Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 Aym] A4 B6 Avant 2,5Tdi By Ucho....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dojrzejesz do tej decyzji :grin::grin::naughty:

Opublikowano
  • Autor

:grin: nie

Opublikowano

100 LAT ucho, zdrowia i spełnienia marzeń :wink::drunk: wytrwałości w modzeniu oraz zachowaniu wierności marki :audi::a4fan: w przyszłości

Opublikowano

Wszystkiego Najlepszego Ucho :drunk:

ciasteczkowa_015.jpg

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie


W końcu dupki będą grzały dzięki Dominowi :notworthy:

20141222_191349.jpg

i powoli zbieranie gratów do nowego moda :lol1:

20141222_191155.jpg

Opublikowano

a jednak :good:

Opublikowano
  • Autor

Dupki uruchomione :banan: quwa to jest jeden z mądrzejszych modów,bynajmniej o tej porze roku :D

Domin,Jaro :notworthy:

Opublikowano

dupki przednie? :) czy już tylne? :D

Opublikowano

Gratki grzanych zadków - super sprawa :thumbup1:

Opublikowano

Dupki uruchomione :banan: quwa to jest jeden z mądrzejszych modów,bynajmniej o tej porze roku :D

Domin,Jaro :notworthy:

Nie ma sprawy Ucho :) Jak coś potrzebujesz wiesz gdzie mnie znajdziesz :) Oby działało !! :D

Opublikowano
  • Autor

...jeśli mogę coś dopowiedzieć Hammerku...


...Ucho...


"szuraj wahaczem a nie dokładka jak byle piz*a"

:doh: o tym nie pomyślałem :grin:

wszystko w swoim czasie :wink:


dupki przednie? :) czy już tylne? :D

przód, z tyłu nie jeżdżę :D

strach mi nie pozwala

:polew::polew::polew:



Oby działało !!
musi :D
Opublikowano


instruktor83, dnia 29 Gru 2014 - 20:21, napisał:

dupki przednie? :) czy już tylne? :D

przód, z tyłu nie jeżdżę :D







strach mi nie pozwala













:polew: :polew: :polew:
ja raz siedziałem z tyłu...ale pamięć mnie zawiodła...ponoć :facepalm::grin:

Polko_V, dnia 29 Gru 2014 - 20:16, napisał:


...jeśli mogę coś dopowiedzieć Hammerku...


...Ucho...


"szuraj wahaczem a nie dokładka jak byle piz*a"


:doh: o tym nie pomyślałem :grin:

wszystko w swoim czasie :wink:

jak będę w kanale to Ci pokażę "zoll" od audi na gwincie :facepalm::decayed:
Opublikowano
  • Autor

Grześ tylko żebyś za mocno gwyntu nie skręcił bo pod moją kozom przejedziesz :grin:

Opublikowano

...przypomniała mi się reklama plush'a

...co?! ja nie wjadę, ja nie wjadę...?! :decayed:

Opublikowano

dzięki akjam, ale ja przy tobie to pikuś :wink:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

ostatnie modzenie w tym roku

dzienne wylatują z haloo a trafiają w długie światła(świecą mocą 30%), moduł drl i clh

image.jpg

20121201_081151.jpg 36_4.jpg

link jak podpiąć moduł

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-modulu-drl-swiatlach-drogowych-265895/#post3410588

światła DRL - YouTube

Możesz mi podać nr wtyczki do wyłącznika DRL i jak podpiąć pod moduł do jazdy Dziennej DRL. Moduł zakupiłem na allegro LEPARD AM.10.1

Opublikowano

To jest ciekawy modzik. Jak możesz zrób jakąs relację, bo też nad tym myślę..... :wink:

Opublikowano

O:-) ja tez:-)

Opublikowano
  • Autor

To jest ciekawy modzik. Jak możesz zrób jakąs relację, bo też nad tym myślę..... :wink:

O:-) ja tez:-)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/70944-all-b6-instalacja-przelacznika-deaktywacji-poduszki-pasazera/

już jest opisane :wink:

Opublikowano

To jest ciekawy modzik. Jak możesz zrób jakąs relację, bo też nad tym myślę..... :wink:

O:-) ja tez:-)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/70944-all-b6-instalacja-przelacznika-deaktywacji-poduszki-pasazera/

już jest opisane :wink:

To dobre jak ktoś CI wymusi, a ty z kobitą pojedziesz... Ubezpieczyłeś ją?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.