Skocz do zawartości
IGNOROWANY

manetka fis avant przedlift polift a wycieraczki


Magicbattle

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam taki problem. skompletowalem graty do fisa licznik wtyczka czerwona. manetka od Nobsa miala byc niby od s4 przedlift ale patrze i widze ze zamiast okraglych pinow sa podluzne. i teraz moje pytanie ma ktos schemat kabli z przedlifta zeby podpiac manetke polift do przedlifta. w moim jest 10 przewodow. ale malo tego w manetce fis z polifta jest 7 przewodow do wycieraczek. jak to polaczyc zeby ladnie dzialalo. bo podlaczylem po kolorach i oznaczeniach i nie dziala jak trzeba. prosze o szybka odpowiedz

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:19 ----------

i co nikt nie ma takiego schematu manetek wycieraczek?

---------- Post dopisany 07-07-2012 at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany 06-07-2012 at 20:34 ----------

up.. ma ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W avancie nie da się tego rozwiązać, bo jest problem z tylną wycieraczką. Trzeby zmienić sygnał podawany z manetki poliftowej na tylna wycieraczkę. Jeden kolega opisał, jak przeciąć i zlutowac ścieżki w manetce. Podobno działa, ale sam zostałem u siebie przy manetce przedliftowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem czy ten przełącznik jest z avanta czy sedana, wiem że jest z polifta. Ma numery 4D0953513D 8D9953503D. Ma też pozycję manetki kliknięcia tak jak mają avanty. Multimetrem udało mi się co do czego dojść. Przekładał ktoś piny w tej kostce od wycieraczek/spryskiwacza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem czy ten przełącznik jest z avanta czy sedana, wiem że jest z polifta. Ma numery 4D0953513D 8D9953503D. Ma też pozycję manetki kliknięcia tak jak mają avanty. Multimetrem udało mi się co do czego dojść. Przekładał ktoś piny w tej kostce od wycieraczek/spryskiwacza?

To jest polift. W domu mam chyba rozpiskę, jak to podłączyć z instalacją przedliftową, ale niestety jest problem z tylnym spryskiwaczem, bo w polifcie inaczej jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sedana także z tym problemu nie mam. Rozpiskę w sumie zrobiłem sobie, jak zadziała to wrzucę w temat co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sedana także z tym problemu nie mam. Rozpiskę w sumie zrobiłem sobie, jak zadziała to wrzucę w temat co i jak.

W sedanie to prosta sprawa. Ja sam u siebie to rozwaliłem, włącznie z przeróbką całej instalacji, żeby podpiąć przekaźnik poliftowy.

Tu jest opisane, jak to podpiąłem: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18275-czy-jest-w-a4-b5-tryb-czasowy-wycieraczek/page-3?hl=+czasowy%20+wycieraczek

Edytowane przez fragless1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem dokładnie taką samą zamianę u siebie, Pamiętaj żeby kupić manetkę z wtyczkami (4wtyczki - jedna duża od świateł nie musi być nowa, stara pasuje na swoim miejscu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...