Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
kuwa, kto montował oryginalne pudełko pod bt pod podłogę i mówił, że zaj...ste rezanko???

http://images33.fotosik.pl/715/1469ac2bf7eb88f0med.jpg

:facepalm::doh:

U mnie nie było takiego bałaganu i obyło się bez odkręcania siedzenia :decayed: Oczywiście poleciało parę kur.... przy wyjmowaniu czarnego pudełka z bluetoothem :grin:

bo miałeś moje magiczne fotostory :D a barrowiec nie i dlatego miał zonka :D tutaj działa magia klubowego wsparcia :grin::polew::polew::polew:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 425,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
kuwa, kto montował oryginalne pudełko pod bt pod podłogę i mówił, że zaj...ste rezanko???

http://images33.fotosik.pl/715/1469ac2bf7eb88f0med.jpg

:facepalm::doh:

U mnie nie było takiego bałaganu i obyło się bez odkręcania siedzenia :decayed: Oczywiście poleciało parę kur.... przy wyjmowaniu czarnego pudełka z bluetoothem :grin:

bo miałeś moje magiczne fotostory :D a barrowiec nie i dlatego miał zonka :D tutaj działa magia klubowego wsparcia :grin::polew::polew::polew:

Zgadza się :banan:

Opublikowano
kuwa, kto montował oryginalne pudełko pod bt pod podłogę i mówił, że zaj...ste rezanko???

http://images33.fotosik.pl/715/1469ac2bf7eb88f0med.jpg

:facepalm::doh:

U mnie nie było takiego bałaganu i obyło się bez odkręcania siedzenia :decayed: Oczywiście poleciało parę kur.... przy wyjmowaniu czarnego pudełka z bluetoothem :grin:

bo miałeś moje magiczne fotostory :D a barrowiec nie i dlatego miał zonka :D tutaj działa magia klubowego wsparcia :grin::polew::polew::polew:

Zgadza się :banan:

siedzenie się odkręciło bo światełka się robiło, poza tym u mnie bt siedzi po stronie kierowcy i nie tak łatwo podłogę podnieść bez ruszania pedałów :kox:

Opublikowano
kuwa, kto montował oryginalne pudełko pod bt pod podłogę i mówił, że zaj...ste rezanko???

http://images33.fotosik.pl/715/1469ac2bf7eb88f0med.jpg

:facepalm::doh:

U mnie nie było takiego bałaganu i obyło się bez odkręcania siedzenia :decayed: Oczywiście poleciało parę kur.... przy wyjmowaniu czarnego pudełka z bluetoothem :grin:

bo miałeś moje magiczne fotostory :D a barrowiec nie i dlatego miał zonka :D tutaj działa magia klubowego wsparcia :grin::polew::polew::polew:

Zgadza się :banan:

siedzenie się odkręciło bo światełka się robiło, poza tym u mnie bt siedzi po stronie kierowcy i nie tak łatwo podłogę podnieść bez ruszania pedałów :kox:

jak może siedzieć od kierowcy ? a moduł komfortu w takim razie gdzie jest ? :co:

Opublikowano

pod pasażerem :cygaro::buahaha:

Opublikowano
pod pasażerem :cygaro::buahaha:

WTF ? :doh:

Opublikowano

Koledzy, właśnie podłączyłem do rns-e kupiony na forum mod Q + wiązka z navika+ nowy microfon z allegro.

I są problemy.

Pospinałem i :

1. telefon HTC OneX zobaczył i sparował się z BT.

2. z samego telefonu mogę inijować połącznie- działa

3. na navi widzę siłę sygnału tel ale żadnego znaczka BT .

4. nie ściąga książki ani nic...

5. działa rolka głośności, przycisk SDS, BT przyjmuje komendy po niemiecku.

6.nie działa MODE, po dłuższym przytrzymaniu odzywa się Helga

7. nic nie ma na Fisie ani na Navi.

8.Mam VCDS 10.6 ale widzę tylko radio, kierę, navi ... - nie widzę BT jak go kodować ???

Opublikowano

trzeba zakodować...

