Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Ocena wykresów przed i po programie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak jade na 5 biegu przy 1800 rpm i dam gazu to az buda skacze takie drganie sie robi ale pewnie przez to ze za wysoki bieg? Tak tylko probowalem bo normalnie inaczej jezdze

dwumasik :wink: za duzo Nm z dołu

Opublikowano

i jak slawek byles?

Opublikowano
  • Autor

Byłem ale narazie jestem jeszcze na tym programie, z logow wyszlo u nich ze przepływka cos nie tak, u siebie tez robilem logi bo mam kolezke z serwisu seata i u niego tez pokazuje ze przeplywka cos nie tak, podmienili inna przeplywke i dalej to samo, dziwna sprawa, autem fajnie sie jedzie tzn nie da sie spokojnie jechac. Gotowca nie wgrali z tego co mowili to musze na tyle wierzyc, ich diagnoza jest taka - turbo malo wydajne, pow ze jak chce program moga wgrac seryjny albo jak zmienie turbo badz odnajde przyczyne tej nie trzymajacej sie mocy i Nm to robia korekte bez dodatkowej kasy. Ogolnie mam banie bo ta firma u nas slynie z samych pozytwynych opini. Do piatku jestem w kraju i pomysle co dalej bo seri wracac nie chce ale znowu ro***bac cos w silniku tez nie halo:facepalm:

Opublikowano

a nie masz tych logów vagcom, żeby tu umieścić ?

Opublikowano

nie dziwna sprawa, tylko brak podstawowej diagnozy. skoro odczyty z przeplywki sa nie halo nawet po wymianie to znaczy ze jest problem, i TU trzeba zadac pytanie czy mechaniczny, czy z diagnozujacym. Idac tropem mojego toku myslenia to pierwsza opcje mozna odpuscic, gdyz testowo mozna nadpisac program tak by nawet niedomagania przeplywki ( a ja mamy raczej sprawna) nie wplywaly na moc. Idac tym tropem dalej nie wykonali tego testu wiec nie jest to niegotowiec, a wrecz przeciwnie, tyle ze w twoim silniku nie wyplul oczekiwanych parametrow. Ja bym na twoim miejscu wgral czym predzej serie, i znalazl stracone konie. Jak pisalem juz wczesniej moje zdanie znasz, Ich teoria sie kupy nie trzyma z jednego chociaz powodu, problem jakikolwiek bylby z dmuchawa, objawialby sie tym ze nawet w samo poludnie przy tej mocy za autem mialbys srodek nocy od dymu... Czy chcesz czy nie musisz poszukac cos takiego VW SHARAN POMPOWTRYSKI SILN: AUY 1.9TDI 115 KOD AK (2411185500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i pare srubek do tego

Opublikowano
Idac tropem mojego toku myslenia to pierwsza opcje mozna odpuscic, gdyz testowo mozna nadpisac program tak by nawet niedomagania przeplywki

Dokładnie jak przepływka ma niedomagać to w programie można ustawić jej takie wartości że nie będzie wpływała na dawkę paliwa i wtedy można ja wykluczyć bądź nie, a jakby turbo było mało wydajne to dokładnie jak Evolution pisze batory z tyłu gwarantowany:)

Opublikowano

wgrac serie , zrobic logi , zobaczyc co nie domaga i juz ... nad czym tu delibrowac ...

a nie szukanie usterki po wgraniu programu - nie ta kolejnosc

Opublikowano
  • Autor
nie dziwna sprawa, tylko brak podstawowej diagnozy. skoro odczyty z przeplywki sa nie halo nawet po wymianie to znaczy ze jest problem, i TU trzeba zadac pytanie czy mechaniczny, czy z diagnozujacym. Idac tropem mojego toku myslenia to pierwsza opcje mozna odpuscic, gdyz testowo mozna nadpisac program tak by nawet niedomagania przeplywki ( a ja mamy raczej sprawna) nie wplywaly na moc. Idac tym tropem dalej nie wykonali tego testu wiec nie jest to niegotowiec, a wrecz przeciwnie, tyle ze w twoim silniku nie wyplul oczekiwanych parametrow. Ja bym na twoim miejscu wgral czym predzej serie, i znalazl stracone konie. Jak pisalem juz wczesniej moje zdanie znasz, Ich teoria sie kupy nie trzyma z jednego chociaz powodu, problem jakikolwiek bylby z dmuchawa, objawialby sie tym ze nawet w samo poludnie przy tej mocy za autem mialbys srodek nocy od dymu... Czy chcesz czy nie musisz poszukac cos takiego VW SHARAN POMPOWTRYSKI SILN: AUY 1.9TDI 115 KOD AK (2411185500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i pare srubek do tego

Czyli co wgrac serie, zrobic logi a pozniej wtryski wymienic? Cena wtryskow tez nie mala czy moze moje zregenerowac? Robis logi na wirusie nie ma sensu?

Opublikowano

nic nie wymieniaj narazie,wgraj serie

Opublikowano
  • Autor

ok, dodam tez ze po zrobieniu 400km tyl samochodu zakopcony od dymu czego nigdy wczesniej nie mialem, zrobie logi wstawie tutaj a za jakies 3mc jak wruce z niemiec bo w niedziele jade to najwyzej do Ciebie Piotrek podjade jak robisz program?

Zamontowalem jeszcze dzis wskaznik doladowania turbo i ile moje turbo ma dmuchac bo pokazuje mi jak dam mu do spodu to 1.5bar

Opublikowano

jak na małe turbo to dużo za dużo dmucha.. u mnie po sofcie ABT dmuchało 1,25bara .. czy jakoś tak..

Opublikowano
  • Autor

a ten wskaznik bosst reguluje sie moze go jakos, zamontowalem go i jak dochodzi do 1.5 bar to swieci sie kontrolka warning

Opublikowano

stałe doładowanie masz 1,5bara do 4,6RPM np?

Opublikowano

slawek co do softu to masz temat polecani cziptunerzy zajrzyj i sam wyciagnij wnioski do kogo chcesz jechac.

Opublikowano
  • Autor
stałe doładowanie masz 1,5bara do 4,6RPM np?

tak jak mu dam w spod a tak to mniej pokazuje

Opublikowano

no to jak do takich obrotów tyle trzyma to chyba nawet za dobrze jak na oryginalna turbinę AJM i evo pisał o większych mocach na mniejszym doładowaniu.

Opublikowano
  • Autor

czyli ci co zrobili program mowiac ze turbo malo wydajne to wala kit? Chyba ze po programie tak laduje, a na luzie w miejscu tak do 0.7 jak dobrze pamietam dmucha

Opublikowano

ja jeżdze na doładowaniu od 1.6 do 1.5 bara w zakresie 1.8-4.5tyś RPM i to też już jest sporo jak na obroty 4.5tyś coś tu się kupy nie trzyma bo przy tym doładowaniu to i dymu by nie było

Opublikowano

Jak ta mala piczka ma dmuchac 1.5 bara przy 4000 rpm , to proponuje patrzec w lusterko co by nie przeoczyc widoku wypluwanego wirnika przez wydech :)))

Opublikowano

nie chciałem tak dosadnie pisać;P zresztą 0,7 na postoju to też sporo wiec może wskaźnik źle pokazuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.