Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gumofilcach :D

Opublikowano

A ciebie to kiedy scholuja z GB?

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:15 ----------

W Skłeżnioch

w czym? :doh:

W kaloszach turysto

Opublikowano
  • Autor

Front zdesio mi sie trafil za pare dudkow wiec bedzie prosty zdesio :decayed: ze zespawanym hokejem :jerk: a o tylnym nie wspomne :banan:

Opublikowano

A z twoim co robisz?

Opublikowano

Oddaje mi za flaszke, z kolei ja oddaje swoj tobie :wink::grin::grin::grin:

Wtedy kazdy ma po zderzaku, do tego mamy 2 flaszki na robote. Kazdy wygrywa :banan:

Opublikowano

Pasuje :D

Opublikowano

spawasz na gładko zderzak poliftowy? Jeśli tak to znalazłem jedną wade, gdybyś montował osłone pod silnikiem alu, badź plastik ale przymocowana do dokładki to po bokach dokładka bedzie pękać, proponuje ja dosć solidnie fizycznie połaczyć na wkręty czy cos podobnego, a nawet uzbroic siatką, bo sam spaw szlak trafi, a jak nie planujesz osłon pod silnik to nie trzeba jej tak bardzo wzmacniać:wink:

Opublikowano
  • Autor
Oddaje mi za flaszke, z kolei ja oddaje swoj tobie :wink::grin::grin::grin:

Wtedy kazdy ma po zderzaku, do tego mamy 2 flaszki na robote. Kazdy wygrywa :banan:

plan dobry tylko czemu 3 osoby i tylko 2 flaszki ? :wink:

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:00 ----------

spawasz na gładko zderzak poliftowy? Jeśli tak to znalazłem jedną wade, gdybyś montował osłone pod silnikiem alu, badź plastik ale przymocowana do dokładki to po bokach dokładka bedzie pękać, proponuje ja dosć solidnie fizycznie połaczyć na wkręty czy cos podobnego, a nawet uzbroic siatką, bo sam spaw szlak trafi, a jak nie planujesz osłon pod silnik to nie trzeba jej tak bardzo wzmacniać:wink:

dzieki za podpowiedz, faktycznie lepiej wzmocnic :eusathink: nie planuje oslony ale kto tam wie co za jakis czas wpadnie do glowy :decayed: na razie wkurzala mnie ta linia odcinajaca hokej i chce sie jej pozbyc. no i w sumie moj zdes byl lekko przetracony co tez mnie wkurzalo

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

Pasuje :D

nie wybierasz sie przypadkiem niedlugo do bielska-bialej? mam tylny zderzak do odebrania :decayed:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:05 ----------

heh wlasnie dostalem zdes :decayed: jeszcze czekam na hokej i na spawanie :naughty:

Opublikowano

Poka zdjęcie tego zderzaka

Opublikowano
  • Autor
Poka zdjęcie tego zderzaka

toc polift na spryski lezy w foli, obok tylnego którego nie zakladalem (kerscher na 4 kominy) :whistling:

Opublikowano

To ten granatowy zderzak z halogenami od goscia z forum?

Opublikowano

To taki co miałeś myślałem że esowy

Opublikowano
  • Autor
To ten granatowy zderzak z halogenami od goscia z forum?

nie z forum bo juz powoli kupowanie na forum wychodzi mi bokiem :kwasny: najpierw PUMA i jego niewidzialne gwinty pozniej fafnasty wysylal mi raczke do skladania kanapy przez 6mc ... nie dotarla do dzis :thumbdown:

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

To taki co miałeś myślałem że esowy

esowy odpuszczam , Andrju mial zakladac a teraz ... zmienil chyba koncepcje :eusathink:

Opublikowano

Nie, ja dalej choruje na ese... Tylko dorwac cos sensownego ciezko...

Wyklepane z klubowej wlepki za pomocą klepki.

Opublikowano
  • Autor

wisi jeden kompletny o tu ... Zderzak Audi S4 B5 PRZÓD przedni KOMPLETNY SPRYSKI (4276339834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. szkoda ze cene podnisl bo bylo 1,3k jakis tydz temu. sam nad nim myslalem ale ... odpuscilem , tylny bedzie S4 :decayed:

Opublikowano

ten zderzak jest do kupienia od kolegi z forum o nicku: Jawor czy jakoś tak...ciężko sie z nim dogadać.

Opublikowano
wisi jeden kompletny o tu ... Zderzak Audi S4 B5 PRZÓD przedni KOMPLETNY SPRYSKI (4276339834) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. szkoda ze cene podnisl bo bylo 1,3k jakis tydz temu. sam nad nim myslalem ale ... odpuscilem , tylny bedzie S4 :decayed:

Ja sie narazie jeszcze nie czaje na zderzak, teraz wyszlo ze bede musial parkowac w centrum na ulicy, wiec nie ma co swierzych zakladac. A tak pozatym, cala kase jaka mam narazie pakuje w stajnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

ja odpuscilem bo esowy nizszy od lifta a moj wjazd do garazu :whistling:

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

ten zderzak jest do kupienia od kolegi z forum o nicku: Jawor czy jakoś tak...ciężko sie z nim dogadać.

gdzies na forum czytalem ze ludzie narzekali :rtfm:

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

dziwna sprawa, juz 2 kolo w tym tyg. strzelal dzis foty na ulicy? ktos mnie namierza czy moze jednak kolo robi dobra robote :eusathink::decayed:

Opublikowano

a moze twój wielbicie ?

Opublikowano
ja odpuscilem bo esowy nizszy od lifta a moj wjazd do garazu :whistling:

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:25 ----------

ten zderzak jest do kupienia od kolegi z forum o nicku: Jawor czy jakoś tak...ciężko sie z nim dogadać.

gdzies na forum czytalem ze ludzie narzekali :rtfm:

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:27 ----------

dziwna sprawa, juz 2 kolo w tym tyg. strzelal dzis foty na ulicy? ktos mnie namierza czy moze jednak kolo robi dobra robote :eusathink::decayed:

tak narzekali...ja tez miałem z nim do czynienia niestety:kwasny:długo sie musiałem prosić zeby mi zderzak wysłał itp...ja zakupów nie polecam u niego.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.