77 - telefon, musisz znaleźć

Opublikowano
trzeba zakodować...

77 - telefon, musisz znaleźć

tyle, że nie ma połączenia z modułem telefonu...

Opublikowano

a k-linie podłączyłeś??

to może kabel być spieprzony i nie łączy się...

Opublikowano
a k-linie podłączyłeś??

to może kabel być spieprzony i nie łączy się...

podłączyłem zgodnie ze wskazaniem gościa z Naviwa, ale to nie koniecznie dobrze (bo powiedział, że to "niekonieczne" ???) .

Pod jaki pin powinienem podłączyć K

Opublikowano

pin 5 kostka B...

wykasuj jeszcze historię połączeń w telefonie... czasami, jak jest dużo danych do przesłania to się zawiesza (szczególnie jak masz czerwony fis)

Opublikowano
kuwa, kto montował oryginalne pudełko pod bt pod podłogę i mówił, że zaj...ste rezanko???

http://images33.fotosik.pl/715/1469ac2bf7eb88f0med.jpg

:facepalm::doh:

mnie to czeka juz na dniach :confused4:

powiedz lepiej czego nie robic a co warto :decayed:

Opublikowano

ale jak niewidzisz bt nie łączy sie wcale z 77:wink:

Opublikowano
Koledzy, właśnie podłączyłem do rns-e kupiony na forum mod Q + wiązka z navika+ nowy microfon z allegro.

I są problemy.

Pospinałem i :

1. telefon HTC OneX zobaczył i sparował się z BT.

2. z samego telefonu mogę inijować połącznie- działa

3. na navi widzę siłę sygnału tel ale żadnego znaczka BT .

4. nie ściąga książki ani nic...

5. działa rolka głośności, przycisk SDS, BT przyjmuje komendy po niemiecku.

6.nie działa MODE, po dłuższym przytrzymaniu odzywa się Helga

7. nic nie ma na Fisie ani na Navi.

8.Mam VCDS 10.6 ale widzę tylko radio, kierę, navi ... - nie widzę BT jak go kodować ???

Miałem to samo,tylko z modułem o oznaczeniu H:decayed: Musisz po prostu zakodować moduł pod swoje auto pod adresem 77:naughty: Musiałem oczywiście zmieniać kabel na inny, bo ten co miałem nie widział modułu :kwasny: teraz wszystko śmiga z każdym telefonem :banan:

Opublikowano

BT na kanale 77 zakodowane, niestety nic sie nie zmieniło.

Opublikowano

kabel do sprawdzenia... jutro Ci podam, gdzie co idzie z kostki bt do quadlocka...

Opublikowano

w sumie to można podczepić do pierwszego postu, jakby ktoś chciał sam kabel robić :wink:

BT rns-e

1 - D 15 --- KL30 ( + )

2 - D 12 --- KL31 ( - )

8 - C 12 --- tel nf in ( + )

9 - C 6 ---- tel nf in ( - )

11 - mic

12 - mic

15 - B 5 ---- k-line

16 - D 11 ---- tel mute

17 - D 9 ---- CAN H

18 - D 10 --- CAN L

Opublikowano

Pany, wiązkę z Navika podłączałem tak jak domyślnie pasowały. Teraz przeglądając instalacje w poszukiwaniu błędu zauważyłem dwie kostki połączone tak, że 3 przewody z czarnej nie mają połączenia z 3 z czerwonej !

2 z nich zostały dołączone od kostki w rns-e i ich miejsce włączone brązowo-czarny i niebiesko-czarny z drugiej wiazki (tak gostek z Navika polecił ) wychodzący 3 żółty idzie do wiązki do BT.

Załączam foto .

image.jpg

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

image.jpg

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

Drugi dylemat na jaki sie natknalem to w kodowaniu mam do wyboru (radio/navi) rożne zasilanie sterowanie mikrofonem. Nie wiem jaki wybrać , mam ori 8L1060373

Opublikowano

no to kable do poprawy... to jest przejściówka z ISO na ISO2??

a gdzie Ty masz kodowanie tego microfonu??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.