił :decayed:

Opublikowano

Fajna odmiana

Musze na żywo obadać :wink:

Opublikowano

kurde jak mi się podobaja taki wydech. fajna sztuka:good:

Opublikowano

Fajny Avancik:wink: i plany niezle;) bezawaryjnosci zycze:hi:

Opublikowano

Ucho, w weekend wyrezałeś coś znowu????

Opublikowano
  • Autor
Ucho, w weekend wyrezałeś coś znowu????

brak inspiracji w tym tygodnie :decayed:

na przyszły tydzień może za radio się w końcu zabiorę jak garaż załatwię :decayed:

Opublikowano

jak będzie ciepło w weekend to będę mył auta na dworze więc może mogłbyś wpaść ?? :) ew piątek rano jak urlop załatwię???

Ps. Ino garaż mam trochę zawalony i ałdi się raczej kiepsko będzie zmieścić....

dzwoń jakby co w czwrtek po południu, to powspominamy te hektolitry wódki wywalonej przy piecyku w garage :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały modzik a będzie cieszył :naughty: AUX do RNS-E

image.jpg

Opublikowano

ucho, a co to??? sorki za laickie pytanie...

oczywiście wygląda na ciekawy mod skoro się chwalisz:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Azik jest to wejście aux :decayed:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/130457-all-b6b7-wejscie-aux-dla-rns-e/?hl=%2Bwejscie+%2Baux+%2Bdla+%2Brns



Ranne sprawdzenie serducha :decayed:





image.jpg



:facepalm:i tu niestety nie ma się czym chwalić :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 00:10 ----------

Na otarcie łez po hamowni :grin:

DSC05237.jpg 20130317_160731.jpg 20130317_160739.jpg

tylko kodowanie zostało zrobić :naughty: żeby wszystko fungowało :grin:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano

no nareszcie navi na pokładzie :decayed: od razu lepiej to wygląda panie :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.