Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dzieki za dokladne wyjasnienie, pytanie teraz czy po zalozeniu mikrofonu bez dsp bedzie mozna normalnie z blutka korzystac? Juz pomijajac ten bajer z dostosowywaniem.

Hehe to nie tak :) Bedziesz miał dwa mic - jeden do BT a drugi do AP.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 424 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Aaaacha, hmm w takim razie gdzie podlacza sie ten do AP?

Opublikowano
Aaaacha, hmm w takim razie gdzie podlacza sie ten do AP?

Też w lampkę podsufitki.

Opublikowano

Pytam bo czesto jest tam tylko jedno miejsce na mikrofon

Opublikowano

są dwa miejsca, podjedź to zobaczysz... :wink:

a podłączasz go do wzmaka bose, także trochę ciągnięcia jest

Opublikowano

W tym drugim jest czesto czujnik alarmu czyz nie? Mialem raz tak ze siedzial czujnik a miejsca na mikrofon nie bylo wogole

Opublikowano
Pytam bo czesto jest tam tylko jedno miejsce na mikrofon

AP montuje się w tylnej części - lampki (za kostką 12-pin).

Opublikowano

Nie zwrocilem uwagi, no ale juz wiem co i jak, dzieki panowie

Opublikowano

z tego co pamiętam to mic wchodzi pod czujniki od alarmu..

Opublikowano

Pewien jestes? Trzeba by chyba rozbierac to cale ustrojstwo zeby tam sie dostac.

Opublikowano

ale te czujniki dosyć łatwo się wyciąga, a jak nie to łatwo jest ten mic wsadzić na miejsce

Opublikowano

Czujnik ruchu (jeśli jest w lampce) bardzo łatwo wychodzi - nie powinno być problemu z montażem.

Opublikowano

Czy moduł z literką M będzie w pełni funkcjonalny z RNS-E (ksiązka, odebrane i nie odebrane połączenia). Jakie moduły (te starsze tańsze) mają takie funkcje ?

Opublikowano
Czy moduł z literką M będzie w pełni funkcjonalny z RNS-E (ksiązka, odebrane i nie odebrane połączenia). Jakie moduły (te starsze tańsze) mają takie funkcje ?

Przecież w rozpisce na górze masz napisane, że pełna funkcjonalność i Europa.

Opublikowano
Czy moduł z literką M będzie w pełni funkcjonalny z RNS-E (ksiązka, odebrane i nie odebrane połączenia). Jakie moduły (te starsze tańsze) mają takie funkcje ?

Przecież w rozpisce na górze masz napisane, że pełna funkcjonalność i Europa.

Nie jest napisane "pełna funkcjonalność" Czyli mam rozumieć że wszystkie z opisu obok których nie pisze "podstawowa funkcjonalność" są w pełni funkcjonalne czyli C i F też

Opublikowano
Czy moduł z literką M będzie w pełni funkcjonalny z RNS-E (ksiązka, odebrane i nie odebrane połączenia). Jakie moduły (te starsze tańsze) mają takie funkcje ?

Przecież w rozpisce na górze masz napisane, że pełna funkcjonalność i Europa.

Nie jest napisane "pełna funkcjonalność" Czyli mam rozumieć że wszystkie z opisu obok których nie pisze "podstawowa funkcjonalność" są w pełni funkcjonalne czyli C i F też

Tak.

Opublikowano
Czy moduł z literką M będzie w pełni funkcjonalny z RNS-E (ksiązka, odebrane i nie odebrane połączenia). Jakie moduły (te starsze tańsze) mają takie funkcje ?

Przecież w rozpisce na górze masz napisane, że pełna funkcjonalność i Europa.

Nie jest napisane "pełna funkcjonalność" Czyli mam rozumieć że wszystkie z opisu obok których nie pisze "podstawowa funkcjonalność" są w pełni funkcjonalne czyli C i F też

Wczoraj, stronę wcześniej jakbyś przeczytał byś wiedział o F, bo odpisywałem koledze na ten temat: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-instalacja-fabrycznego-modulu-bluetooth-21473/index70.html#post4000013

Opublikowano

POMOCY

W aucie jest rns-e;zmieniarka;kierownica mf z b6;pełny fis;blutek 8p0862335h

Panowie jak to ogarnąć w tej chwili bt raz jest widoczny, raz nie. Jak działa to nie da się dać glośno rozmowy/wyciszyć się da. Książka kontaktów i kto dzwoni na radiu się wyświetla a na fisie tylko pojawia się napis phone i nie ma kto dzwoni (fis mono)

Da się jakoś zakodować żeby było info na fisie

Wiązka do bt była ciągnięta/wpinana według opisu z posta#408 w wątku:wink:

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:35 ----------

:eusathink:I jeszcze jedno czy winą mojego problemu może być zakodowana w rns-e kierownica z mf (bo chyba tak mam:facepalm:)

---------- Post dopisany 05-01-2014 at 13:56 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2014 at 20:49 ----------

Jakie kodowanie powinienem mieć????

Pomoże ktoś

:hi:

dziś kolejna próba ogarnięcia tematu i dalej nie chodzi tak jak powinno:facepalm:

-a więc zamieniałem bieguny-nic to nie dało

-sprawdziłem instalacje i wszystko OK

-blutek sprawdzony w innym aucie na drugim rns-e- działa OK

-rns-e wsadzony do innego auta z moim blutkiem bangla

w aucie był ori zestaw pod nokie, czy może być przyczyna po jego stronie?

Opublikowano

zapomniałeś dodać że wcześniej był concert a teraz masz przejściówkę i rns-e?

Opublikowano
:doh: zapomniałem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.